| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
tata zdradza mame
Autor Wiadomość
gośc
Gość
PostWysłany: Nie 19 Sty, 2003 20:27   tata zdradza mame

zrobiłam cos bardzo złego, ale wiem ze to musiałam zrobić
włamłam się na poczte mego ojca, były tam listy od jego pracownicy, co w nich było wywołało umnie szok!pisała w nim cos o miłości, o kłamstwie, i o tym żeco z tego że moja mama wróciła, rasumując wynikneło z tego ze ojciec zdradza mamę Sad
jestem na niego tak zła, Evil or Very Mad nie wiem jak będe dalej z nim gadać
spułczuje mamie nie wiem moze o na o tym wie?i może ta kobieta się nie chce od ojca odczepić
nie powiem mamie bo......nie chce by cierpiała
pomocy
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 23 Sty, 2003 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!
Poważna sprawa. Muszę to chwilę przemyśleć i dopiero wtedy napisać coś sensownego. Wytrzymasz jeszcze dwa, trzy dni?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fuzzy


Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 17
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 13:49   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę że narazie powinnaś trzymać to w tajemnicy przez jakiś czas a gdy twój tata się do tego nie przyzna mamie to powinnaś z nią porozmawiać ale delikatnie nie prosto z mostu.

_________________
Koniecznie się ożeń jeżeli żona jest dobra będziesz szczęśliwy a jak nie to zostaniesz filozofem Arystoteles
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 17:58   Poważna sprawa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!! Myślę że masz naprawdę poważny proble. Ja na twoim miejscu upewniła sie czy przypadkiem nie twój ojciec ale ta kobieta coś kręci. Może wysyła mu takie maile bo to wkońcu jej szef i chce sie podlizać, a twój ojciec nie ma z tym nic wspólnego. NIe wiem oby tak było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Nie 20 Kwi, 2003 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myśle ze powinnaś jednak porozmawiać z tatą. Zapytaj go czy to coś poważnego. ( Oczywiscie bądź poważna i zła, zeby cie przypadkiem nieokłamał). Wink

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Sob 10 Maj, 2003 20:31   Re: tata zdradza mame Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gośc napisał/a:
co w nich było wywołało umnie szok!pisała w nim cos o miłości, o kłamstwie, i o tym żeco z tego że moja mama wróciła, rasumując wynikneło z tego ze ojciec zdradza mamę Sad


mozna jakies dokladniejshe informacje ??
bo moglas <moze> to zle zrozumiec Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Pią 13 Cze, 2003 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Postaram się dać Ci kilka rad z własnego doświadczenia (niestety Sad )
Zwróć uwagę na kilka zachowań Twojego taty:
-czy od jakiegoś czasu nie zdarza mu się później wracać z pracy?
-czy częściej niż normalnie dzwoni do niego komórka i przychodzą smsy?
- czy stara się częściej wychodzić sam z domu?
- czy stara się by nikt nie miał dostępu do rzeczy takich jak jego komórka i e-mail?
Oczywiście nawet jeśli jest tak jak napisałem, to nie znaczy to, że Twój tato zdradza Twoją mamę. Jednak, gdy będziesz pewna, że tak jest to porozmawiaj z nim, jeśli będziesz udawała, że nic nie wiesz i Twoja mama nie będzie nic wiedziała, to może być tylko gorzej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 16 Cze, 2003 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ojojoj, strasznie zagmatwana sprawa. Myślę, że możesz tan temat poruszyć np. przy wspólnej kolacji. Zapytaj tatę (podstępem) co to za pani wcziąż do niego wydzwania. Jeżeli tata będzie zdenerwowany i zaciekawiony, to myślę, że masz silne podstawy aby poważnie oskarżyć go o zdradę. Ale nie znam się na tym... Wiesz zawsze mogłaś coś źle odczytać lub coś w tym stylu... No nie wiem, lepiej spokojnie poczekaj na wypowiedź Dega.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 16 Cze, 2003 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

List ten napisała osoba, która od pewnego czasu tu nie zagląda.
(jeśli tak nie jest, to proszę o kontakt)

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Nie 24 Sie, 2003 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobrze zrobiłaś że nie powiedziałaś o tym mamie. Moze na prawdę to tylko da kobieta nie chce się od Twojego taty odwalić. Nie przejmuj się tym jeśli nie masz jakiś innych dowodów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pon 25 Sie, 2003 10:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze twoj tata tez chce zeby sie ona od niego odczepila???? a odpisywal jej cos?

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Sob 30 Sie, 2003 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie spotkałam się s tak smutną Crying or Very sad sprawą i nie wiem jak Ci pomóc Sad

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Sob 30 Sie, 2003 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl_in_black napisał/a:
Dobrze zrobiłaś że nie powiedziałaś o tym mamie. Moze na prawdę to tylko da kobieta nie chce się od Twojego taty odwalić. Nie przejmuj się tym jeśli nie masz jakiś innych dowodów!
Jesteś bardzo optymistycznie nastawiona Very Happy i to bardzo dobrze i ciesze sie z tego że do każdej sprawy podchodzisz optymistycznie Smile Smile

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Sob 30 Sie, 2003 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz kolej namnie Wink. Ten przypadek słysze na gg i jest on bardzo częsty ale to strasznie częsty. Ja ci proponuje poczekać jakiś czas bo może sie Twój Tata przyzna a jesli nie no to niemasz wyboru i będziesz musiała powiedzieć Crying or Very sad . Pozdrawiam

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 30 Sie, 2003 20:11   

Ale może ta facetka go kocha, a on ją nie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |