| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy chcesz aby powstało forum o sztuce?

Czy chcesz aby powstało podforum o sztuce?
Tak
62%
 62%  [ 5 ]
Nie
37%
 37%  [ 3 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Gru, 2003 19:33   Czy chcesz aby powstało forum o sztuce?

Rozmówiłam się na ten temat z ToJą, ale w końcu nieodpowiedziała mi na pytanie, kto ma takową sondę zrobić, a od tego czasu minęło sporo, więc robie ją ja biggrin (jakby coś nie w porządku, ToJa, to mów).

Otórz mam pomysł, aby zrobić podforum o sztuce, gdzie moglibyśmy zamieszczać swoje prace, prosić o ocenę i wymieniać się technikami. Czas sondy: 31 dni.
Przejdź na dół
only_girl_12


Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 29
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2003 01:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No sie wie , ze chcemy ... to znaczy nie wszyscy ale większosc Wink Interesuje się sztuką i bedzie spoko jak bedzie o tym forum Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2003 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba by mogło powstać takie...według mnie...to wklejanie swoich prac...a potem ich ocenianie przez innych...to coś fajnego...jak pani od plastyki nei dostrzega naszego talentu...to może tutaj ktoś go dostrzeże...zagłosowałam na TAK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 00:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też zagłosowałam na Tak, ale myślę, że jak będziemy wklejać prace to to zawali całe forum... najwyżej adresy URL ... Myślę, że zanim takie forum powstanie musimy to przemyśleć Wink Very Happy

P.S. A jak powstanie, to zgłaszam się do pomocy w moderowaniu Mr. Green ... chyba, że moderator (albo Aga) nie będzie chciał Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2004 12:30   sztuka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Troche sie spóźniłam bo ankieta już zakończona ale ja jestem na TAk
Interesuję się sztuką i super by było gdyby takie forum się pojawiło Smile (zrymowało mi się Razz) Ale jeśłi go nie będzie to oczywiście nic się nie stanie Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 21:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szperacz2 po co odgrzebujesz takie stare tematy ?? jak bym mogła to bym ci ostrzeżenie dała Evil or Very Mad Exclamation

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 22:55   

Elly nie zwracaj na niego uwagi, bo to go prowokuje, a ostrzeżenie już dostał.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |