| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
co bys zrobił?
Autor Wiadomość
nieznajoma133
Gość
PostWysłany: Sro 05 Lis, 2003 16:43   

Myszorka , ale dlaczego pocałunki nie nie nie!Wiesz przez pocałunki sie nie zarazisz aids do nie gruźlica.....!!! Nie wiem co bym zrobiła jakbym sie dowiedziała napewno bym go nie zostawiła! Próbwała wspierać, być zawsze przy nim... dlaczego mniałabym pogarszać mu sytułacji jesli jestem z chłopakiem to przeciec go kocham no nie... wiecv jesli kocham to nie zostawie w trudnych chwilach!!!
Przejdź na dół
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Sro 05 Lis, 2003 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie i by się okazało że mój wybranek jest chory (ale nie przez to ze mnie zdradził) to bym również ja chciała być chora. Ale musiałaby być tą osobą którą na prawde długo znam i którą na prawde kocham (a nie takie tam 'chodzenie' i przelotne miłości) i z która chciałabym dzielić reszte życia bo ja bym poprostu tego nie zniosła ze on jest chory i przez to mamy 'uwarzać'. Jak on to i ja. Jeśli mamy dzielić razem swoje życie to również i to nieszczęście jakim jest ta choroba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
mika
Gość
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 20:56   

wiecie co...mam do zrobienia plakat na temat aids i bardzo mi pomogly wasze wypowiedzi na ten temat podoba mi sie takze to cosik na czym tu piszecie hehe
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Myszorka , ale dlaczego pocałunki nie nie nie!Wiesz przez pocałunki sie nie zarazisz aids do nie gruźlica.....!!!

A właśnie że można! Jeśli na języku osoby zakażonej i na twoim byłaby mała(nawet nie widoczna) ranka z której wypływałaby krew,jest ryzyko zarażenia.

A wracając do poczatkowego pytania-na pewno takiej osby bym nie zostawiła. Szukałabym chociaż by za granicą jakiś sposobów na przedłużenie życia...Ale jeśli ta osoba by mnie zdradziła...No nie wyobrażam sobie tego.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Czw 13 Lis, 2003 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tresh napisał/a:
Jeśli chodzi o mnie i by się okazało że mój wybranek jest chory (ale nie przez to ze mnie zdradził) to bym również ja chciała być chora. Ale musiałaby być tą osobą którą na prawde długo znam i którą na prawde kocham (a nie takie tam 'chodzenie' i przelotne miłości) i z która chciałabym dzielić reszte życia bo ja bym poprostu tego nie zniosła ze on jest chory i przez to mamy 'uwarzać'. Jak on to i ja. Jeśli mamy dzielić razem swoje życie to również i to nieszczęście jakim jest ta choroba.

To co napisałaś to właśnie jest to co nazywa się prawdziwa miłość niewiele jest kobiet i mężczyzn którzy poświęciliby siebie dla miłości chylę czoło przed Tobą

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Czw 13 Lis, 2003 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziekuje BigBrad za to co napisałes Smile Ja poprostu nie zniosłabym tego, jakby mój ukochany zmarł przez tą chorobe a ja bym dalej żyła I CIESZYŁA SIE ZE UWAZAŁAM I TO MNIE NIE DOTKNEŁO, NIE MOGŁABYM TAK!!! Nie dość że bym sie zabiła to bym miała jeszcze na sumieniu jego śmierć bo bym sie czuła tak, jakby to było przeze mnie.

Dziekuje ze mnie rozumiesz masz u mnie wielkie poważanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2003 00:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Cytat:
Myszorka , ale dlaczego pocałunki nie nie nie!Wiesz przez pocałunki sie nie zarazisz aids do nie gruźlica.....!!!

A właśnie że można! Jeśli na języku osoby zakażonej i na twoim byłaby mała(nawet nie widoczna) ranka z której wypływałaby krew,jest ryzyko zarażenia.

Masz rację, jednak prawdopodobieństwo zakażenia w ten sposób jest praktycznie zerowe. Medycyna nie opisała ani jednego przypadku (w skali świata!) zarażenia tą drogą (dane sprzed pół roku).

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2003 22:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli ten który akurat zaprząta moje myśli były zakażony Aids to mimo wszytsko bym go nie zostawiła. Jestem tego pewna i z czystym sumieniem tak pisze. Nie powinno sie kogoś zosatwiać tylko z takiego pwoodu jakim jest choroba ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qbaz

Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 9
PostWysłany: Sro 14 Kwi, 2004 00:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja napewno byl bym bardziej ostrozny, ale takze napewno nie zostawil bym tej osoby z tego powodu. Poprostu wystarczy wtedy uzywac prezerwatyw i po krzyku. Bo zarazenie sie krwia to nie jest wcale taka prosta sprawa jak sie wydaje, trzeba jej mimo wszystko troche przelac. Gdyby to bylo tak jak wszyscy gadaja to polowa ludzkosci by chorowala.
Niewierze w te bajki ze wystarczy jak to ktos juz wczesniej powiedzial "mala kropelka na jezyku".
pozdro

_________________
Sell Your Soul To Roll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sylka1993 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakbym miała 'życiowego partnera' i okazałoby się, że on jest zarażony wirusem hiv czy aids.. nie zostawiłabym go.... oczywiście nie byłaby to przelotna miłośc.. Bym go wspierała w trudnych chwilach itp.. Bo w końcu małżeństwo to "bycie ze sobą na dobre i na <b>złe</b> i wierność aż do śmierci".. co do pocałunków, to napewno nie byłyby "z języczkiem".. lecz tylko w policzek albo gdzieś.. A jeśli chodzi o seks, przecież są ochrony (prezerwatywy) więc byśmy ich używali.. Tak jak Qbaz nie wierzę, że można się zarazić małą kropelką na języku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 14:19   

przez pocałunki nie można się akurat zarazić, ale szczerze mówiąc ja bym się bał.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

inspektorze, mozna =)
jeśli jednorazowo wypijesz 4 litry sliny osoby zarazonej (smacznego =D)
bądź obydwoje (i Ty i zarażony partner/ka) będziecie mieli dośc sporych wielkosci rany w ustach, z których będzie wydostawać się krew

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 15:33   

panienka_wierzba napisał/a:
inspektorze, mozna =)
jeśli jednorazowo wypijesz 4 litry sliny osoby zarazonej (smacznego =D)
bądź obydwoje (i Ty i zarażony partner/ka) będziecie mieli dośc sporych wielkosci rany w ustach, z których będzie wydostawać się krew


jeżeli chodzi o te 4 litry, to żeby się zarazić, musi być w tej ślinie również krew.
a co do ran, to masz rację. najłatwiej się właśnie tak zarazić.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 16:23   

Sylka1993 napisał/a:
Jakbym miała 'życiowego partnera' i okazałoby się, że on jest zarażony wirusem hiv czy aids.. nie zostawiłabym go.... oczywiście nie byłaby to przelotna miłośc.. Bym go wspierała w trudnych chwilach itp.. Bo w końcu małżeństwo to "bycie ze sobą na dobre i na <b>złe</b> i wierność aż do śmierci".. co do pocałunków, to napewno nie byłyby "z języczkiem".. lecz tylko w policzek albo gdzieś.. A jeśli chodzi o seks, przecież są ochrony (prezerwatywy) więc byśmy ich używali.. Tak jak Qbaz nie wierzę, że można się zarazić małą kropelką na języku...

Boze,Sylka to temat sprzed 3 lat!!!!Archeolog Evil or Very Mad i ty chcesz byc moderatorem?!!?
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 18:24   

a ja to prędzej chyba archeologiem tu zostanę niż moderatorem Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |