| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Masturbacja
Autor Wiadomość
d098 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2004
Posty: 112
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Masturbacja tak samo jak seks przed ślubem uważane są za kościół katolicki za CIĘŻKI GRZECH(nie wierzycie-zapytajcie katehetki bądź księdza).
Nie mówię,że tego nie można robić to każdego indywidualna sprawa . Jak już Gościówa pisała jakieś 90% chłopaków i 40% dziewczyn to robi-myślicie,że to są same osoby,które nie chodzą do kościoła katolckiego? To są po prostu ludzkie potrzeby(szczególnie w okresie dojrzewania)-niektórzy to robią, niektórzy nie.


Dokladnie
i jeszcze raz podkreślam nie jest to ani wymysł kościoła ani księży bo to Bóg ukarał Onana (patrz wyżej) i to on zakazał masturbacji Exclamation

Do panienki wierzby
nikt ci nie każe być katolikiem jak nie chcesz być to nie bądz ale wiedz że w tej chwili zachowujesz się jak mały berbeć tyle że u ciebie to młodzieńczy bunt

_________________
dawno mnie nie było ale już jestem i zaczynam działać
łoł ile tu sie zmieniło (na lepsze oczywiście =] )
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no cóż widocznie włąśnie przechodze okres w którym najbardizej sie buntuje, trudno. już mi to pare osób mówiło, ale co ja na to moge poradzić... i nie mówie że mnie ktos zmusza do tego żeby być katolikeim czy coś... jeżeli nie chce być (a niechce) to po prostu nie ejstem i tyle, jasne i proste... nie pisałam przeciez nic innego... =/


dopisane po kilku minutach: jesteś (jak dobrze przeczytałam) w moim wieku, czy ty nie przechodzisz okresu jakiegoś buntu? jak nie to sie masz fajnie i dobrze, nic cie nie wkurza ani nic... a jeżeli nawet to nie wpadasz w szał, nie jesteś też kobietą i nie wkurzasz sie na wszystko dookoła nawet jeżeli niesłusznie cie to denerwuje conajmniej przez tydzień w każdym miesiacu :/

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |