| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Apetyt
Autor Wiadomość
PusQa
Gość
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2004 08:24   Apetyt

Mam bardzo duży apetyt mam 150 cm wzrostu i waze 32kg...nie jestem zbyd wysoka ale rosne i to duzo w miesiac potrafie urasnac 2 cm!!! Mam skończone 12 lat . Mam bardzo duzy apetyt potrafie jeść i jeść obiad a potem cos słodkiego i jeszcze jakies kromki moja mama mowi ze to dlatego ze rosne i nie utyje i mam dobra przemiane materi...co zrobic zeby taq nie jesc ja nie chce utyć...
Przejdź na dół
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2004 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Utyć !? Jak na mój gust, to Ty (jak na Twój wiek) powinnaś trochę utyć... wg mnie 32 kg, to mało.
Kilka dni temu już był poruszany temat dużego apetytu: Zajżyj tutaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2004 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TO bardzo dobrze. Rośniesz a twój organizm domaga się wiecej jedzenia. Też tak miałam przez pewien czas. Nie masz sie czego obawiać...Smile

_________________
Tak łatwo kogoś kochać
a tak trudno być kochanym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

PusQa a może Ci się waga popsuła Very Happy ? Ale tak na serio to za małą masz tą wagę chociaż ja gdy miałam metr 50 to miałam 35 ale i tak 3 kilo to duza roznica. A 2 cm na miesiac to jeszcze nic ja niedawno w ciagu 2 tygdni tyle uroslam! Paranoja Shocked !

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to ty i tak mało ważysz! ja mam 157 i waże 47 kg! kobito! ty powinnaś przytyć! 32kg. to jest straszliwie mało jak na twój wiek! no ale gdy wyrównasz swoją wage to nie przesadzaj teraz i nie jedz wszytskiego na siłe...!

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 14:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gzreszczulka ale to tez zalezy od budowy ciala!

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak ty zawsze cos palniesz to mnie aż zwala z nóg martyna Shocked no wiem przeciez! ale jak na ten wiek, jak na ten wzrost to ona za mało waży... nie dowage ma Confused

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzirwczyno!! TY masz niedowage!!! Ty musisz przytyć a nie chudnąć!!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ważysz zdecydowanie za mało. Powinnaś ważyć w okolicach 40 kg.
Jeżeli absolutnie koniecznie chcesz coś zmienić w odżywaniu, to ogranicz słodycze. Ale pozostałe rzeczy jedz koniecznie i nie ograniczaj.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nastka-11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 38
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 16:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Apetyt- to normalne w wieku dojrzewania. Organizm wtedy potrzebuje więcej produktów odżywczych. Jęśli w twojej rodzinie są chude osoby to ty raczej nie utyjesz .Jesli są zaś grubsze mozesz utyć kilka kg. I sdądze,ze trosze wagi ci się przyda:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 16:41   ...

Ja też mam 12 lat jestem chłopakiem a waże tylko 30 kg.!! dla mnie to mało... ja jakoś tak nie przejmuje się żeby jeść na zapas bo później będe głodny, jem ile chce, w moim jadłospisie prawie nie m chleba i jem bardzo, bardzo dużo nabiału, może ten nabiał to moja tajemnica??!! Wink
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 16:45   ...

Aha i był bym zapomniał i mam 151 wzrostu i jestem szczuplutki ale silny i nigdy nie miałem niczego złamanego ani zwichniętego Smile Na 1 dzień jem z nabiału:

1.szklankę mleka
2.jogurt
3.ser żółty

czasami nawet po 3 z tych rzeczy ale nie ma takie dnia w którym chociaż tego nie zjem Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |