| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
JESTEM GRUBA I BRZYDKA!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 01:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Zaakceptuj siebie jaką jesteś. Niezmieniaj się, bo nie będdziesz jż sobą, a każdy jest na swój spos ub ładny!

Bzdura !!!
Jesli chodzi o urode tak. A jesli chodzi o tusze to radzilbym zcucic na wadze. Otyli zyja srednio o 9 lat krocej niszcza im sie stawy i wiecej wydaja na ubrania:)
Radzilbym ci jest miej tlustych zeczy , slodzyczy i z czasem gdy bedzie rosnac zrzucisz wage:)
Trzeba sie czasem za siebie wziasc i zadbac o siebie i swoje zdrowie.
Tylko nie glodz sie i nie stosuj diet z glbuich babskich magazynow.
Jedz warzywa owoce itp. Np na sniadanie kanapka z pomidorkiem ogorkiem i chlebem razowym i szczypiorek . Jedzac zdrowo i nie tlusto nie tylko schudniesz ale i poprawi ci sie cera co wplywa na urode:)
Na obiad to np... hmm Co na obiad?biggrin Ja zadko jem obiad wiec nie wiem Smile Ale na obiad jedz to co jesz tyle ze mniej jesli jesz duze porcje. Staraj sie unikac zeczy tlustych i zawierajacych same wglowodany czy jak ie to nazywa ;P Ogolnie jedz duzo warzyw biggrin
Staraj sie urozmaicac swoja posilki wprowadzaj innowacje np raz jedz to a raz to i staraj sie dostarczac swemu organizmowi wszelkich potrzebnych substancji.
Acha i nie jedz po 18 bo niezdazysz przetrawic zanim pojdziesz spac i ci w sadelko pojdzie Smile Jesli nei jestes presadnie gruba to mozesz zaczac biegac bo jestli jestes za gruba to sobie tylko stawy zniszczysz . Zacznij w sobote i niedzele np jezdzic na rowerku na czczo i biez ze soba wode jakby ci sie slabo robilo to odpocznij bo sadze ze masz slaba kondycje. A czemu na czco?A temu by palic tluszcz. Z twoich miesni spali sie glikogen podczas wysilku. Pozniej twoj organizm wezmie sie za tluszcz:)
Jesli mozesz to pojezdzij z godzinke dwie .
Zreszta napisz ile wazysz jaki masz wzrost co ci sie w twoim wygladzie nie podoba. latwiej bedzie pomoc Smile
A narazie masz 11 lat.. Zmienisz sie jeszcze:) A bieganie doda ci kondycji:)
Napisz cos wiecej jak sie odzywiasz ile wazysz itp.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 10:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

olKa napisał/a:
ja też jestem gruba ale troche i nie wiem co mam jeść i ćwiczyć (ćwiczę yogę ale to nie pomaga) Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Crying or Very sad Embarassed Razz Mad Evil or Very Mad Exclamation Twisted Evil Question Rolling Eyes Idea Wink Arrow


yoga nie jest po to aby chudnąć tylko zeby wyzwolic swój umysłSmile najlepsza jest anoreksja

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Wto 08 Cze, 2004 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zbyt mało napisałaś żebyśmy mieli oceniać czy masz nadwage itp. W tym wieku brzuch jest jeszcze "dzieciecy" a co za tym idzie nie jest płaski jak deska Razz nie przejmuj sie, bo figura ci sie zmieni napewno. jesli masz nadwage to juz teraz zacznij z nia walczyc, ale jezeli twoja waga jest w normie to sie nie przejmuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jankes
Gość
PostWysłany: Czw 10 Cze, 2004 23:32   

Tisiana napisał/a:
Wiesz...mi też zabardzo nei podoba się moja figura...ale jest an to dobry i zdrowy sposób...ćwicz codziennie...rób wiele brzuszków itp. nie jedz w ogóle słodyczy(żadnych) jedz dużo na obiad ale mniej obfite kolacje i śniadania...jedz coedziennie jogurty i owoce oraz warzywa...waga ci spadnie a nie popadniesz napewno w anoreksję itp.


co to za brednie zeby jesc mniej obfite sniadania??Neutral wlasnie sniadania powinny byc bardziej obfite bo to wlasnie one dostarczaja energie na caly dzien co do kolacji sie zgadzam.
Powrót do góry
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 10:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chrzanicie:) kazdy posiłek moze byc mniej obfity, proponuje tak: na śniadanie nic. na obiad to samo drugie danie i to nizbyt kaloryczne. a kolacja dwie kromeczki z masłem. styka, sprawdzone.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |