| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Bezsenność :(
Autor Wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 21:08   Bezsenność :(

Cześć Smile Czytając to forum widzę, że wszyscy pomagają innym w ich problemach, więc pomyślałam, że moglibyście pomóc i mi Smile
Od ok. 3 miesięcy ciężko jest mi zasypiać Sad A gdy nie śpię około 2 godziny to zaczynam płakać i budzę wszystkich. Czytałam w gazecie, że do snu potrzebna jest herbatka z melisą i jakaś muzyka (najlepiej łagodna, spokojna) ale to drugie to wg. upodobań. Piję codziennie ok. godzinę czy pół godziny przed snem takową herbatkę. I często mi nie pomaga Sad Słucham spokojnej muzyki albo oglądam TV (najczęściej mecze, lub polityków - to mnie megaśnie nudzi Razz).
Czy znacie jakieś inne sposoby, na "bezsenność" ?
Przejdź na dół
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 23:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poloz sie wygodnie nakryj sie.
Rozluznij sie. Nie mysl o niczym ani nawte o tym by usnac.
Uspiasz blyskawicznie Smile ( przynajmniej ja ;P)
Drugi sposob:
Wlaczasz sobie muzyke byle jaka jaka lubisz ja najczesciej jakis heavy metal bo to lubie:)
wsluchujesz sie w muzyke i koncentrujesz na niej naprawde przyjemne Smile
Tez usypiasz Razz
Albo sie umyj w wannie w gorocej wodzie jak wyjdziesz bedziesz czula sie zmeczona ja zawsze sie tak czuje i latwo usypiam Smile
A jak zadna z tych metod nie pomoze to poprsotu lez sobie i mysl o czyms moze i nie usniesz ale bedziesz chociaz odrobinke wypoczeta.
Dobrym spsobem choc dyrastycznym jest niespac cala noc i wytrzymac do pory w ktorej chcesz usypiac i pojsc spac. Ja zwykle tak nastawiam sie Smile
A nie mozesz pewnie spac dlatego ze masz co robic za duzo myslisz.
Ja nie moge usnac poki nie rozwiaze roznych drobnych spraw.
Mam nadzieje ze pomoglem:)

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 07 Cze, 2004 16:20   Bezsenność, stress, klasówki! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Proponuję L.72 (Producent: Lehning Laboratoires). Sprawdzony i nieszkodliwy.
Poza tym co pisze niżej polecany jest przed klasówkami, egzaminami, itp jeśli ktoś się bardzo tym denerwuje. No i chyba najważniejsze, że uspokaja, ale nie otępia. W szkole jest człowiek spokojny, ale jasno myśli...
To homeopatyczny lek. Naprawdę bardzo Wam go polecam.

Wskazania:
Stres. Nadwrażliwość emocjonalna, bezsenność, nadpobudliwość, stany lękowe i depresyjne, depresja jesienno-zimowa. Wyczerpanie nerwowe, bóle głowy.

Działanie:
Tonizujące i wzmacniające O.U.N., trankwilizujące oraz antydepresyjne.
Uzyskanie trwałej poprawy, możliwe przy stosowaniu tego leku nie powoduje żadnych skutków ubocznych czy toksycznych obserwowanych przy stosowaniu porównywalnych leków farmakologicznych. Tolerancja leku jest zdecydowanie wyższa, niż analogicznych leków farmakologicznych. Stosowanie tego leku nie pociąga za sobą uzależnienia, nie wywołuje interakcji z innymi lekami, nie wzmaga skutków spożycia alkoholu, może być stosowany u dzieci.

Zalety L.72:
· stosowanie nie pociąga za sobą uzależnienia,
· nie wywołuje interakcji z innymi lekami,
· nie wzmaga skutków spożycia alkoholu,
· może być stosowany w każdym wieku, także u dzieci.

Dawkowanie:
Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej : 3 - 5 x dziennie 20 kropli na wodę.
Przy bezsenności jednorazowa dawka 30 kropli na wodę 1 godz. przed snem.
Dzieci poniżej 10 roku życia: podawać tyle kropli na wodę, ile dziecko ma lat.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Cze, 2004 21:58   

O, dzięki Smile Smile
Trzeba wypróbować Very Happy
Powrót do góry
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 08 Cze, 2004 18:33   Re: Bezsenność :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen napisał/a:
Cześć Smile Czytając to forum widzę, że wszyscy pomagają innym w ich problemach, więc pomyślałam, że moglibyście pomóc i mi Smile
Od ok. 3 miesięcy ciężko jest mi zasypiać Sad A gdy nie śpię około 2 godziny to zaczynam płakać i budzę wszystkich. Czytałam w gazecie, że do snu potrzebna jest herbatka z melisą i jakaś muzyka (najlepiej łagodna, spokojna) ale to drugie to wg. upodobań. Piję codziennie ok. godzinę czy pół godziny przed snem takową herbatkę. I często mi nie pomaga Sad Słucham spokojnej muzyki albo oglądam TV (najczęściej mecze, lub polityków - to mnie megaśnie nudzi Razz).
Czy znacie jakieś inne sposoby, na "bezsenność" ?


he bezsennosc w seatle:) kup sobie tablety nasenne po niech nie ma bata zeby nei usnąćSmile

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 17:30   Re: Bezsenność :(

Tak się składa że też kiedyś cierpiałam na bezsenność i może to głupio zabrzmi ale powinnaś pić herbatkę z mięty pieprzowej, jeść dziką sałatę, figi, i jeszcze gałkę muszkatołową! Mówię ci spróbuj mi to pomogło!
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witaj Gabrielen!
Miałam taki sam problem jak ty...trwało to u mnie rok! Nic mi nie pomagało...a spowodowane było to u mnie stresem...Nie chciałam pić tych różnych herbatek, bo po nich nie mogłam zasnąć z powodu , że co chwle chciało mi się do WC. Rolling Eyes
I gdy nie mogłam zasypiać zaczynałam beczeć , dlatego ze ubzdurałam sobie , że na następny dzień będę nie wyspana , nie napisze klasówki dobrze itp.
Ale po pewnym czasie mi przeszło....bo... zawsze przed spaniem ( wiosna , lato) tak wieczorami chodziłam z moim psem na spacery , a moj pies jest taki , że jak z nim pojde na choćby półgodzinny spacer wokół dzielnicy to wracam po nim Laughing Razz Very Happy Laughing Razz Very Happy tak zmęczona , że od razu chce mi się spać...heh....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Nacia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 49
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 12 Cze, 2004 11:30   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja musze mieć zgaszone światło by zasnąć i spokuj.
Mysle sobie oczyms fajnym (marzenaia)potem momentalnie zasypiam .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goniex Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 26
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uważam że na zasnięcie najlepiej jest jakieś 30 min przed snem wypic szklanke gorącego mleka...albo tkz. bawarki...(czy jakoś tak) poprostu herbaty z mlekiem:)
mnie pomogło Wink

_________________
"Ludzie nie umieją patrzeć"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1252446
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tobie pomogło ale inym nie pomoze. bawarka jest dobra ale dla dzieci. jesli chodzi o konkretne zasypianie to najlepsze sa tablety nasenne.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 19:06   

Nie chcę zażywać tabletek.
Powód ? Uzależnię się od nich, a gdy mi się np. skończą to ubzduram sobie, że bez nich NIE DAM RADY normalnie spać.
I wiem to.
Ja zawsze godzinkę przed snem piję 3 herbaty - z melisą, z rumiankiem + miód + cytryna i zwykłą.
Nie skutkuje.

PS. A psa nie mam - zdechł w zimie Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |