| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak ja mam przytyć............
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 19 Lip, 2004 12:25   Jak ja mam przytyć............

Mam 155 cm wzrostu i waże tylko......... 37 kg!!!!!!!!!!!Nie wiem w jaki sposób mam przytyć ;( Kiedyśw wakacje próbowałam jeść więcej i liczyłam kalorie, ale póżniej sie rozchorowałam tj. wymioty itp....Nie mam anoreksji ani niczego w tym stylu ,ja chcę przytyć ,ale nie potrafie...........Jem dużo słodyczy. I nie mówcie mi ,że mam sie zwolnić z W-f'u i mało sie ruszać bo nie moge.Może ktoś z Was zna jakąś dieta na przytycie albo cuś........Z góry dzięki.
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 19 Lip, 2004 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jedz przedwszystkim dużo kanapek ...chelb podobno dobrze tłuczy a słodycze ....hmm..racja od nich może i przytyjesz ale za to twoim zębom się to nie spodoba..rzeczywiście jestem bardzo sczupła...jedz 5 podisłków dziennie czyli 1. śniadanie 2. drugie śniadanie 3. obiad 4.podwieczorek 5. kolacja. Na śniadanie zjedz parę kanapek, jajecznice itp. drugie śniadanie je się najczęsciej w szkole czyli jakas kanapka ewentualnie słoka bółka obiad to wiadomo...powinien składac się z dwóch dań..zupa a na drugie mięso, sówrówka i jakieś zmieniaki..ziemniaki podobno też tłuczą więc jedz ich sporo....no i na podwieczorek możesz zjeśc pare kanapek a na kolacje raczej mało np płatki z mlekiem bo potem możesz źle spać. nie mnów o zwalnianiu się z w-f...ćwiczenia nie tylko służą temu żeby schudnąć...ćwiczenia to zdrowie i jeśłi możesz to ćwicz na w-f!! koniecznie! Poprostu musisz dużo jeść...to jest podstwa żeby przytyć..bez jedzenia nie przytyjesz..nie ma cudów..tylko swoje porcje jedzenia powiększaj stopniuowo..nie możesz nagle zacząć jesc b. duzo bo tak się nie da...

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ważę kilo więcej, ale jestem trochę wyższa od Ciebie. Hmmm a na przytycie znam jeden skuteczny sposób Cool . Lubisz tosty? Jeśli tak jedz je codziennie. Efekt gwarantowany Exclamation Dosyć niedawno jadłam prawie codziennie tosty no i jak pojechałam na kolonie (2 tyg.) to o dziwo schudłam (bo nie jadłam tostów Laughing ) Exclamation

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Twoja waga jest w normie...Przytyć ot tak, sobie po prostu się nie da! Wejdziesz w taki wiek,że nie będziesz się zmuszać a będziesz dużo jeść o wiele więcej niż zwykle...A na razie nic na siłę! Unikanie sportu i wciskanie sobie na siłę słodyczy też nie polecam,chyba,ze chcesz w przyszłości być bardziej szeroka niż wysoka Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 25 Lip, 2004 02:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przytycie na siłę nie ma sensu.
Słodyczy nie jedz za dużo, bo to początek problemów.
Jedz sobie zawsze, kiedy masz ochotę. Nie zapominaj jednak o warzywach i owocach.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Nie 25 Lip, 2004 19:52   Re: Jak ja mam przytyć............ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zwariowana_jedenastka napisał/a:
Mam 155 cm wzrostu i waże tylko......... 37 kg!!!!!!!!!!!Nie wiem w jaki sposób mam przytyć ;( Kiedyśw wakacje próbowałam jeść więcej i liczyłam kalorie, ale póżniej sie rozchorowałam tj. wymioty itp....Nie mam anoreksji ani niczego w tym stylu ,ja chcę przytyć ,ale nie potrafie...........Jem dużo słodyczy. I nie mówcie mi ,że mam sie zwolnić z W-f'u i mało sie ruszać bo nie moge.Może ktoś z Was zna jakąś dieta na przytycie albo cuś........Z góry dzięki.

Dziewczyno po co tu tyć?! Ja mam 153cm wzrostu i waże około 36kg!!! I ciesze się ... Nie mam anoreksji ani b... coś tam ... Lubie moją wage ...

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Pon 26 Lip, 2004 09:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie tyj nie tyj! Ja już zaczynam przybierać na wadze, mam taki apetyt Sad że nie mogę się powstrzymać prawie ciągle jestem głodna nie umiem tego przezwyciężyć.

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |