| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
czy mogę pojść do sekty
Autor Wiadomość
Kuba
Gość
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2004 08:39   czy mogę pojść do sekty

Moja kolezanka zaprasza mnie na spotkanie sekty, ma to byc spotkanie mlodziezowe czy moge pojsc i na co powinienm uwazac.
Przejdź na dół
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2004 09:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym radził nie isc, jesli chce "zyc", a jesli juz pójdziesz to trzymaj sie dobrze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2004 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie idź nie wiadomo co to za sekta . Jeszcze cię zjedzą Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 02 Maj, 2004 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
musisz sam zdecydować
ja jednak bym Ci nie radziła
sekta to nie jest najlepsze miejsce dla młodych ludzi
chodzi mi dokłądniej o to co dzieje się w jej wnętrzu
jesli się w to wkręcisz stracisz wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
..:::Fidelina:::...
Gość
PostWysłany: Wto 04 Maj, 2004 08:05   

Nie idź! Sekty są bardzo niebezpieczne, szczególnie dla takich młodych ludzi, jak Ty. W moim mieście świadkowie Jehowy porozwieszali niedawno plakaty, na których podali terminy swoich spotkań i napisali wielkimi literami: ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA NASZE SPOTKANIA EWANGELIZACYJNE! PO PROSTU PRZYJDŹ I POSŁUCHAJ! Confused Chcą widocznie pozyskać nowych członków swojego "ruchu religijnego" Confused
Powrót do góry
Kasia12
Gość
PostWysłany: Sro 05 Maj, 2004 06:59   

NIe zgadzam się z wami, pójście na takie spotaknie niczemu nie zagraża, przecież nie musisz sie godzić na ich propozycje a jedynie posluchać co mowią.
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sro 05 Maj, 2004 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

..:::Fidelina:::... napisał/a:
Nie idź! Sekty są bardzo niebezpieczne, szczególnie dla takich młodych ludzi, jak Ty. W moim mieście świadkowie Jehowy porozwieszali niedawno plakaty, na których podali terminy swoich spotkań i napisali wielkimi literami: ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA NASZE SPOTKANIA EWANGELIZACYJNE! PO PROSTU PRZYJDŹ I POSŁUCHAJ! Confused Chcą widocznie pozyskać nowych członków swojego "ruchu religijnego" Confused



Fidelina ciebie chyba zgieło. Świadkowie jechowy to nie rzadna sekta
i co stego że zachęcają ludzi rzeby przychodzili posłuchać.
Sam chodzę na takie spotkania (czasami) i można się tam dowiedzieć wielu mądrych rzeczy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 05 Maj, 2004 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a punktu widzenia prawnego świadkowie jechowy to jest sekta, ponieważ nie jest to religia zarejestrowana w krajowej izbie religii (czy jak to sie tam nazywa) a czy jest to sekta z punktu widzenia moralnego, osobistego to każdy sam powinien stwierdzić. ja nie uważam tego może za sekte, ale denerwuje mnie jak raz na 2 czy 3 tygodnie jakies 2 laski (zawsze te same, o dziwo) pytają sie mnie tej samej wyuczonej regułki

One: są może rodzicie
Ja: nie ma (bo przychodza zawsze gdy ich nie ma)
One: a możesz sobie sama dobierać literature?
Ja: no, moge
O: to masz prosze tą gazetke, są tam ciekawe artykuły na temat ....
J: dziękuje (zamykam drzwi, biore gazetke, a w niej zawsze to samo jakieś religijne bzdety, wszystko brane dosłownie). Ale nie uważam z mojego osobistego, moralnego punktu widzenia że jest to sekta.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Maj, 2004 13:02   

Śfiedkofie Jehofy to jest sekta... Nie fiem czmu ale jest... A Ty moja droga lepiej nie idź na spotkania sekty... Mosz esiem to śle skończyć... Lepiej samemu nie profokofac losu, bo puśniej bendziesz nas s nieba oglondać lub s fiensienia lub s poprafczaka... Albo nie s nieba tylko od spodu- s piekiełka ...
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 06 Maj, 2004 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mój drogi kochana mój drogi (do anki :])

a czy powinieneś iść na spotkanie tej sekty, mówie nie, lepiej nie idx, nie prowokuj losu.. przezorny zawsze ubezpieczony..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pią 07 Maj, 2004 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech...Ja bym nie szła na spotkanie sekty....oglądałam na religii w zeszłym roku film dokumentalny o sekcie....Po prostu......straszne...Wszystko się zaczynało od tego,ze ktośalbo zachęcał innego do przyjścia albo ten "inny:" przychodzil,żeby zobaczyć z ciekawości,co to jewst....już po paru spotkaniach(które się wszystkim podobały-tak były prowadzone) tzw. "najwyższy"(czyli najwazniejszy członek,jakby ich Bóg) namawiał wszystkich,by wpłacali wszystkie swoje pieniądze na konto tejze sekty...widziałam,jak "blogosławił" ludzi .Po prostu,ludzie się kładli dosłownie przed nim,a on kładł swoje ręce na ich głowach i mówił,ze ich kocha,itp,itd.Potem,wszscy rozgrzeszeni,szli tańczyć...ale to nie był zwykly taniec...wyglądało to,jakby Ci ludzie byli dziećmi i kręcili się,w pełni zadowoleni z życia, w kółko....Pod koniec tego całego "przedstawienia"(około paru mięsięcy) Bóg zabierał swoje manatki i jechał (z wykupionymi domami,gospodarstwami i wszystkimi pieniędzmi nic winnych ludzi) w inne miejsce,sprzedawać się.A tamci zostawali,oszołomieni,bez pracy,pieniędzy i jedzenia...WIĘC OSTRZEGAM CIĘ -NIE IDŹ POD ŻADNYM POZOREM NA TO SPOTKANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2004 11:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ludzie świadkowie jechowy to nie sekta ile razy mam
to jeszcze mówić
jest to normalna legalna zarejestrowana religia Surprised Surprised

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2004 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak jest to religia, jedank nie zarejestrowana, a jesli religia nie ejst zarejestrowana to prawnie ejst uważana za sektę... ale tylko prawnie, potem czy to jest sekta każdy sam musi sobie powiedziec, moim zdaniem to nie jest sekta, jednak z punktu widzenia prawa tak...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2004 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja pierdziele wy się leczcie
to jest zarejestrowana religia
sprawdżcie se debile jak nie wieżycie Surprised Surprised Surprised

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2004 00:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja całkiem obok tematu.

Ludziska - nie wstępujcie do Świadków Jehowy.
Całkowicie niezależnie od tego, co ta religia głosi.

Przez zakaz transfuzji krwi, na życzenie rodziców, lekarze mają obowiązek... zabijania dzieci. I nie są w stanie nic na to poradzić. Wczoraj spedziłem długie chwile na wstrząsającej rozmowie z lekarzami. SZOK.

Zawsze starałem się być tolerancyjny dla wszystkich religii. Chętnie słuchałem i poznawałem ich doktryny (włącznie z opowieściami Arabów o Islamie). Ale to, co wczoraj usłyszałem przechodzi ludzkie pojęcie. Poświęcić swoje dziecko dla wiary... I to nie są pojedyncze przypadki. Nadal jestem tym wstrząśnięty.

Niestety nie mogę Wam napisać szczegółów - to tajemnica zawodowa.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |