| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
NIE MAM NIC!
Autor Wiadomość
jULITA
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 17:22   NIE MAM NIC!

CZEŹĆ MAM NA IMIE JULITA I CHODZE DO 6 KLASY.WSZYSTKIE DZIEWCZYNY W MOJEJ KLASIE MAJĄ CHŁOPAKÓW I OKRES A JA JAKO JEDYNA NIE MAM CHŁOPAKA I OKRESU.WSZYSTKIE MÓWIĄ ŻE JAK DOSTANE OKRESU TO I BĘDE MIAŁA CHŁOPAKA.
CO MAM ZROBIĆ ŻEBY DOSTAĆ OKRES? PROSZE ODPISZCIE
Przejdź na dół
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 17:26   

Co to za głupoty ?!
Czy chłopcy zaglądają ci do majtek, i gdy masz okres to się lepią ?
To stek bzdur !
Okres dostaniesz wtedy, gdy twój organizm będzie gotowy.
Czyli np. rok po pojawieniu się włosów łonowych (w intymnych miejscach).
A okres to raczej nic przyjemnego ;-)
Ale jeżeli tak bardzo ci zależy, to wyczekuj na swoich majtkach białej lub przezroczystej wydzieliny :-)
Powrót do góry
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co ma wspólnego okres z chłopakami. Może dlatego nie masz chłopaka bo się wstydzą. Albo jeszcze nie nadszedł na ciebie czas. Piszesz że wszystkie dziewczyny mają okres i chłopaka. Mogę sie założyć że MOŻE tylko poława z nich na okres albo chłopaka. Poprostu są zazdrosne że np. jedna dziewczyna ma fajnego chłpoaka i okres i gadają że one też. Co do okresu- przecież tego nie sprawdzisz, chłopaka też. Więc pomyśl sobie że jesteż NORMALNA i nie robisz z siebie jakiejsc miesiączkownicy (hihi) ani puszczalskiej (to nie znaczyze nie możesz mieć chlopaka) ani jakiejsc wymyślajjącej historyjki dla małuych dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziwne pogłoski, ze niby faceci lecą na okres? he chyba nie

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 07 Cze, 2004 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a niewiecie, ze podobno dziewczyna jak ma okres, jest bardziej atrakcyjna dla faceta? to podobno potwierdzone. ale napewno niechodzi oto , ze niemasz chlopaka bo niemasz okresa;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pon 07 Cze, 2004 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niestety ale nie można tak zrobić żeby nagle mieć okres.
Ja bym się na Twoim miejscu cieszyła że nie mam jeszcze miesiączki...
A chłopaki najczęściej patrzą na wygląd lub charakter, a woggóle skąd oni mają wiedzieć że masz okres, ja uważam że to nic nie zmienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Cze, 2004 21:56   

Ja zbytnio nie wiem, czym różni się dziewczyna bez okresu, od tej z okresem (no poza tym, że ma okres).
Bo na moje oko niczym.
Ba, nawet sama nie zakapowałam, że moje koleżanki mają bo niczym się nie różnią od inych dziewczyn Razz
Nie bój się, jeszcze będziez żałowała, że nie urodziłaś się chłopcem Very Happy
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 07 Cze, 2004 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tej atrakcyjnosci niewidac, ale podobno chlopcy ja odczuwaja..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 08 Cze, 2004 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mała napisał/a:
a niewiecie, ze podobno dziewczyna jak ma okres, jest bardziej atrakcyjna dla faceta? to podobno potwierdzone. ale napewno niechodzi oto , ze niemasz chlopaka bo niemasz okresa;p


w tym momencie nie chodzi mi o to że mam okres już od pewnego czasu tylko o moment w którym właśnie mamy miesiączke:
też to słyszalam, jest to ponoć zapach którego na pierwsyz rzut "nowa" (oka) nie czuć, jednak jjest on wyczuwalnie tak jakby przez chłopaków nie wechem ale może przeczuciem czy czymś takim, jeżeli dziewczyna o siebie dba w czasie okresu ( często sie podmywa, nie doprowadza do brzydkiego zapachu krwi unoszącego się naokoło jej) to jest to dla chłopaków atrakcyjne i przyciągające, jednak kiedy dziewcyzna w tych dniach nie dba o siebie należycie to odstrasza to troszkę chłopców.... tak słyszałam

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

_szyszka napisał/a:
Niestety ale nie można tak zrobić żeby nagle mieć okres.
Ja bym się na Twoim miejscu cieszyła że nie mam jeszcze miesiączki...
A chłopaki najczęściej patrzą na wygląd lub charakter, a woggóle skąd oni mają wiedzieć że masz okres, ja uważam że to nic nie zmienia.


sory ale faceci to widza po zachowaniu się laski, jest bardziej nerwowa. no i kapa sie same zdradzacie.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chłopcy często wolą "dojrzalsze" dziewczyny. A jeśli ma okres, to jest w pełni dojrzała. Nieprawda.
Okres dostaniesz w swoim czasie to sprawa indywidualna. Po prostu nie odchudzaj się a na pewno go dostaniesz. I pamiętaj-okres nie oznacza, ze dziewczyna jest jakaś lepsza! Dziewczyny nie traktujcie tak tego!
Co do chłopaka...Tak samo, kiedyś w koncu przyjdzie pora. W przeciwieństwie do miesiączki to chłopak Cię nie zaskoczy i sama decydujesz czy chcesz mieć chłopaka,czy nie. I to,że nie masz chłopaka to też nie oznacza,ze jesteś jakaś gorsza. I nie zgadzaj się na propozycję chłopaka typu: "hej!Jeśli masz okres to mozesz ze mną chodzić" bo to bez sensu...
Masz jeszcze sporo czasu i do jednego i do drugiego więc się nie przejmuj Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 09:55   

Co do dojrzałości.
Takie moje małe spostrzeżenie.
To, że dziewczyna ma okres nie znaczy, że jest w pełno dojrzała.
Ja znam osoby, które mają okres od ok.3 lat, a na lekcjach, w szkole, w ogóle na dyskotekach zachowują się jak małe dzieci, które płaczą tylko dlatego, że ktoś im np. kredki kopsnął Razz
W zasadzie też każdy chłopak inaczej podchodzi do dziewczyny.
Jeden patrzy na pupę, inny na twarz, kolejny na biust, następny na włosy, inny na nogi itd. itd. Ale na moje oko warto interesować się tymi, którzy patrzą na charakter Razz Very Happy
Powrót do góry
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 10:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na hcarakter sie tez zwraca dużą uwagę, no bo poco komu fajna laska która ma zgięty charakter?

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
samanta10 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Cze 2004
Posty: 17
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ten kto Ci to powiedział musiał być chory
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |