| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Jadłospis | Wzrost | Waga | Obwód pod i w biuście
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 26 Mar, 2004 13:28   Jadłospis | Wzrost | Waga | Obwód pod i w biuście

Mój jadłospis od paru dni (nie tygodni ani tygodnia) się popawił. Ostatnio to co mi nie smakowało, teraz mi smakuje. Serek biały (czyli taki topiony), albo wafelki śmietankowe, których nienawidziłam...
Lubię chleb ze smalcem przygryzać cebulką. Zjadłam po prostu 5 kromek.
Ostatnio mi jogurty smakują, których nienawidziłam, ale takie jak 'Monte' - taki czekoladowy, karmelowy, waniliowy, 'Danonki', 'Bakuś' Confused mi smakowały, a takie inne to nie...

* Jadłospis:

1. Śniadanie, to jak zwykle przed szkołą kromka ze szynką, czy z serkiem, czy czymś innym.
2. Po szkole z 2 kromki.
3. Jakiś jogurt czy słodycze.
4. Może jeszcze jakaś kromka.
5. Zupa.
6. Obiad.
7. Jakieś chipsy lub też słodycze.
8. Kolacja

* Wiek: 13 lat i 4 miesiące

* Wzrost: 143

* Waga: 31 kg

* Obwód piersi:

a) Pod biustem: 69 cm
b) w biuście: 76 cm





* deg, ty mi powiedz czy mój jadłospis jest dobry i ile powinnam ważyć do mojego wzrostu i powiedz coś na temat rozwoju moich piersi...

* dziewczyny, wy mi podajcie swój jadłospis, wiek (dokładny, czyli ile lat i ile miesięcy), wzrost, wagę, obwód pod i w piersiach


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie 13 Cze, 2004 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 26 Mar, 2004 15:03   jadłospis Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 14 lat i miesiąc. Mój wzrost to 161cm a waga 49 kg. W biuście mam: 85cm a pod biustem 71cm. w pasie mam: 70 cm.
Mój jadłospis to:
rano: śniadanie które składa się z 2 kromek chleba (lub dwóch bułek kajzerek) z szynką, psztetem, serem lub drzemem (róznie to bywa) plus jugurt i herbata.
Drugie śniadanie: jem je w szkole..są to dwie kanapki plus jakiś soczek ze skalepiku szkolnego i czasem jeszce pączek.
południe: podrodze ze szkoły kupuje sobie jeszce jakieś czipsy lub loda a gdy wrócę do domu jem obiad składający się z dwóch dan: zupa i drugie danie które najczęsciej to: zmieniaki, kotlet lub schab, surówka i czasem jajko sadzone...do tego maślanka, herbata lub sok.
W przerwie pomiędzy obiadem a podwieczorkiem jem co jakiś czas słodycze, owoce i kanapki.
Podwieczorek: róznie to bywa..najczęsciej jem kanapki lub tosty.
kolacja: czasem naleśniki, lub płatki z mlekiem albo jajecznica. Plus coś do picia.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Pią 26 Mar, 2004 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiek- 13 lat i 1,5 miesiaca
wzrost- 168 cm
waga- 50kg
w biuscie - 83
pod biustem-70

JADLOSPIS:
I sniadanie - najczesciej jaks kanapka z serem lub szynkom do tego jakis pomidor czy jakis owoc; do picia cherbata owocowa

II sniadanie - slodka bulka w szkole ( w szkole tez jem jakis batonik, czasem na chipsy sobie pozwole Wink) no i sok lub czasem cola

obiad- mojej mamie nie chce sie gotowac 2 dan to zawsze jest albo jakas dobra zupka albo koltecik z dodatkami albo spagetti i rozne roznosci...

podwieczorek- owoc, jogurt albo czasem jakas slodycz

kolacja- nalesniki, jajka albo kanapka albo zupka mleczna

no nie wiem czy ja sie dnbrze odzywiam ale jestem w miare zdrowa i niezbyt zmeczona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
xxx7


Dołączył: 27 Lip 2003
Posty: 28
PostWysłany: Pią 26 Mar, 2004 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam 173 cm i waze 55 kg aa no i mam 14.5 lat Wink
na sniadanie jem z reguły albo dwie kromki chleba z maslem orzechowym albo dwa tosty.
na drugie sniadanie jabłko.
na obiad róznie, ale pożywnie.
kolacja - dwie kromki chleba albo cos innego, ale też tyle aż sie najem Razz

_________________
Myśleć! Myśleć! Myśleć!
- Puchatek stukal się łapką w głowę, ale na próżno - nie przychodziła mu do niej żadna, nawet najmniejsza myśl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Pią 26 Mar, 2004 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja -pewnie pomyslicie ze jestem glupia prawie nic nie jem w ciągu dnia... Właściwie na śniadanie to albo kilka jabłek, albo jogurt... Obiadu w odpowiedniej porze nie jem (mam na 2 zmiane) i jem obiad dopiero o 18:30. tak wygląda mój jadłospis. nie jem żadnych przegryzek, czy przekąsek typu jakieś wafelki (co najwyżej jogurt lub owoce lub warzywa). Nawet jak jestem głodna usiłuję nie jeść, alb o jeść owoce. Poza tym regularnie ćwiczę. Na w-f oczywiście, codziennie do szkoły na rowerku (koło 5km w jedną stronę) i ćwiczenia na mięśnie brzucha i pośladków w domu. Ja poprostu chcę schudnąć.

Ważę coś około 47kg przy wzroście 160cm. Wiem, że wydaje się że jestem chuda, ale tak nie jest. Przynajmniej ja tak tego nie odbieram. Chce poprostu poprawić sobie mięśnie brzucha. A głodu i tak już prawie wogóle nie odczuwam... Nie pomyślcie sobie, proszę o mnie źle po tej odpowiedzi...

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 27 Mar, 2004 02:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO: BRAWA! DUŻO lepiej!
Nie podałaś zbyt wielu szczegółów (np. co jesz na obiad czy kolację), ale ogólnie Twój jadłospis wygląda nieźle.

Co do Twoich "wymiarów", to napisałem Ci w innym poście - poszukaj.

MeGi111: Istotnie - Twój sposób odżywiania faktycznie można nazwać głupotą. Naprawdę nie chciałbym, aby moja składka na ubezpieczenie zdrowotne poszła na leczenie Twoich wrzodów żołądka czy dwunastnicy albo też wyciąganie Cię z anoreksji.
Aaaaaaaaa! Zapomniałbym Ci przypomnieć, że zastrzyki z żelazem są bardzo bolesne.
Bierz przykład z KleO i popracuj nad tym.

BTW: KleO - moja składka bez problemu może iść na terapię hormonalną dla Ciebie. Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 27 Mar, 2004 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe no brawo KleO! Very Happy
No ja mam...12 lat,7 miesięcy i 21 dni Smile
waże...ok. 35-37 ostatnio ważyłam 34 ale to było dawno a zauważyłam,że wyskoczył mi brzuszek Mad < to znaczy tak normalnie w ciaży nie jestem Wink >
Mój jadłspis?Se se se...różnie Very Happy
Najczęściej śniadanie do szkoły,które jem w szkole, wracam,jem zupę. Później jem jeszcze grzanki lub płatki(ale ile tego! Very Happy nie dziwie się sobie,że utyłam Very Happy ) no i potem moze jak rodzice wrócą to jeszcze jakis obiad a potem kolacja(i znowu płatki i grzanki Smile ).

Acha no i ten biust..Mniej więcej jak ty KleO. Moze troche mniej/więcej.

No kurczę ile razy jeszcze będę coś dopisywać? Smile Mam 150 cm wzrostu.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 28 Mar, 2004 12:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam Was wszystkich spowrotem, miałąm dść duże kłopoty z komputerem, jednak teraz już powróciłam i jestem wśród was, co do tego tematu to ja mam tak:

14 lat, i prawie 2 misiące
163,4 cm wzrostu
51 kg.
swoich wymiarów bioustu nie pamiętam Razz gdzieś w jednym z założonych przeze mnie tematów były

mój jadlospis:

1: śniadanie, - jakieś kanapki, jajecznica, hamburger czy zapiekanka, jogurt (oczywiście nie wszystko na raz tylko któres z tego Razz)
2. drugie śniadanie - kanapki, jakiś sok, ewentualnie drożdżówka
3. obiad - zupa i drugie danie
4. jakaś przegryzka - owoce zazwyczaj, ale czasem też jakieś ciasto, czy jakiś ciepły posilek na szybko
5. kolacja - jakieś kanapki, coś na ciepło, kilka kostek czekolady czy jakiejś innej słodyczy.

Zazwyczaj na kolację jem dużo, ale potem staram się przejśc po podwórku, znaczy trochę pospacerowac na świerzym powietrzu, posiedzieć ze znajomymi pod klatką a potem w domu troche poćwiczyć Razz.

Wiem że mój jadłospis nie ejst za bardzo zdrowy, może w nim brakowac troche witamin, ale staram się je uzupełniać jakiemiś tabletkami, czy np. takimi napojami musującymi w tabletkach.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pon 29 Mar, 2004 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tabletki witamonowe tylko uzupelniaja nie napelniaja Razz
a ja tam sie niezdrowo odzywiam a i tak ciesze gembe jak czeresniak pijany Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 29 Mar, 2004 20:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nio to teraz ja Smile


Jak siem odżywiam...

1. Śniadanko zawsze dwie kejzerki i herbatka :] mniam , mniam
2. W szkole nio to jedna lub dwie byłeczki wzależności ile mam lekcji
3. Po szkole obiadzik...
4. Kolacyjka- nic specjalnego czasem pizza czasem jakaś kanapka

Między posiłakmi przewinie sie cosik słodkiego, nie jadam jogurtów bo nie lubię, nienawidze mleka i zup mlecznych oraz jajek....po jajkach jest mi nie dobrze wiec jem je tylko raz w roku na Wielkanoc (i to z przymusu). Sera też nie lubie...ale ja wybredna hehe

Latek mam dokładnie 15 i 3 dni biggrin

Wzrostu 156

Wagi 43 kg

Obwód piersi - a to tajemnica Wink

nio i jak..?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 29 Mar, 2004 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:
tabletki witamonowe tylko uzupelniaja nie napelniaja Razz
a ja tam sie niezdrowo odzywiam a i tak ciesze gembe jak czeresniak pijany Smile


no własnie, i ja napisałam że staram się moją dietę uzupełniać tym :]

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 31 Mar, 2004 15:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nastka: Nie przejmuj sie nie piciem mleka... niedawno czytalem kilka ciekawych artykolow o szkodliwosci mleka... tak szkodliwosci !
zainteresowanych odsylam do strony www.vege.pl jest to mianowicie strona wgetarianska ( sam jem miesko bo jest smaczne ;] )
i pogazebcie tam w linkach czy czyms juz nie pamietam.
Sam osobicie mleka uwielbiam bo jest pyszne ale gdy wypije wiecej niz dwie trzy szklanki jednego dnai to mi sie niedobrze robi.
A co do tego czy mleko jest zdrowe czy nie to zdania sa podzielone lecz zdania tej strony na nie sa bardziej przekonujace Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2004 10:01   

Raaany! Ale Wam zazdroszczę wzrostu i wagi! Ja tez chcę taka być ;(
Moja mama ma 154 wzrostu i nie wygląda na taką malutką Smile
Ale ja mam 145! Jeszcze 9 cm! A w tamtym roku we wakacje miałam 135 Razz
Ale jak na te pół roku to mało jest urosnąć 10 cm ! STRAAAAAAAAAAASZNIE MAŁO! Wtedy miałam mamę dogonić 19 cm! A teraz 9 Razz Straaaaaasznie duuuuuuużo! Jeszcze tak dużo mi zostało ;(
Łeeee! Kiedy wkońcu urosnę ;( no i jeszcze przytyję ;(
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 06 Kwi, 2004 22:39   kleo Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:
Raaany! Ale Wam zazdroszczę wzrostu i wagi! Ja tez chcę taka być ;(
Moja mama ma 154 wzrostu i nie wygląda na taką malutką Smile
Ale ja mam 145! Jeszcze 9 cm! A w tamtym roku we wakacje miałam 135 Razz
Ale jak na te pół roku to mało jest urosnąć 10 cm ! STRAAAAAAAAAAASZNIE MAŁO! Wtedy miałam mamę dogonić 19 cm! A teraz 9 Razz Straaaaaasznie duuuuuuużo! Jeszcze tak dużo mi zostało ;(
Łeeee! Kiedy wkońcu urosnę ;( no i jeszcze przytyję ;(


Kelo..jak masz rosnąc i tyć skoro jesz mało i niezdrowo? Aby rosnąć i się rozwijac trzeba dostrczać organizmowi pozywienia i witamin.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Kwi, 2004 20:50   Mhm...

No tak... Crying or Very sad
___________

Wrr....Wiecie jak ja lubie takie posty? mroweczka
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |