| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
mój stary mnie leje
Autor Wiadomość
tomekkkkkkkkkkkkkkk
Gość
PostWysłany: Wto 04 Maj, 2004 11:55   mój stary mnie leje

nie raz jak ojca wkurze to on odrazu do nnie az pasem .Dlaczego mi np. nie zrobi kary nieraz mam siniaki i zaczerwienienie .co robić????
Przejdź na dół
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 04 Maj, 2004 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
To rzeczywiście problem żeby Ci pomóc musiałabym wiedziec ile masz lat itd żeby wiedzieć co Ci poradzić
Jak chcesz to napisz do mnie na gg 2568294
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
tomekkkkkkkkkkk
Gość
PostWysłany: Czw 06 Maj, 2004 08:05   bicie

cze
dzięki że oo mnie pamiętałaś.Mam 14 lat. U mnie w domu nie ma kary tylko jest lanie. Zdarza sie to 2 razy tygodniu. NApisałem ten temat dlatego żeby sie dowiedzieć jak mozna rodziców przekonać aby mi dali kare.
Powrót do góry
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Maj, 2004 09:34   ...

U mnie f domciu so kary i fiesz mi sze folałabym mieć lanie zamiast kary. Dostaniesz ras i moszesz iść dalej na plac a ja nie dostanem i muszme tydzień, np siedzieć f domciu ... Moim sdaniem chyba lepsze jest lanie, chociasz nie mogem być pefna bo ja chyba nigdy nie dostałam. A co do tfoich rodzicuf to mosze pofiedz im sze nie jesteś jush dzieckiem i folałbyś kare samiast lania, pofiesz im o siniakach i np o tym sze fstdzisz siem ich pszed qmplami. To pofinno poskutkofać... Pofodzenia !! 3maj siem!!
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2004 23:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Brrrrrr. sytuacja niemal beznadziejna.
Bicie dzieci bierze się... z niemocy rodzicielskiej.
Bijąc dziecko rodzic nieświadomie mówi "biję Cię, bo siła to jedyny argument, którego potrafię użyć. Nie potrafię z Tobą porozmawiać, nie potrafię Ci wytłumaczyć dlaczego postąpiłeś źle, boję się dyskusji z Tobą, bo nie mam sensownych argumentów; używam więc siły, ponieważ tylko to mi zostało".
Całkiem szczerze mówiąc, to myślę, że w Twoim przypadku nie sposób wyleczyć Twoich rodziców z tak daleko posuniętego tchórzostwa.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2004 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
A może znalazłaby się jakaś ciocia lub znajoma która przekonałaby rodziców że nie należy tak postępować
Albo poprostu psycholog ... nawet szkolny ... niebieska linnia ... coś trzeba zrobić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 11:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Xgodze sie z wami że lanie to jest jedyny sposób pokazania władzy nad dzieckiem, poprstu rodzic nie potrafi przekonac dziecka ze on wie wiecej

Musisz to jakos przetrzymac i zawsze sobie powtarzaj że jak bedziesz miał rodzine nigdy tak nie bedziesz robił Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 22:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może np. w tym tygodniu spróbuj nie wkurzać rodziców. Owszem -jest to oznaka niemocy rodzicielskiej... Normale... Ale zanim coś zrobisz spróbuj sprawdzić, czy ty też jesteś w porządku... Może na prawde ich wkurzasz tak na maxa... Zawsze warto spróbować...

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
Nacia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 49
PostWysłany: Czw 20 Maj, 2004 17:54   to samo Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć!!
Mnie też lali w domu (tata)(czasami),były też koary.
On ma sobie cos wymyślone że o 8 mam chodzic spać .RAz spużniłam sie 5 min i do spałam tak chapciem że mrzez miesiac miałam siniaka wielkości dużego placka.
Minie sie wydaje że poprostu on cie leje bo on był lay przez rodziców (toich dziadkuw).Mój tata mnie nie laje bo jest cos takiaego dzieci się nie bije .
Porozmawiaj Z dziadkami oni coś zaradzą.
Jażeli mama cie nie bije pozmawiaj z nią.

Życze powodzenia!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 07 Cze, 2004 17:55   

kiedys ojciec mnie uderzyl - obrzilam sie na niego i nie odzywalam sie .. to sie zdarzyla raz czescioej bije moich braci ... ale teraz wlasciwie juz nie ..robil to kiedy byli mali .. rozumiemzeby dostac kilka razy w zyciu ale dwa razy na tydzien ???

powiedz za co dokladnie cie leje???

jak beda ogladac dziennik albo film o przemocy w rodzinie to dobra okazja by o tym porozmawiac
Powrót do góry
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

opisz dokładnie jak cię bije i kiedy i za co.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 07:38   Re: mój stary mnie leje Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tomekkkkkkkkkkkkkkk napisał/a:
nie raz jak ojca wkurze to on odrazu do nnie az pasem .Dlaczego mi np. nie zrobi kary nieraz mam siniaki i zaczerwienienie .co robić????


sie najlepiej zgłoscic do prokuratora

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olKa Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Maj 2003
Posty: 80
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie przesadziasz spontan?? prokurator ha . mnie mama nie leje ani tata tylko kary mam ale dla mnie jest lepszy tata bo moja mama to czasami na mnie krzyczy... Confused

_________________
<Świat jest przepiękny,lecz smutny jeżeli każdy będzie o siebie dbał i się kochał wtedy zapanuje pokój>moje gg 1639597 e-mail alena579@buziaczek.pl


Ostatnio zmieniony przez olKa dnia Pią 02 Lip, 2004 13:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1639597
Gość
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 19:53   

powiedz o tym psychologowi szkolnemu lub wychowawczyni
Powrót do góry
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sro 23 Cze, 2004 09:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

olKa napisał/a:
nie przesadziasz sopran?? prokurator ha . mnie mama nie leje ani tata tylko kary mam ale dla mnie jest lepszy tata bo moja mama to czasami na mnie krzyczy... Confused


sopran? SadSad it hurts me so much:(

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |