| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
mój stary mnie leje
Autor Wiadomość
ti_mo_n Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 20
PostWysłany: Sob 26 Cze, 2004 03:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez ti_mo_n dnia Sob 10 Lut, 2007 07:19, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Sob 26 Cze, 2004 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze przemysl swoje zachowanie
bo patrze ze tu nikt (chyba bo niechcialo mi sie czytac wszystkich postow) niepomyslal ze to ona moze prowokowac rodzicow
tzn bicie jest oka tylko bez przesady
sama napisala ze niemoze sie powstrzymac aby nie odpyskowac

a tak odbiegajac od tematu
to powiem ze jak sie dziecka niewalnie pare razy to wyrastaja takie amerykany
(czesc bardzo wulgarna i dluga o amerykanach ktora postanowilem wam oszczedzic)

(Mod: Wyciolem pelno zbednych kropeczek ktore rozciognely mi monitor na kilka jego dlugosci i innym pewnie takze Razz )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ti_mo_n Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 20
PostWysłany: Nie 27 Cze, 2004 22:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez ti_mo_n dnia Sob 10 Lut, 2007 07:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 27 Lip, 2004 17:49   

Bicie dzieci było kiedyś na porządku dziennym - tzn. gdy coś zbroiły. Nie mów, że to patologia, bo na niektóre kara nie działa. Ale przyznać musisz, że gdy emocje poniosą, czasami ciało bierze górę nad umysłem. Neutral Może jego tata nie wie, że można to załagodzić do postaci kary. Spróbuj porozmawiać ze swoim tatą w niedzielne popołudnie, po obiadku w miłej atmosferze Wink Może coś zdziałasz!
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Czw 29 Lip, 2004 09:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym powiedziała o tym mamie albo dalszej rodzinie np. cioci ... JAK MOŻNA BIĆ WŁASNE DZIECKO !!! fakt że czasami jest ochota komuś walnąć ale nie tak żeby zostawały siniaki i zaczerwienienia ... chociaż ja raz dostałam od matki w twarz Crying or Very sad

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 29 Lip, 2004 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aska napisał/a:
ja bym powiedziała o tym mamie albo dalszej rodzinie np. cioci ... JAK MOŻNA BIĆ WŁASNE DZIECKO !!! fakt że czasami jest ochota komuś walnąć ale nie tak żeby zostawały siniaki i zaczerwienienia ... chociaż ja raz dostałam od matki w twarz Crying or Very sad

Czasami to normalne ze rodzicom puszczają nerwy..i biją własne dzecko, ale gdy dzieje sie takl często to oznacza ze cos jest nie tak...moi rodzice bili mnie czasami....zwłaszcza jak bylam mała bo sprawiała duzo problemów itp. i nie mieli na mnie siły i urzywali paska...na mojego brata tak samo i do dzisiaj go za t przepraszają..zmienili zdanie co do bicia i teraz juz tego nie uznają..czasami zdarzy sie im nas uderzyc..w twarz tez raz dostalam od mamy...nawet moze wiece...i raz od brrata ale to mnie czegos nauczylo.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Fajermonka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 61
PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spoksik, ja mam ten sam problem... Kary też mam, jak naprawdę rozłoszczę starego, to obrywam i kablem... Rolling Eyes

_________________
She wants to go home, and nobody's home.
Its where she lies, broken inside.
There's no place to go, no place to go to dry her eyes.
Broken inside.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3003350
Ja_wiem
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 20:09   Z igły widły

Niektórzy to tu robią z igły widły. Słuchajcie mnie też ojciec leje jak go nieźle zdenerwuję i żyję. Zazwyczaj wrzeszczy i daje mi straaaaasznie długą karę na kompa (od tygodnia nawet do końca miesiąca!). Ale jak zdarzy się, że dostanę pałę (ale to się raczej nie zdarza), albo zrobię coś "strasznego" (np. lamę zbiję) to tato nie wytrzymuje i dostaję manto (ale w twarz nigdy nie dostałam). Co prawda ostatnie dostałam kilka lat temu, ale ja pamiętam.
Jednak to, że ojczym bije cię dwa razy w tygodniu to już przesada! Może to ty jesteś niegrzeczny, a tato nie wytrzymuje nerwowo??? Spróbuj się nie awanturować, nie kłócić. A jeśli bije cię bez przyczyny to może prozmawiaj o tym z mamą, albo żeczywiście idź do pedagoga.
Powrót do góry
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 21:24   

Bicie są jednym z najlepszych rodzajów karania dziecka.
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A dla mnie bicie świadczy o bezradności rodziców. Nie potrafią porozumieć się z dzieckiem, nie potrafią zrozumieć, że w tym wieku jesteśmy zbuntowani, wredni i paskudni dla całego świata. Widzą, że stajemy się samodzielni i chcemy trochę luzu i niezależności. Dla nich pewnie nadal jesteśmy małymi dziećmi... Nie można się dogadać - to łomoty i z głowy!
Nie ma czegoś takiego, że rodzice niewytrzymują nerwowo, bo jesteśmy niegrzeczni... Jeśli odszczekuje się dla mamy i zdzieli "w locie" ścieką, to rozumiem, ale jakieś lanie paskiem czy czymś tam innym?
A jeśli rodzicę piorą regularnie, za wszystko i za nic, to już na pewno nie jest normalne. Jest wiele innych sposobów karania. Ja bym wolała dostać lanie niż mieć bana na kompa. Mądrzy rodzice (nie obrażając nikogo) dobrze wiedzą, co będzie lepszym sposobem ukarania. Ale do tego trzeba konsekwencji - zakaz wychodzenia na imprezy przez miesiąc, to powinien być miesiąc i ani dnia krócej. To chyba bardziej dotkliwa kara niż lanie.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Fajermonka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 61
PostWysłany: Pią 10 Wrz, 2004 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gorzej, jak dostajesz w tyłek praktycznie codziennie... zresztą kary też mam, spoks Wink

_________________
She wants to go home, and nobody's home.
Its where she lies, broken inside.
There's no place to go, no place to go to dry her eyes.
Broken inside.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3003350
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakbym dostał od starego lub starej boksa w ryja to bym oddał...a kary mam takie że stara np. ban od kompa i rowerka na tydzień, a na drugi lub trzeci dzień o wszystkim zapomina i jest spox:)

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 11:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo jak poprzednik ... Ale raczej bym nie oddała Confused Jak mozna podniesc ręke na rodzica... ALe mam tylko szlabany na kompa ... i na wychodzenie z domu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 19:57   

Malvina, Nitemare by oddał. Już to widzę.
Może i gdyby oddał, to zarobił by 2 takie. Tyle że mocniej.

Na rodziców nie powinno podnosić się ręki. To dzięki nim jesteśmy i pewien szacunek należy zachować.
Powrót do góry
ti_mo_n Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 20
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez ti_mo_n dnia Sob 10 Lut, 2007 07:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |