| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
mój stary mnie leje
Autor Wiadomość
Rafał
Gość
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 23:38   

Mam w chacie podobnie jak Tomekkk i niektórzy z was. To znaczy stary też mnie leje i mojego bracika również chociaż on ma 17 lat a ja 14 :cry: Pierwszy raz dostałem pasem jak zacząłem chodzić do szkoły to 7 lat miałem i od tej pory dostałem sporo :oops: Takich mamy ojców i tyle. Musisz jakoś Tomekkk wytrzymać ja już przywykłem. Nie dostajemy w domu tak często jak ty ale jak już to tyłek boli parę dni bo nasz stary każe nam ściągnąć spodnie położyć się na wersalce i jeszcze opuścić bokserki i dopiero wali pasem na goły tyłek. Ostatnio dostałem 12 pasów ale bywało i więcej :oops: Inne kary też mam bo czasami to szlaban w domu i siedzę przez tydzień w chacie :x Moi dwaj kuzyni też dostają lanie więc to nie jest taka żadkość. Niestety :!:
Przejdź na dół
Ktos
Gość
PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 14:52   

Jak dostaje kary ale one nie sa ormalne tylko np.przez tydzien nie moge wychodzic na pole ani spotykac sie z kolezankami albo nie moge urzywac telefonu albo kompa
Powrót do góry
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Pon 11 Paź, 2004 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli zmieni się to w bicie z anic możesz ojca pozwać do sądu. W tej chwili możesz powiedzieć o tym pedagog, lub psycholog szkolnemu, on pomoże rozwiązać Ci problem i pogada ze starym. Jeśli to nie pomoże i dalej będzie Cię lał za nic, lub za jaieś głupstwa, możesz się powołać na policję. Zacznij od psycholog lub pedegog, powiesz jej to i będziesz się czuł lepiej z tym że ktoś kto może więcej niż Ty wie o Twoim problemie. Może któreś z nich wezmie sprawe dalej i skończy się całe to bicie? Zawsze możesz sprubować, chyba że stary szantarzuje Cię że jeśli komuś powiesz t dostaniesz gorszy [cenzura]? Wtedy już sprawa może zawitać na policji. Powodzenia ...

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
Kid Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 21
PostWysłany: Pon 18 Paź, 2004 00:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niiestety problem bicie w naszym pieknym kraju jest dosc czesty. Nie dotyczy to tylko rodzin dysfunkcyjnych lecz coraz czesciej dotyczy rodzin "normalnych". Mam pewne doswiadczenie w tej kwestii zarowno z osobistego doswiadczenia jak i doswiadczenia innych osob od kilku lat pracuje z dzieciakami i mlodzieża "trudna" i razem - ja i te dzieciaki - zajmujemy sie , ale dlugo by mozna o tym pisac, ale nie oo to chodzi. Wydaje mi sie ze kazdy przypadek jest w pewnym sensie indywidualny z tego wzgledu, ze ludzie roznia sie miedzy soba rodzice takze. Wydaje sie ze jest conajmniej kilka sposobow zalatwienie takiej sprawyi wcale nie mowie, ze beda proste wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji - wiem bo tez kiedys bylem w waszym wieku. Perwsza rzeczy zastanowic sie jakiesytuacje prowokuja takie sytuacje - bicie? i czego sa konsekwencja? Jesli wiem juz to trzeba sie zastanowic czy mamy odwage na rozmowe z rodzicami czy wolimi napisac "list" do nich? zapewne wielu z was wybraloby ta druga opcje jest to jakies wyjscie warto napisac to dlaczego nie rodzic nie powinien ciebie bic i jaki jest to bol nie tylko fizyczny. Mozecie rowniez napisac, ze sa rozne inne metody rozwiarywania sytuacji konfliktowych i ze bicie nie jest tu dobrym rozwiazaniem. Pisane takiego listu czy rrozmowa z rodzicami jest sprawa indywidualna kazdego z was! mozna rowniez skorzystac z "negocjatora" osoby tobie przychylnej i majacj dobry kontakt z twoimi rodzicami czasami najwyasciwszymi osobami bywaja rodzice chrzestni. Jesli ktos chcialby wiedziec na temat specjalistow gdzie moze sie udac i o co pytac i jakie moga byc konsekwencje i jak taki specjalista moze pomoc prosze puisac chetnie odpowiem.

_________________
dzieci - galeria twarzy dzieci.
aparaty cyfrowe - forum użytkowników aparatów cyfrowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 10:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion napisał/a:
Może i gdyby oddał, to zarobił by 2 takie. Tyle że mocniej.



tak się składa że jestem silniejszy od rodziców i oni dobrze o tym wiedzą, a jak sę rozeźle to nie znam litości więc gdyby mnie zaczęli bić w twarz nie zawachałbym się ani na sekundę, rozumiem kary np ban od kompa albo rowerka za np złe ceny to wtedy nie mam żalu, ale jak rodzic zaczyna bić dziecko w twarz to dziecko ma prawo się bronić

pozdrawiam, peace

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 11:32   

oj niegrzeczne z was urwisy jak was trza tyle lać i nic tym nie wskórać do tej pory biggrin
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 16:26   

Trzeba was lać że odnawiacie temat... i teraz nie przesadzam bo to temat z października 04 Rolling Eyes
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 17:21   

nie my ani nie ja tylko ten z czerwonym paskiem biggrin
Powrót do góry
CoRnEliA :)
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 18:01   Re: mój stary mnie leje

Ja tam wole dostac niz meic karę bo jak dostane to za godz mojemu tacie pzrechodzi i jest spoko a jak mam kare to najczesciej na caly dzien lub na wiecej i to na kompa, telewiozo a nawet pole czasami... Smile
Powrót do góry
Ombre w Pelerynie Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 60
PostWysłany: Nie 17 Lip, 2005 11:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno... nie dopisuj się do starych tematów, jeżeli nie masz nic NAPRAWDE interesującego do powiedzenia. Jak narazie, tylko bezsensownie nabijasz sobie posty i olewasz ludzi, którzy zwracają Ci uwagę0_o

_________________
Have you ever had a dream?
or is life just a trip?
a trip without chances
a chance to grow up quick
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2162361
Zulus_Czaka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 1
PostWysłany: Sro 05 Wrz, 2007 15:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"nie raz jak ojca wkurze to on odrazu do nnie az pasem .Dlaczego mi np. nie zrobi kary nieraz mam siniaki i zaczerwienienie .co robić????"
Jak zobaczyłem tą wypowiedź to nie wiedziałem czy śmiać czy płakać... "Tata bije mnie pasem.." I co w tym jakiegos strasznego ?? uderzy raz czy dwa (no dobra przyjmijmy ze cie uderzy 20 razy) a potem ból minie.... Mam 18 lat i moj Ojciec bił mnie (i to ne tylko pasem uwierz mi.... to nic przy przypalaniu papierosami dloni albo bicie kablem od komputera) do wieku 17 lat.... ale widzisz zamiast siedziec na jaks forach gdzie Zakompleksione nastolatki/owie ze przy nich Kaspar Hauser jest uosobieniem Casanovy i Umberto Eco to ja pomyslalem i tak Ojca "urobilem" ze teraz juz nic mi nie zrobi (to jaks pieprzony truizm ze Ojciec ma calkowitab wladze..on jest zwyklym typkiem a nie [cenzura] Mao Tse Tsungiem czy innym tyranem..)(kazdy czlowiek ma psychike wiec kazda psychike mozna zlamac..pytanie brzmii czy ja pierwszy pekne czy ojciec) wiec sluchaj co ja zrobilem
( ?? a wiec sluchaj
po 1. jak cie juz uderzy to powiedz "wychodze" a on sie spyta "gdzie i kiedy wracasz ??"
nic mu nie odpowiadasz i idziesz "do kumpla czy gdziekolwiek" spisz u kumpla przyjmijmy wracasz na drugi dzien.. ojciec [cenzura] maksymalnie znow cie leje
Ty znow powtarzasz manewr wyjscia i ja po "5 eskapadach...jedna trwala 4 dni" juz mnie nie uderzyl wiesz czemu ??
bo dowiedzial sie ze juz nie jest dla mnie autorytetem i ze bicie nie wplywa na mnie
U mnie skutkiem ubocznym bylo to.."dla mnie nie byl to skutek negatywny ale dla ludzi "dobrych" to zanczace" a wic powiedzial mi ze jestem "Socjopata a do tego amoralnym" i sie mnie wyrzekl... (nie rozmawia ze mna)
A zapomnailem napisac... Moj ojciec bil moja matkę (nie raz szła do pracy z podbitym okiem)... i co napisalibyscie mi obroncy moralnosci "ale ty jests biedny.. wspolczuje ci powinienes isc do Psychologa porozmawiac.. poszukac wiary"
Ignoruje takie akcje...Jestem "soba tym zlym" a nie Mahatma gandhi albo Luther Kingiem
Wiec zrobilem tak... po kolejnym pobiciu matki zxadzownilem na polcije..wzieli ojca ale na nastepony dzien wrocil... i znow pobil matke wiec z bratem (wtedy ja mialem 16 lat moj brat 19) wzielismy Ojca wyrzucilismy go za drzwii mieskzania i zrzuclismy go z klatki schodowej i poweidzielismy mu "Jeszcze raz dotkniesz matke a tak ci wpeirdolimy ze bedziesz blagal o rozwod" po tej akcji juz matki nie tknal...nawet jej kwiaty kupil poszli gdzies do knajpy etc (nie moglem patrzyc jak bil matke na oczach 3 letniej corki)


Jaki to ja jestem zly amoralny, nie mam za nic szacunek..pieprzony megaloman, ignoruje zasady, normy...to mnie pograza zapewne...ciekawe co wy zrobiliscie w tej sytuacji Smile Zycie nie rozdaje tych samych kart...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 05 Paź, 2007 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym zrobiła to samo w sumie =d
ale mnie nikt nie bił, mój ojciec i moja matka rozwiedli sie zanim sie urodzilam <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1
PostWysłany: Nie 21 Paź, 2007 13:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A po co "wkurzasz rodziców" nie lepiej po prostu nie denerwować ich, albo się przynajmniej starać? Może rodzic to zauważy. Nie jest tak łatwo być rodzicem... Denerwujesz tatę, a on nie wie co robić i używa przemocy. U mnie w domu baardzo rzadko jest ona stosowana... I jest mi dobrze..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7053629
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 21 Paź, 2007 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie staram ale i tak dostaje szlabany xPPP

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
leszek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 1
PostWysłany: Pią 18 Lip, 2008 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja również mam podobny problem w domu, że jak coœ jest nie tak z mojej strony, jedynka w szkole albo skarga na zachowanie albo wrócę po wyznaczonej godzinie to zaraz tato przemawia mi pasem do rozumu. najgorsze że mimo że mam już siedemnaœcie lat to niczym jakiœ góniarz sam muszę przynosic z kuchni taboret i pas, mówić ile i za co się należy, a potem spuszczać spodnie i slipy, kłšœć się na taborecie i samemu liczyć kolejne pasy. Myœlę że gdyby tak już dostać przez spodnie, lub przynajmniej slipy, to nie byłoby tak głupio prawie dorosłemu brać niczym małolat na goły tyłek. Poza tym najgorsze jest tych pierwszych 10, 15 pasów, bo póŸniej skóa juz cierpnie i następnych tak się nie czuje, choć im więcej się ich dostanie to póŸniej dłużej ma się problemy z siadaniem. Nie mówię już o wywiadókach po któych najczęœciej idzie w ruch rózga albo kabel. Pozatym po każdej karze muszę jeszcze przez godzinę klęczeć na grochu. Pół biedy jeszcze gdy jest lato i nosi się krótkie spodenki, ale w zimie żeby dotykać gołymi kolanami grochu muszę zdejmować spodnie, a żeby mieć mnie na oku każe mi ojciec klęczeć w swoim pokoju, do ktrórego przychodzš jego znajomi i musze œmiesznie wyglšdac klęczšc bez spodni i z majtkami wygladajacymi spoza koszuli. Tato nie daje sobie przetłumaczyć że już jestem za duży na takie kary. Może ktoœ mi poradzi jak go przekonać żeby inaczej mnie karał np. szlaban na wychodzenie z domu czy granie w noge albo korzystanie z kompa czy nieoglšdanie telewizora. Mówi że będę dostawał do matury. Strach pomyœleć że będzie już człowiek pełnoletni a jeszcze będzie dostawał rżniatkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |