| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Problem z tatą
Autor Wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 20 Cze, 2004 00:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli już nic innego nie pomoże, poproś go by choć pukał zanim wejdzie. Zdążysz się odpowiednio przygotować do jego "wizyty".

A pukania i tak wymaga kultura osobista.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2004 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niebedę ci tego samego pisał co poprzednicy o zamku ale możesz porozmawiac otym z rodzicami a jesli to neposkutkuje to robić tak żem muwisz tacie czy chce iść kmo kibla bo idziesz się kapac . Smile [/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Pią 02 Lip, 2004 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie możesz mu powiedzieć że by nie wchodził lub w hodź jak on się kąpie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 02 Lip, 2004 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po prostu powiedz o tym mamie i powiedz że nie chcesz takiego zachowania !!! albo sama mu to powiedz !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
karolina_heyah Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Maj 2004
Posty: 8
PostWysłany: Pon 19 Lip, 2004 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To naprawde musi być krępujące i wiem że nie łatwo porozmawiać o damskich sprawach z facetem. Szczeże mówiąc ja wstydzę się nawet mamy. Pogadaj nie z tatą tylko z mamą. A jeśli jesteś odważna to możesz powiedzieć tacie że to Cie krępuje i się wstydzisz. Jeśli masz starsze rodzeństwo, to spytaj się czy oni mieli taki problem i jak z niego wybrneli.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3589897
PuśQa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Sie 2004
Posty: 47
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 09:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój tato jak cos chce z łazienki w tym czasie jak sie kompie no to puka ja mowie zaraz sie zakrywam albo cos i on wlazi nawet sie na mnie nie patrzac .. zamknij na zamek drzwi albo powiec ze sie kompiesz i mu nie wchodzisz jak on to robi

_________________
Siemaneczqo Wink
W czymŚ pomóc ? Proszę bardzo :]]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Wto 26 Paź, 2004 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sprubuj pogadać o tym z mamą może ona porozmawia z tatą i on przestanie odwalać takie akcje... Jeśli to nie pomoże po prostu powiedz że sobie tego nie życzysz i koniec... wytłumacz że jesteś nastolatką i się wstydzisz.
Pozdrawiam i polecam się na przyszłośc...

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 26 Paź, 2004 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli żadna z powyżej napisanych rad nie zda egzaminu to zacznij wchodzić do łazienki kiedy on się myje, a jeśli zwróci ci uwagę to powiedz, że jesteś jego dzieckiem i możesz to robić, bo on wchodzi kiedy ty się myjesz. Powinno poskutkować.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Weronika
Gość
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 16:52   

U mnie zawsze pukają i pytają czy mogą wejść na chwilkę...
A to że twój tata tak robi - poprostu chce wiedzieć jak dojrzewasz Rolling Eyes
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 22:10   

Nom cóż masz problemik, ale powinnas sie zamykac jesli masz zamek oczywiscie:)EJsli nie to porozmawiaj najpierw z mama o tym napewno to zrozumie Very Happy w koncu tez miala kiedys tyle lat co ty.
JA jak sie kapie zamykam sie a moi rodzice nic nie mowia raczej to rozumieja Smile
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 22:15   

Witam.
Anadriel: Proszę o nie odkopywanie tematów sprzed ponad pięciu miesięcy, podczas gdy ostatnia odpowiedź pojawiła się dwa miesiące temu. To się nazywa nabijaniem postów i nie zdarza Ci się pierwszy raz, dlatego śmiem delikatnie upomnieć.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Weronika
Gość
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 18:32   

dokładnie to z 25 dni i 2 mięsięcu
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 19:26   

A ja mam problem bo sie zasłoniłam zasłoną jak brałam prysznic,weszła matka [ma nawyki podgladania mnie] i niewinnie powiedziała że "dobrze sie zakamuflowalam i nie bedzie mnie podgladac" ale uwierzylam jej a ona zajrzala od tylu na mnie i spojrzalam i juz jej nie wierze co do tego i potem powiedziała cos tam,ze ale sie schowalas za te kotary...ONA JEST ZBOCZONA!
Powrót do góry
Weronika
Gość
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 15:28   

Gabra napisał/a:
ONA JEST ZBOCZONA!


Może tak niecałkiem.. Poprostu chce wiedzieć jak dorjrzewasz.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
A ja mam problem bo sie zasłoniłam zasłoną jak brałam prysznic,weszła matka [ma nawyki podgladania mnie] i niewinnie powiedziała że "dobrze sie zakamuflowalam i nie bedzie mnie podgladac" ale uwierzylam jej a ona zajrzala od tylu na mnie i spojrzalam i juz jej nie wierze co do tego i potem powiedziała cos tam,ze ale sie schowalas za te kotary...ONA JEST ZBOCZONA!

Lol;pppp Mnie rozbawiają takie zachowania =PP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |