| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Tenis STołowy
Autor Wiadomość
Basieq
Gość
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2004 12:31   Tenis STołowy

Ja gram w klubie , i jestem młodziczką , bardzo lubię tą grę, A wy?
Przejdź na dół
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2004 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też ją lubię, chociaż nie gram w żadnym klubie, ani nic... W podstawówce byłam nawet niezła, ale przeszłam do gimnazjum i tu specjalne stoły rozkładają mniej więcej raz na rok. Dlatego niećwiczone umiejętności zanikają Razz Ale podobno mam niezły refleks biggrin

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
Domel
Gość
PostWysłany: Pią 21 Maj, 2004 15:43   tenis stołowy

MeGi111 napisał/a:
Ja też ją lubię, chociaż nie gram w żadnym klubie, ani nic... W podstawówce byłam nawet niezła, ale przeszłam do gimnazjum i tu specjalne stoły rozkładają mniej więcej raz na rok. Dlatego niećwiczone umiejętności zanikają Razz Ale podobno mam niezły refleks biggrin


Witam ja tez mam pod kluczem stoły w szkole ale znalazłem sobie inne miejsce i chodze sobie kiedy chce Laughing Ten sport wymaga dobrej psychy i refleksu...chociaż dla ludzi nie grajacych w to za bardzo może sie wydawać dziwnym sportem hehe...W podstawowej szkole to wygrywałem turnieje szkolne a teraz sie odradzam...ale nie ma tu u mnie zadnego klubu raczej więc sie nie wybije nigdzie hahaha...W TV mnie nie zobaczycie ani na Eurosporcie ani w sportPolsacie hehehe...chętnie bym nauczył kogos tego i owego Very Happy bo ostatnio ide sobie na 25 setów i wychodze z bilansem 24:1 i brakuje mi rywali...a ja chce sie uczyc na porażkach w końcu z nich płynie nauka...Może znajdzie sie ktoś chętny...
Powrót do góry
Domel
Gość
PostWysłany: Pią 21 Maj, 2004 15:46   Re: Tenis STołowy

Basieq napisał/a:
Ja gram w klubie , i jestem młodziczką , bardzo lubię tą grę, A wy?


Witam gdzie grasz w jakim klubie?... Jak to tam wygląda w takim klubie tenisa stołowego...Jak często macie treningi i w ogole ciekawi mnie to bo ja jestem samouk Wink ...czekam na wpis Smile
Powrót do góry
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Maj, 2004 16:17   

Ja też gram w ping-ponga ale tylko t\rekreacyjnie. Nie potrafię grać jak jakiś zawodowiec. nie uczą niestety tego w szkole... A na placu wszsscy prawie umią, więc nie będę robić sobie obciachu i uczyć się przy nich, bo oni grają od małego... Ping-pong lata po tym stole jak rakieta, ja to nawetniekiedy nie umie się połapać na jakiej jest połowie. Ja mam szansę tylko na wufie grać,ale też nie zawsze, chociaż dosyć często. U nas sa dwa stoły i możemy grać jak mamy ćwiczenia na siłowni. Ping-pong to fajna gra,a le nie moge grać za długo, bo się nudzi...
Powrót do góry
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2004 06:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam grać w ping-ponga.
Nie jestem w żadnym klubie ale bardzo przepadam za tym Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2004 06:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

_szyszka napisał/a:
Uwielbiam grać w ping-ponga.
Nie jestem w żadnym klubie ale bardzo przepadam za tą grą
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basieq Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2004 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmmDonel , więc treningi są praktycznie cały tydzień i jak zaczynaszto idziesz na osobną zagródke [ zagrodzone miejsce takimi płotkami ] i trener ci pokazuje podstawy gry na nastepnych treningach to grasz z trenerem albo ze starszymi ... i tak to przemineło pół roq grania w klubie :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |