| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Miesiączka czy powinna już pzyjść?
Autor Wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 19:03   Miesiączka czy powinna już pzyjść? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 13 lat i bardzo małe piersi. Prawie wcale ich nie widać. Owłosienie łonowe już jest. To nie taki problem. Confused Najgorsze jest to, że już od 6 miesięcy mam opławy Rolling Eyes a miesiączki nie. W szkole mówili nam że miesiączka pojawia się po 2 miesiącach od wystąpienia opławów. A ja jeszcze wcale jej nie mam. Jestem chora? A może nigdy nie będę miała miesiączki? Może się spóżnia.
Proszę ! Pomóżcie Exclamation Crying or Very sad

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja mam opławy prawie 10 miesięcy, i co? i też nie mam, piersi mam duże 70b, a owłosienie łonowe od kilku lat, chyba 2 czy 3, noi co? mam ten sam problem

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

P.W.: Zobacz na http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=299&start=30

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 21:20   

To prawda deg co napisałeś zajrzyj tam w ink:D biggrin
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Lip, 2003 10:51   

joasia1990

Och Joasiu nie wygaduj takich rzeczy, że jesteś chora i nigdy nie będziesz mieć miesiączki. Pewna dziewczyna na tym forum miała wydzielinę śluzową 3 lata i wkońcu dostała miesiączkę Wink W książce o dojrzewaniu czytałam że jak się dostanie wydzielinę śluzową, to po 6 miesiącach można dostać miesiączkę, ale nie koniecznie wtedy...
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 30 Lip, 2003 11:39   upławy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie martw sie ja piersi też nie mam jakis nadzywczajnych bo 70A a to jest jeden z najmniejszych rozmiarów Smile Nie przjmuj się tymi upławami. Ja mam je już od prawie roku a miesiączki brak. Mieisączka to indywidualna sprawa i może nadejśc nawet kilka lat po pierwszych upławach. Pozdrawiam!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 30 Lip, 2003 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nio właśnie...gościówa ma rację.
ja miesiaczke dostałam po 4 latach od pojawienia się okresu...i cio? długo nie?
nie masz sie czym przejmować, napewno ją dostaniesz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 30 Lip, 2003 14:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nastka napisała:
NaStKa napisał/a:

ja miesiaczke dostałam po 4 latach od pojawienia się okresu...i cio?

Miesiączka a okres to to samoi. Jak moglas dostać 4 lata po okresie miesiączke?? Chyba 4 lata po pierwszych upławach. O to ci chodziło?

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 30 Lip, 2003 23:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak oto właśnie mi chodziło, ehhh...pomyliłam sie PRZEPRASZAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Czw 31 Lip, 2003 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja miesiączke dostałam po 3 latach od pojawieniu się upławów.

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 31 Lip, 2003 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

joasia1990 to moja kuzynka:D no coz, neidlugo sie spotkamy:) i po pierwsze, ghlowa do gory:) ja tez niemam okresu, it o lepiej. bynajmniej sie ciesze.
ja mam teraz aktualnie 153, pamietacie jak sie zalilam wam ze mam tylko 145:p a tak szybko uroslam;) jak dobrze. pamietacie jak wam sie zalilam ze jestem jak deska, to bylo chyba rok temu, terazz napewno sie niepozale, bo juz jestem zadowolona:) zaczy nie do konca, ale wystarczajaca, jak wam o tym pisalam piersi zaczely mi sie dopiero rozwijac, nyo... troche sie rozwinely, jak pisalam mialam w obwodzie 67... teraz mam 74;D
jesli chodzi o uplawy mam je juz od dwoch lat.
a owlosienie jest spoore... nawet duze mozne powiedziec;]
trzeba sie cieszyc! a ty aska sie niemartw!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Galadiera
Gość
PostWysłany: Sob 02 Sie, 2003 10:11   nio

ja mam upławy gdzieś tak od półtora roku owłosienie nie aż takie wielkie a piersi 70A hmm..... :roll:
Powrót do góry
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Sob 02 Sie, 2003 21:45   Podziękowania Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

serdecznie dziekuje za cenne porady!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem wdzieczna.
MALA tzn Natka, tobie dziękuje z osobna. Już jutro się spotkamy.mam nadzieje że jak najszybciej.
[/img][/code]

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Dubaju


Dołączył: 03 Sie 2003
Posty: 7
PostWysłany: Nie 03 Sie, 2003 18:04   Miesiączka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś tak jak Ty wyczekiwałam na pierwszą miesiączkę i co??? Teraz juz sie tak nie ciesze Razz. Mam ja od roku, ofkors w okresach co miesięcznych, hehe, i wiesz wcale nie jest tak fajnie, juz jej nie chce Exclamation Exclamation Exclamation A teraz na poważnie: Smile u mnie pierwsza miesiączka pojawiła się okolo dwa lata po zaczęciu rozwijania sie piersi. A teraz mam 70B i nie martw się.
Pozdroffka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 23 Sie, 2003 22:09   Re: Miesiączka czy powinna już pzyjść? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wcale się nie martw! ja mam 13 lat. mam miesiączke ale na 13 tylko 4 dziewczyny w mojej klasie ją mają a więc nie ma sie czym przejmować! Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |