| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
4 klasa
Autor Wiadomość
kropeczka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2004 20:34   4 klasa

Chodzę do 3 klasy , ale za 1 rok będę w 4 klasie czy tam będzie lekcja z pielęgniarką o podpaskach, okresach itp. ??? Jeśli tak to napewno dostaniemy podpaski ale jak ja to powiem mamie??
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2004 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę,że w 4 klasie jeszcze nie będziecie miały takiej lekcji najczęściej zdarza się,że lekcja z higienistką odbywa się w 6 klasie tak ja przynajmniej miałam. A jak powiesz mamie? Nie wiem, w czym problem. Wystarczy powiedzieć,ze mieliście taką lekcję, dostaliscie podpaski, kalendarzyki itp. Nie wiem, co w tym takiego trudnego.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pon 10 Maj, 2004 06:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja taką lekcję miałam również w 6 klasie...eh...i też nie rozumiem...w czym ma być problem w powiedzeniu mamie że tam dostałaś podpaski?...przeciesz twoja mama też ma lub miała okres w życiu...to normalne i nie widze problemu w tym aby jej powiedzieć...poprostu powiesz tak jak każdą inną wiadomość...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 10 Maj, 2004 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja chodzęd do 4 klasy i nie mielismy lekcji z pielęgniarką. Ale mam koleżanki z 6 klas , ktore mowily ze w piątej klasie nie mieli takiej lekcji , tylko dopiwro w szóstej Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Nyszka
Junior
Junior


Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 70
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 06:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie będziesz miała w 4 klasie

Ja nie miałam w ogóle,ale wiem,że w innych szkołach były takie spotkania.
A co do tego powiedzenia mamie to nic trudnego, normalnie podchodzisz i mówisz:Wiesz,dzisiaj w szkole było takie spotkanie z pelęgniarką(higienistką) o dojrzewaniu i wszystkie dziewczyny dostały takie książeczki,kalendzrzyk i podpaski...

_________________
A cóż ja mogłam napisać? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sd
Gość
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 11:55   Re: 4 klasa

a ja mysle ze nie warto tak myslec

---------------------------------------------------
http://www.nirvana-shop.com/ref.php?id=5409fdd38c18f5
Powrót do góry
Basieq Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 94
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 16:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e tam ...to nic takiego mnie się mama czasami pyta czy mam juz okres. Mówie zgodnie z prawdą że nie i jest git! :] Mama nie gryzie :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 12 Maj, 2004 11:39   

Ja też miałam taką lekcję w 6 klasie Albo w piątej?? Jak to było Kaśka?? Ale raczej w 6... Dobra mam sklerozę. A czemu TY się przejmujesz tym co powieszmamie?? Przecież okres i rzeczy z tym związane to normalna rzecz...
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 12 Maj, 2004 15:15   okres Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eeee tam...czy ty trochę nie przesadzasz?? Czego się boisz?? Przecież nawet nie musisz mówić mamie ze miałaś taka lekcje jeśli nie chcez..a pozatym ja ją miałam w 5 kl a nie w 4...ale nie wiem jak u was..może wy macie wcześniej...nie wiem..to w każdej szkole jest inaczej. Ja czesto jak przychodzę ze szkoły mama sie pyta czy było coś ciekawego itp i poprostu pamiętam ze tamtego dnia powiedziałam jej że rozdawali nam podpaski i ksiązeczki w szkole, bo była specjalna lekcja na ten temat i tylko tyle. Mama się uśmiechnęła i powiedziała ze fajnie i że teraz juz pierwszej podpaski nie bedzie mi musiała dawac bo juz mam Smile Zobaczysz- będzie dobrze!! a pozatym ta lekcja ci sie przyda. Ksiązeczka jest naprawdę fajna a jesli chodzi o podpaski to przynajmniej mnie sie one b. przydały bo pierwszy okres złapał mnie w szkole i dobrze że je wtedy miałam ze sobą. Jak nie chceż nie msuisz mówić o tej lekcji mamie (u nas nie wszyscy to zrobili)..ale lepiej powiedz to potem jak dostaniesz okres bedzie ci łatwiej.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pią 04 Cze, 2004 09:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w 4 klasie Wink niedługo idę do 5 Razz Very Happy
U nas w szkole podobno w 5 klasie jest takie spotkanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asia
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Cze, 2004 13:27   

ja jak dostałam miesiączkę pierwszy raz to od razu mamie powiedziałam... i dla mnie to było zupełnie normalne... a to spotkanie w szkole miałam juz później i nie było problemu Smile
Powrót do góry
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 13:55   hm... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Takie paczuszi najczęściej szkoła ddaje dziewczynom w 5 lub 6 klasie. jesli szkoa jest mała i biedna to wątpie żeby wogle coś takiego było. Ja takie zajęcia mialam w połowie roku szkolnego w 6 klasie. Nic nie powiedziałam mamie o tym i teraz żałuje. Napiszcie dziewczyny czy wy mówicie soim rodzicom o takich różnych rzeczach... ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 16:19   Re: hm...

Paulka napisał/a:
. Napiszcie dziewczyny czy wy mówicie soim rodzicom o takich różnych rzeczach... ?

Ja mówię. Tzn. przeważnie. Jak pojawiła się wydzielina na mojej bieliźnie - mama wiedziała od razu.
Nie ma się czego wstydzić, bo mama to też kobieta i tak się składa, że przeżywała to samo co ja Wink
A tacie...jakby pytał to powiem, ale jego raczej nie obchodzi mój bombastyczny biust (wow, miesczka AA75 Razz Very Happy) i w ogóle okres itd.
Ma ważniejsze sprawy na głowie Twisted Evil
Powrót do góry
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 16:25   Ona jest okropna! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do Gabrielen:
A jak ty mamie np. o tej wydzielinie powiedziałaś? Doradż mi coś bo maoja mama jest straszna. Boje si e że mnie wyśmieje. Ona wszystko w żart obraca a mi czasem odchodzi ochota na żarty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 16:42   

Kilka dni wcześniej miałam megaśne bóle brzucha, a powiedziałam tak: "Mamo, już chyba weim czemu mnie brzuch bolał. Dostałam takie coś, taki śluz jakby, co się ma przez okresem. No wiesz !" No i po krzyku Razz
Nie bój się Wink
Nie powinna cię wyśmiać zważywszy na to, że sama takie coś miała Smile
W końcu powoli stajesz się kobietą, a z tego mama powinna być raczej dumna Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |