| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
4 klasa
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 09:26   

To nie ma najmniejszego znaczenia.
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 09:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak zgadzam się z Tavion, to niem a najmniejszego znaczenia czy zaczniesz przy pierwszej czy przy 20 miesiączce!

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja-nie ważne,jak długo masz okres. Tampony możesz wypróbować przy pierwszym, jak i przy dziesiątym okresie.
Pamiętaj tylko,aby dobrać odpowiedni rozmiar. Na początek jak najmniejsze,np. mini.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ah to dobrze bo w szkole nam pieprzyli ze powinno sie poczekać troche...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na takich rozmowach z pielęgniarką, z panią z Always czy na Przystosowaniu Do Życia w Rodzinie zawsze trochę przesadzają...Ostatnio rozbroiło mnie zdanie: "Przy miesiączce może was lekko poboleć brzuszek czy piersi, na jakiś miesiąc przed pierwszą miesiączką pojawi się wydzielina...". Same bzdury Rolling Eyes Troche to tak "łagodnie" opowiadają...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 15 Sie, 2004 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wychowanie do życia w rodzinie zaczyna sie najczesciej w 4-6 kl. to zalęzy od szkoły.TAk samo spotkanie z panią od Always...najczęsciej odbywa się to w 6 kl. ale czsami bywa ze 4 czy 5 a nieraz wogóle..to zalezy do szkoły.My wychowanie do zycoia w rodzinie mielismy pierwszy raz w 4 kl tylko ze w samo 2 półrocze a te paczuszki od alaways dawali nam w 6 kl. a było tam: pudełeczko na podpaski, kalendarzyk, 3 podpaski i ksiązeczka. W niektórych szkołach dołączają też wkładki

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
tina
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 17 Sie, 2004 17:41   

no pewnie że powiesz normalnie ja też to dostałam i powiedziałam tak : zobacz mamo mieliśmy taką lekcję.... i dostaliśmy na niej podpaski kalendarzyki i coś tam jeszcze mama powiedziała że to mi sie przyda i miała rację :-)
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2004 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja w tym roku ide do 6 kl.
w 4 i 5 kl. miałam Wychowanie Do Życia W Rodzinie ale nie dawali nam ani książeczek ani podpasek ani kalendarzyków !!! chociaż była rozmowa o tym co dzieje się w naszym organiźmie !!!
chyba że dadzą nam dopiero w 6 ... Confused

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aśka-Lekcja z panią z Always jest zazwyczaj pod koniec 6 klasy i wtedy dostaje się te paczuszki a więc nie wszytsko jeszcze stracone Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 08:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to miło mi to słyszeć ... a na czym w ogóle polega ta lekcja , wiem że mówią tam o miesiączce ale co jeszcze ??

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy tak,że oglądaliśmy taki filmik(z resztą to nie był filmik tylko takie jakby zdjęcia) o miesiączce,potem mieliśmy rozmowę o dojrzewaniu,robiliśmy doświadczenie na podpasce(chodzi po to,że chudsza jest bardziej chłonna), a pod koniec dostaliśmy paczuszki.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w 4klasie chyba nie bedziesz miec takiego czegos. ja to mialam w 5 i w 6. ale teraz w mojej starej szkole organizuja cos takiego tylko 6klasom. ale to jeszcze zalezy od szkoly.. ale wydaje mi sie ze nie bedziesz miec takiego czegos bo w takim wieku dzieciom to chyba jeszcze nie jest potrzebne.

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aha my dostawalismy w 5klasie: 2wkladki, 3 podpaski i jakies ulotki, probke szampony i poradnik dla dzieci i rodzicow. a w 6klasie: 3podpaski, pudelko "dyskretka", poradnik. kalendarzyk. ja obecnie posiadam tylko poradnik poniewaz wszystko oddalam kuzynce i mamie mi nie bylo wtedy potrzebne. ale teraz by sie przydalo np. pudeleczko be nie mam jeszcze okresu ale mama mowila zebym nosila ze soba podpaski.

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
ewqq Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 6
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech... mroweczka miałaś ql lekcyjkę. Ciekawe jaką ja będę mieć. WDŻ wprowadzili nam w 5 klasie. Teraz idę do 6 i mamy dostać te paczuszki. Co ciekawe u nas w szkole moja klasa (6a) będzie mieć tak jak w tamtym roku: nasza klasa przez pierwsze półrocze WDŻ, a klasa 6b przez drugie półrocze. Poza tym jeszcze co do wprowadzania lekcji WDŻ: moim zdaniem 4 klasa jest jeszcze za "młoda" na poważniejsze rozmowy. A w 6 klasie powinni rozdawać paczuszki, bo w tym wieku przeciętnie dziewczyny dostają okres. Więc dlaczego ma zawartość paczki czekać na miesiączkę od 5 klasy, kiedy i tak najczęściej miesiączka występuje w 6 klasie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ewqq prawdopodobnie Twoja lekcja bedzie taka sama jak moja czy innych forumowiczek...W wielku szkołach jest tak,że w 6 klasie przychodzi pani z firmy Akways i z nia ma się taka lekcję. Nie ma to żadnego związku z PDŻ...A my taką lekcje mieliśmy pod koniec 6 klasy i miały wszystkie dziewczyny z klas 6 razem, a chłopacy mieli normalnie lekcje.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |