| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Do dziewczyn
Autor Wiadomość
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 13:38   Do dziewczyn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie.
Czy znażyła się Wam kiedyś taka sytuacja, ze przeciekła podpaska miałyście wielką plamę na spodniach/spodnicy i ktos odeslal Was do domu/albo i nie?
Opisujcie jak chcecie.
Ja dzisiaj miałam taką sytuację. Wychowawczyni odesłąła mnie do domu i powiedziała, że jakl chcę mogę wrócić a jak nie to mam zostać w domu.
No i zostałam, głupia nie jestem.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
choredusze Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 150
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 14:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi sie nei zdaryzlo bo czesto zmieniam:P

_________________
Możesz być gdziekolwiek, kiedy twoje życie nagle się zaczyna... kiedy otwiera się przed tobą przyszłość. Na początku możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy... ale to się już stało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1744817
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

choredusze - Odsyłamy do innego wątku autorki.

A co do autorki - Mówiłem, miesiączka różnie występuje u różnych kobiet. Wpierw spróbuj zastosować inne podpaski/tampony i tego typu pierdoły. Jeśli to nic nie da, to będziesz musiałą co miesiąc na ten okres zostawać w domu. Pomijam fakt, że powinnaś porozmawiać z rodzicami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DarkAngel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 17:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne że tak. W tym roku na sprawdzianie(szczeście że u mojej wychy) i poszłam sama do domu.Myśleli że uciekłam ale szczęście że mam spoko ludzi w klasie, że powiedzieli że poszłąm do lekarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 17:16   

nie, choć moze nawet
ale jeśli już w ogóle
to nik nie zauważył -
- noszę czarne spodnie. Cool

acz nawet gdyby, to
prędzej daliby mi czyjeś inne spodnie
niż zwolnili
ze szkoły.
uroki gimnazjum
imienia
świętej Jadwigi.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 18:53   

stotka myslałam ze to wiersz napisałas:D==`

co do tematu, raz tak miałam ale hm juz wczesniej spanikowałam bo na pierwszej lekcji dostałam pierwszy okres i wogle niewiedziałam co robic,nie byłam przygotowana poszłam do pedagog zmysliłam jakies pierdoły zeby mi napisała kartkę - zwolnienie i poszłam do domu mowiąc ze to zatrucie pokarmowe. ledwo mi to wszystko uszlo

ale nie widze w tym nic dziwnego, lepsze to niz jak Cie nie puszczą, kiedys znajomej pozyczałam chustke którą obwiązała sie w pasie aby nikt nie zauwazył, mam wyjątkowo nieczułą pielęgniarke która nikogo nie zwalnia [jesli chodzi o powód - okres] a przy wyjsciu zawsze ktos stoi kto musi dostac zwolnienie podpisane przez wychowawce, potem dyzurny idzie po wych. i dopiero mozna wyjśc
afera na pół szkoły wiec nikomu sie niechce;]
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 19:01   

kradziejka napisał/a:
stotka myslałam ze to wiersz napisałas:D==`

jako pierwsza odkryłaś moje predyspozycje poetyckie, he-he-hehe.
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miałam tak, już pisałam w dojrzewaniu.
I Bogu dzięki, że mnie puścili. Jakby nie puścili to bym się pod ziemię zapadła. W ogole krępująca sytuacja Wink
Ja myślę że nauczyciel ma obowiązek pozwolić iść sie przebrać.
A najlepiej jest iść do faceta (tak, właśnie tak!) bo jemu można nawet naściemniać Wink Raz musiałam sie tłumaczyć przed panem od historii: "proszę pana, mogę iść szybciutko do domu i zaraz wrócić?" - "a po co?" -" noo, kobiece sprawy", -"a idź mi byle szybko" biggrin I co? Kartkówki nie pisałam (a to akurat była ściema Razz)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 20:56   

[cenzura] kto kasuje moje posty?
napisałam już tu posta, w innych tematach też tak jest, post sie dodaje bo sprawdzam i nie włączam wygaszania postu (czy czegos takiego)
Powrót do góry
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 13 Gru, 2005 11:30   

eee ... Tak . Na pierwszy dzień w szkole w tym roku ;] Dostałam okresu w szkole ... Eh
Powrót do góry
Mała Mi
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Lut, 2006 22:25   

Okres to rzecz wpisana w zycie kazdej kobiety,wiec trzeba sie nauczyc z tym normalnie funkcjonowac bo za karzdym razem jak sie ma miesiaczke nie da sie z zycia wylaczyc.Z pracy tez bedziesz sie zwalniac???
Powrót do góry
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem, czy mi sie tyo kiedys zdarzyło... chyba nie jakoś tak drastycznie, ale nie pamiętam...

niemniej jednak jestem przekonana, ze co jak co ale do domu by mnie nie zwolnili... (zwłaszcza że jadę do domu godzinę w jedną stronę, to bym wróciła już chyba po końcu zajęć). Bo tak szczerze powiedziawszy to nie ich sprawa. Jak chce sie z tego powodu zerwać, to nikt mnie w szkole nie trzyma - można sobie wyjść, ale to już moja decyzja... w końcu nie jestesmy juz pięcioletnimi dziećmi, prawda?

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tak nie mialam nigdy bo prawie od poczatku uzywam tamponow (dzieki Bogu za tampony!! <alleluja>) :] ale tez mysle ze by mnie nie zwolnili Razz niestety, az tak wyrozumiali nie sa Razz

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie by nigdy nie zwolnili :/
Iśka- Gratuluję odwagi!
Jestem w tak niekomfortowej sytuacji że mam wychowawce faceta i w tak komfortowej sytuacji że mam Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Pon 20 Lut, 2006 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, to tez zalezy od faceta, bo np ja w gimnazjum przez 3 lata mialam faceta wychowawce i to byl naprawde cool gosciu :] nieraz zwalnial moje kolezanki wiec mowie, to zalezy glownie od podejsvia i zrozumiania przez faceta tych spraw :]

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |