| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dojrzewanie
Autor Wiadomość
niedoświadczona
Gość
PostWysłany: Czw 20 Mar, 2003 13:41   Dojrzewanie

Cześć wszystkim jestem jeszcze nie doświadczona mam 13 lat i jeszcze nie mam okresu wszystkie moje koleżanki już mają Sad Twisted Evil Evil or Very Mad Question [/u][/i][/b]
Przejdź na dół
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Czw 20 Mar, 2003 16:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie denerwuj się, twoje koleżanki pewnie szybciej się rozwijają niż ty. Miesiączka napewno przyjdzie w swoim czasie, a po za tym korzystaj z tego puki jej nie masz. Miesiączka to wcale nie taka fajna żecz. Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Katie Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 13 Lut 2003
Posty: 35
PostWysłany: Czw 20 Mar, 2003 16:31   Droga Niedoświadczona!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Droga Niedoświadczona!!!

Nie wiem, czego oczekujesz od forum, bo nie zadałaś konkretnego pytania ... Mam nadzieję, że odpowiedź znajdziesz na forum!!! biggrin
Z Twojego postu wynika, że jesteś zaniepokojona ... Nie martw się !!! Przeczytaj artykuły o dojrzewaniu na stronie http://dzieci.best.pl - dowiesz się z nich m. in. że każdy organizm ma swoje tempo dojrzewania i jeżeli nie będziesz mieć miesiączki w wieku 18 lat to wtedy dopiero będizesz musiała się martwić!!!

Trzymaj się cieplutko,
narka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Katie Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 13 Lut 2003
Posty: 35
PostWysłany: Pią 21 Mar, 2003 18:48   heh Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może troche przesadziłam, ale różnie piszą ... jeśli do 16 roku życia (czy jakoś tak) dziewczyna nie będize mieć miesiączki to musi iść do lekarza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Czw 09 Paź, 2003 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na każdego przyjdzie pora więć się nie przejmuj tym lepiej późno niż wcale ale jeżeli do 16 roku życia nie pojawi ci się to ić z tym problemem do lekaza Smile

_________________
jak chcecie pogadac to walcie drzwiami i oknami na moje gg 1949624
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |