| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
DEG
Autor Wiadomość
Kris
Gość
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2004 10:07   DEG

Apeluje do kobiet i do DeGa...
Moim zdaniem uważam , że! Deg : skąd ma wiedzieć jak odpowiadać...I to na tematy kobiecie .. przeważnie tu piszą kobiety...Bo mężczyźni się cieszą , że mają wytrysk i mogą tylko pisać HuRa!!! Deg..to może być krepujące troche może dla niektórych dziewczyn że chłopak może odpowiadać na ich intymne pytania...I skąd on może o tym wiedzieć...a jeszcze do tego że nie jest nastolatniem
Deg prosze bardzo odpoiadaj se jestes administratorem prosze bardzo Ja napisałam swoje zdanie na to i se to uświadomiłam
Jeśli Cię uraziłam Przepraszam Laughing
Przejdź na dół
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2004 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kris widać że rzadko tu bywasz Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2004 11:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Kris zostań z nami Smile i się zarejestruj
a co do twojego postu

Cytat:
Moim zdaniem uważam , że! Deg : skąd ma wiedzieć jak odpowiadać...I to na tematy kobiecie


No właśnie deg wie oj wie i to bardzo dużo a jeśli czegoś nie wie Smile
to zawsze moze sie zapytac swojej żony Smile

Cytat:
przeważnie tu piszą kobiety...Bo mężczyźni się cieszą , że mają wytrysk i mogą tylko pisać HuRa!!!


Wielu facetów pisze na forum oni też mają swoje problemy

Cytat:
Deg..to może być krepujące troche może dla niektórych dziewczyn że chłopak może odpowiadać na ich intymne pytania...I skąd on może o tym wiedzieć...a jeszcze do tego że nie jest nastolatniem


Wcale nie jest krępujące już napisałam że deg pisze wiele madrych rzeczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2004 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deg wie o wiele wiecej niz nie jedna nastolatka (widac to po niektorych wypowiedziach Razz). A jak czegos nie wie to jak juz pisal pyta zony lub siostry, ktora jest lekarzem Cool A jak jakas dziewczyna nie zechce, zeby jej Deg odpowiadal, to niech pisze, zeby jej odpowiadaly tylko dziewczyny :] Ale mysle, ze odpowiedz Dega jest najlepsza Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 24 Maj, 2004 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma wątpliwości że Deg to debeściak. I nie wiem skąd wziela Ci się myśl że krepujące jest dla nas dziewczyn gdy odpowiada nam chłopak. Ani troszeczke! Yeah
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Maj, 2004 08:29   

Czemu Kris uważasz, że to może być dla dziewcząt krępujące?? Przecież to nic złego że on nam odpowiada. Deg ma największą wiedzę na temat dojrzewania i spraw z tym związanych, więc dlaczego miałby się tą wiedzą nie dzielić. Przecież Deg chyba żadnej z nas nie zna, ani my jego, jak więc może to być krępujące? Jest udowodnione przez akniety, że babki wolą chodzić do mężczyzny ginekologa a nie do kobiety, bo facet jest milszy i umie lepiej wytłumaczyć problem. Deg też umie dobrze wytłumaczyć wszystko, więc niech pisze jak najwięcej postów i doradza nam, młodym dziewczynom, a w przyszłości kobietą.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 27 Maj, 2004 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co masz do Dega. Bez niego na tym forum nie byłoby tak,jak jest Rolling Eyes Deg co prawda-nie jest dziewczyną( Laughing ) ale czy to ma oznaczać,że nie ma pojęcia o naszych "kobiecych" sprawach? W ogóle nie wiem,co to za temat. Najchętniej bym go wywaliła, ale zobaczę, może sam Deg Ci to lepiej wytłumaczy...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 04 Cze, 2004 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niewiele muszę odpowiadać, bo już wszystko niemal jasne.

Szczerze mówiąc, to dziewczyny zdecydowanie mniej krępują się zadając pytania na forum niż faceci. Dodatkowo chłopcy często próbują udowodnić swoją super-dojrzałość wysyłając tu bardzo dziwne posty, które niezbyt dobrze o nich świadczą. Dziewczyny - niemal nigdy. Dlatego też myślę, że nie masz racji. Jeszcze się nigdy nie spotkałem z postem dziewczyny, w którym napisałaby "deg - nie odpowiadaj". Dostaję też sporo PW oraz e-maili z pytaniami od dziewczyn (a nawet dojrzałych kobiet, które krępują się pisać na forum). To świadczy o zaufaniu dziewczyn, prawda?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 12 Cze, 2004 22:16   hihih Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ee... ja do Deg(a) Razz nic nie mam... ma fajną malutką, słodką córeczke...
czasem nawet więcej pomaga od dziewczyn, zresztą KINGa wszystko napisała Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sweet Girl Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 13
PostWysłany: Nie 13 Cze, 2004 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deg to spoko gościu. Odpowiada w sposób zrozumiały i posiada bardzo dużą wiedzę na wszystkie tematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 13 Cze, 2004 21:58   ...

Deg jest spoko, my dziewczyny się nie wstydzimy jego wypowiedzi / rad. To się nazywa ŻYCIE!
Powrót do góry
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i znowu popieram Kleo... Cos w tym musi byc Laughing

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

DEG!!!!!!! Dzięki że jesteś! Gdyby Cię nie było to kto by tm wszystkim kierował??Twoje wypowiedzi są spoko!!Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |