| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ja staję się kobietą!!! Proszę przeczytajcie i odpowiedzcie.
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Maj, 2004 20:35   Ja staję się kobietą!!! Proszę przeczytajcie i odpowiedzcie.

Cześć dziewczynki!!!Napisze wam o takich moich zmianach związanych z dojrzewaniem, a wy mi potem odpowiedzcie:
*Jestem w 2 etapie rozwoju piersi
*Mam włosy łonowe(dość dużo),na nogach i troche pod pachami
*Miałam już skok wzrostu (11 lat i 158cm biggrin )
*Wydzieline mam już od ok. roku

Czy jest możliwość, że dostane okres juz niedługo?Moja mama dostała jak miała 12 lat, a ja słyszałam, że "nowsze"pokolenia szybciej dojrzewają i co się z tym wiąże dziewczyny dostają wcześniej okres.Wiem ,że juz wiele takich postó było,ale chciała bym abyście mi odpowiedzieli.Prosze o pomoc.Ja się boję że dostane miesiączki w szkole:/. Z mamą niby moge rozmawiać na te tematy, ale sie troche krępuje.Kiedyś już miałam taką "poważną rozmowę"ale tak na szybko.POMOCY i sorry że sie tak rozpisałam:-)
Przejdź na dół
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Maj, 2004 21:00   ...

jeżżeli włosy łonowe pojawią ci sie na pochwie to jest ok,3yli niedługo bys mogła wtedy dostać okres:).Ale każda jest inna.Po tym owłosieniu licz na okres i zacznij nosić wkładki,a w szczelnej kosmetyczce w plecaku jedną podpaskę.Radzę ci te nowe alwaysy,aqrat na 1 okres.Chłonne i wogule cool.Pakowane w praktyczne opakowanka.Wkładki polecam ci Libresse.Oddychające,chłonne!!Papa!!Very Happy
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 27 Maj, 2004 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=3063

Ludzie, czy Wy naprawdę nie umiecie czytać? Rolling Eyes Normalnie parę postów niżej... Rolling Eyes Nie pisz więcej takich postów. Następne posty typu "kiedy dostanę okres?" będę usuwała.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |