| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
wzrost-cos nie tak
Autor Wiadomość
zmartwiona
Gość
PostWysłany: Wto 30 Mar, 2004 20:39   wzrost-cos nie tak

mam 170 wzrostu(no i pol centymetra:P) i jestem straasznie szczupla, tzn waze 47 kilo. nie wiem jak mam zgrubnac bo jush mi pare osob mowila zebym zgrubła, ale ja nie moge!! co mam zrobic zeby zgrubnac, lub ewentualnie zmalec? Aha ejszcze jdno, wiekszosc osob mowi ze jestem ladna, choc ja sie uwazam za najbrzydsza i najgorsza, dlaczego mam taka niska samoocene ;(?
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 30 Mar, 2004 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiele osób ma o sobie niską samoocenę( w tym ja). Rzadziej spotkasz człowieka o niskiej samoocenie niż zadowolonego swoim wyglądem. Prawie każdy z nas znajduje w swoim wyglądzie coś,co zdecydowanie "jest nie tak". I dobrze-moim zdaniem gorzej by było gdyby po świecie chodziły same Pamele Anderson i narcyzy, zachwycający się swoim wyglądem.


Nie da się na siłę utyć a już na pewno nie ...skurczyć się Smile Nie ma po prostu sposobów a opychać się na siłę jedzeniem nie radze. Mam taki sam problem jak Ty-też jestem chuda. Po prostu nie pogarszaj sytuacji tzn. nie odchudzaj się. Z czasem dojrzewania to samo się "ureguluje" Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zmartwiona
Gość
PostWysłany: Wto 30 Mar, 2004 21:04   ale ja musze cos zrobic

Przy kolezankach wyglam jak plaska szczapa... i nie podoba mi sie to, jeszcze nosze aparat i wogole...;(SadSadSadSad
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 30 Mar, 2004 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie,jeszcze dojrzewasz, "masz prawo być płaska" Smile Wiele nastolatek ma podobny problem jak Ty. Sprawą biustu nie musisz się na razie przejmować. A aparat...Bardzo chciałabym nosić,naprawdę! Tylko tak naprawde boję się wyrywania dwóch zębów Mad A w ogóle ja mam słabą wadę...Ale wg. mnie <mówię poważnie!> wygląda to modnie i naprawde nie ma się czym przejmować! Chyba,ze zęby masz naprawdę tak czarne a aparat tak zardzewiały,ze nie ma się z czego cieszyć. A podejrzewam,że tak nie jest Wink Pokombinuj, wymień prostokąciki na kolorowe i już będzie lepiej Wink
P.S. Ile masz lat? Jeśli masz np. 12-15 to waga jest w normie tylko jesteś trochę za wysoka Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orient-express


Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 10
PostWysłany: Sro 31 Mar, 2004 06:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W szukaniu mankamentów w swojej figurze my - dziewczyny jesteśmy perfekcyjne. Mam dni, kiedy przypominam sobie o tym, czego u siebie nie lubię i jakie elementy najchętniej, bym z siebie wycięła. To w żadnym wypadku nie jest mi potrzbne do funkcjonowania. Jestem zadowolona, jestem uśmiechnięta.. mogę mieć świadomośc, że moi przyjaciele napewno nie są moimi przyjaciółmi przez to jak wyglądam, ale przez to kim jestem. Optymizm pomaga. Trzba czekać.


W ramach mojej prezentacji.. ważę jakieś 50kg i mam 1,60 m wzrostu. Jestem ponoć delikatnie kluskowata, ale także podobno w przyjemny sposób. Wyzbądźmy się kompleksów! ha~!

(btw. aparaty dodają czegoś oryginalnego urodzie)

_________________
wiadomo - maj, te sprawy... drzewa całe w pąkach.
serce pojemne jak przedwojenna wanna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
....::Mon!a::....
Gość
PostWysłany: Sro 31 Mar, 2004 10:50   

Nie martw się Very Happy !

Ja przy wzroście 160 cm ważę 39 kg Sad Embarassed Crying or Very sad

Też tak jak Ty szukam sposobów, aby utyć i... nic Crying or Very sad

Muszę utyć (!!!) - tylko nie wiem jak Crying or Very sad

Jem normalnie i tak samo jak wszyscy - i nic.

Pomóżcie!!!!!!
Powrót do góry
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sro 31 Mar, 2004 10:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zapewne juz twój szybki wzrost sie skonczył i teraz bedziesz nabierała powoli na wadze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 31 Mar, 2004 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do mankamentów twojej figury to wszystko w porządku, jestes jeszcze młoda na pewno nabierzesz "kobiecych" kształtów. A co do aparatu, to bardzo dobrze że go nosisz, teraz troche pocierpisz, ale w przyszłości będziesz mogła pochwalić się ślicznym prostym uśmiechem, sama chciałabym nosić aparat ponieważ moje zeby by tego wymagały, jednak nie stać mnie na to i bardoz załuje, a w moim wieku już nie ma dopłat na aparat z funduszu zdrowia, ponieważ dostaje sie je tylko do skończenia 13 roku życia. ciesz sie że miałaś okazję zacząć nosić aparat i badx uśmiechnięta

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Sonia11


Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 9
PostWysłany: Czw 01 Kwi, 2004 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, a ja myślę, że dobrze że jesteś ładna, wysoka i szczupła. Gdy będziesz gruba (jak to nazywają) ciężko Ci będzie schudnąć. Lepij zostań jaka jesteś.

_________________
Pozdrawiam, Sonia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zmartwoimna
Gość
PostWysłany: Czw 08 Kwi, 2004 11:02   

no troszku mnie podnioslyscie na duchu, moze jush nie urosne:) chcialabym byc grubsza... ale to jeszcze zalezy od mojego humoru- jestem ok jak mam dobry humor, a sie doluje jak zly;( jejq ja mam jush dosc dojrzewania!
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 18 Kwi, 2004 23:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak całkiem obok tematu przypomnę tylko moją opinię o miłości.

Zwykle obawiamy się, czy z naszą figurą / charakterem itp. znajdziemy sobie partnera w życiu. I marnujemy kolejne miesiące życia na nasze zmartwienia.
Po czym nadchodzi "ten" wiek i zakochujemy się po uszy o osobie średnio pięknej. Może zbyt chudej, może zbyt grubej, może o niezbyt pięknych włosach, innym niż to sobie wymarzyliśmy kolorze oczu itp. Zakochujemy się do szaleństwa i ta grubość/chudość/włosy/oczy nie mają żadnego znaczenia.

Tak BTW, to czy słyszeliście kiedyś o udanym związku jakiejś top modelki? Owszem - czasami zdarzają się takie wypadki, ale to naprawdę wyjątki. Najlepiej być przeciętnym.
Widzieliście kiedyś miłość osób niepełnosprawnych? Osób z chorobą Downa? Myślicie, że patrzyli wzajemnie na swoją urodę?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pon 19 Kwi, 2004 07:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się Wink
Powiem na pocieszenie, że wiele osób ma słabą samoocenę Razz
A jeśli chodzi jak zgrubnąć to nie myśl Exclamation
Bo po co:?:
Nie myśl jak zgrubnąć bo to nie ma sensu Arrow
A co dopiero o zmaleniu Wink
Pomyśl sobie o osobie która jest na prawdę bardzo gruba...
No i taka osoba czegoś by chciała, czyli schudnąć...
Ale nie umią nie potrafią...
Bo przecież schudnąć to bardzo trudno a przytyć chyba łatwo.
Jedz tak jak zawsze a nie wciskaj niczego na siłe.
STanowczo nie przejmuj się że mniej ważysz czy coś.
Konieczność przytycia może poczekać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 19 Kwi, 2004 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

_szyszka napisał/a:
Nie przejmuj się Wink
Pomyśl sobie o osobie która jest na prawdę bardzo gruba...
No i taka osoba czegoś by chciała, czyli schudnąć...
Ale nie umią nie potrafią...
Bo przecież schudnąć to bardzo trudno a przytyć chyba łatwo.


Wybacz, ale się nie zgadzam. Moim zdaniem łatwiej jest schudnąć, niż przytyć. Wyobraźcie sobie przyjaciółki-Anię i Asię. Ania chce schudnać, wszyscy tylko zwracają jej uwagę, jaka to ona gruba. Asia wyglada jak anorektyczka. Każdy jej to mówi. Nienawidzi tego. Chce przytyć! NO więc która ma łatwiej? Ania. Bo Ania może mieć silną wolę i mówić sobie "nie zjem tego ciastka, nie zjem!". Może też biegać codziennie mniej wiecej godzinkę. Na początku Ani będzie ciężko ale potem będzie jej szło coraz lepiej przyzwyczai się, w wyniku czego będzie miała piękną i zgrabną figurę. I choć długo nad tym pracowała ale-udało się! A Asia? Asia nie może mieć silnej woli,żeby powiedzieć "będę jeść, zjem jeszcze trochę kurczaka!", bo to bez sensu. Nawet jakby się zmuszała...To przecież wiadomo,że moze się to źle skończyć. Bo może zacznie ja coś boleć, albo będzie wymiotować? I co? Będzie się regularnie opychać? Razz

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Princessa
Gość
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2004 15:52   

Hmm...Ktoś napisał że lepiej być przeciętnym. Nieprawda. Nie mozna być szara myszka która się niczym nie wyróżnia każdy ma w sobie coś co powinno go wyróżniać go z tłumu każdy jest piękny i jedyny w swoim rodzaju niemoże stawać się taki jak wszyscy. Masz piekne oczy podkreśl to, zęby- uśmiechaj się, włosy- rozpuśc je, każda rzecz która uważacie za ok pokażcie nie wstydźcie się usmiechajcie się musicie się wyróżniac z tłumu nie bądźcie w swoim życiu statystami. BĄDŹCIE INDYWIDUALNOŚCIAMI i tyle Smile
Powrót do góry
Hentai

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 7
PostWysłany: Sob 29 Maj, 2004 00:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam prawde mówiąc poodbny problem, i sie wszsyscy ze mnie śmieją, co ja biedna mam teraz zrobic? ! Help Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
A love Kids!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |