| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Dragon ball jak ktoś wie co to to niech sie zgłosi
Autor Wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Czw 24 Lut, 2005 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ooo a ja tego odcinka uwagi nie oglodalem, w sumie racja z deczka bylo to pokrojone, zawsze mozna puscic pelna wersje po 22.00 Twisted Evil
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 09:15   

Gladiatorpl napisał/a:
ooo a ja tego odcinka uwagi nie oglodalem, w sumie racja z deczka bylo to pokrojone, zawsze mozna puscic pelna wersje po 22.00 Twisted Evil

oooooooooo popieram :]
swoją dorgą mnie DB zaraził chorobliwie fanatyczny wielbiciel - brat. ma 28 lat, wszystkie odcinki na kasetach, sciane w swoim mieszkaniu oblepione plakatami... hieh Wink

ps. ano i poza czarodziejkami z ksiezyca (a to w ogole bylo anime? Wink) to jest to jedyne anime, jaka chorobliwie ogladalam. Smile
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 12:44   

elfkaNenar napisał/a:
ale ja bym chciała bez tego francuskiego w tle

Oł maj fakin' gad!!! Musiałaś o tym przypominać?? Aż mi ciarki przeszły po plecach... brrrr.
Gladiatorpl napisał/a:
ooo a ja tego odcinka uwagi nie oglodalem, w sumie racja z deczka bylo to pokrojone, zawsze mozna puscic pelna wersje po 22.00 Twisted Evil

1. Wiesz, z jednej strony to masz szczęście, że tego nie oglądałeś. Ja w TV przegapiłem, ale potem ściągnąłem sobie z sieci... humor mi to zje**** niezmiernie :].
2. Gdyby puścili nieocenzurowaną wersję, to ja zacząłbym wierzyć dosłownie we wszystko :].
Gabrielen napisał/a:
ps. ano i poza czarodziejkami z ksiezyca (a to w ogole bylo anime? Wink)

Było :]. Czasami oglądałem, ale maniakiem nie byłem... może to i lepiej, bo rzadko kiedy widuje się taki chłam :]. Zresztą, wszystkie serie do tego podobne (Magical Girls, czy jakoś tak) to jedno wielkie g*** :].
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

racja, pamietam jak lecialy czarodziejki z ksiezyca.............chlam jakich malo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gladiator --> nie obrażaj Sajlorek ;P Fajne byly Smile (Mamoruu ty gejuu XD)

Ludzie, robi się z tego mały offtopic Razz (a raczej niemaly ;p)

Co do info o DB - zostało już to potwierdzone - (thx to Superexpress, który nas o tym poinformował ;P) chcecie dowodu - poszukajcie newsa na www.anime.com.pl

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 20:59   Re: Dragon ball jak ktoś wie co to to niech sie zgłosi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mr.Spike napisał/a:
Goku napisał/a:
wiecie ja jestem fanem dragon balla


a ja bebopa

po nicku trudno poznac :P

a tak wogole to pojekiwania rodem z zatoru jelit i uwolnienie energii gastrycznej w formie zjonizowanej, niebiej fali ekstrementow rula

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 21:04   

Gladiatorpl napisał/a:
racja, pamietam jak lecialy czarodziejki z ksiezyca.............chlam jakich malo Razz


Cytat:
bo rzadko kiedy widuje się taki chłam :]. Zresztą, wszystkie serie do tego podobne (Magical Girls, czy jakoś tak) to jedno wielkie g*** :].

podpisuje sie pod wami rekami i nogami Razz mialam wredy ee... 6-9 lat biggrin [skleroza nie boli wierc nie wiem dokladnie]
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

VETOO!! Odczepcie sie od Magical Girls! ;p Magic Knights Rayearth, Sajlorki etc - były super - imo o wiele fajniejsze anime od DB, ponieważ zawierały wiele wątków pobocznych, których DB po prostu nie mogło zawierać, dlatego, ze bylo przystosowane raczej na akcje ;p

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tenchion napisał/a:
VETOO!! Odczepcie sie od Magical Girls! ;p Magic Knights Rayearth, Sajlorki etc - były super - imo o wiele fajniejsze anime od DB, ponieważ zawierały wiele wątków pobocznych, których DB po prostu nie mogło zawierać, dlatego, ze bylo przystosowane raczej na akcje ;p



nie wal smutow Razz, wytnij polowe Magical Girls i tez nie bedzie watkow pobocznych tak jak DB Razz jak powiesz ze ogladales pelna japonska wersje to wtedy mozesz powiedziec czy sa czy nie ma pobocznych watkow Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gladiatorpl napisał/a:
Tenchion napisał/a:
VETOO!! Odczepcie sie od Magical Girls! ;p Magic Knights Rayearth, Sajlorki etc - były super - imo o wiele fajniejsze anime od DB, ponieważ zawierały wiele wątków pobocznych, których DB po prostu nie mogło zawierać, dlatego, ze bylo przystosowane raczej na akcje ;p



nie wal smutow Razz, wytnij polowe Magical Girls i tez nie bedzie watkow pobocznych tak jak DB Razz jak powiesz ze ogladales pelna japonska wersje to wtedy mozesz powiedziec czy sa czy nie ma pobocznych watkow Smile
No - bo w DB to TAK STRASZNIE DUŻO wycieli - achhh Gołą Pupę Bulmy!! Jej Piersiii!! CÓŻ ZA WĄTKI POBOCZNE OCH ACH! ;P Obejrzyj sobie MKRa - zobaczysz co znaczy prawdziwe Magical Girls anime ;p

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wbrew pozorom troche wiecej wycieli niz tylko gola pupe bulmy Razz ale zapewne ten watek jest dla ciebie najwazniejszy, to jest zrozumiale Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gladiatorpl napisał/a:
wbrew pozorom troche wiecej wycieli niz tylko gola pupe bulmy Razz ale zapewne ten watek jest dla ciebie najwazniejszy, to jest zrozumiale Twisted Evil
co na przykład? (coś co miało by wpływ na fabułę - coś co świadczyło by o wielkim rozbudowaniu DB)

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o wielkim moze nie, mnie drazni obojetnie czy wytna 20minut czy 10minut itp Razz
Wez sobie np jakis film niech wytna kilka postacji drugoplanowych oraz i jakis mniej wazny watek, i dalej bedzie dalo sie ogladac ale to juz nie oryginal tylko wiejska podrobka Razz
Gdy ktos nakreci film, wyprodukuje bajke, nagra piosenke czy wogole cos innego to wole zobaczyc pelna wersje. Jak w Japonii mogli puscic to czemu u nas maja problem, to im jakos przeszkadza, ale juz to ze w Japonii duzooo wiecej przeznacza sie na technike to juz nikt nie wspomina.
Moge ci podac linka ze strona gdzie ostatnio byl opisany wlasnie ten odcinek uwagi.
Tvn ogolnie stwierdzil ze manga interesuja sie dzieci w wieku 4(umieja czytac?)-10lat, w takim razie czemu jak pojde do empiku to tam na ziemi siedza i czytaja mangi ludzie po 15-.......lat? Smile Ale Tvn sam nie wie co mowi wiec niedlugo zobaczymy db w tv Razz
Powinnni lepiej sie wziasc za teletubisie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 09:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ech, to nie badz goloslowny i stresc ten wyciety watek poboczny, duzo ci to nie zajmie. Sek w tym ze db JEST plytkie. Koszmarnie plytkie. Jezeli jest jakies anime przy ktorym ziewam tak ze mi mozna laparoskopie bez oprzyrzadowania zrobic, to jest to db.

Tenchion - mam nadzieje ze nie uwazasz tego dwuwersu w podpisie za haiku :P

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
ech, to nie badz goloslowny i stresc ten wyciety watek poboczny, duzo ci to nie zajmie. Sek w tym ze db JEST plytkie. Koszmarnie plytkie. Jezeli jest jakies anime przy ktorym ziewam tak ze mi mozna laparoskopie bez oprzyrzadowania zrobic, to jest to db.

Tenchion - mam nadzieje ze nie uwazasz tego dwuwersu w podpisie za haiku Razz


ziewasz przy db? obejrzyj witch hunter robina albo saikano biggrin ja zapadam w sen zimowy

_________________
I WANT TO BEND YOU OVER A PING-PONG TABLE AND FORCE YOU TO READ HARPER'S BIZAAR WHILE I VIOLATE A SERIES OF YOUR ORAFICES. I'LL COUNT EACH PLUNGE OF MY INVADER IN GREEK. YOU'LL COME SO HARD YOUR NOSE RING WILL MAGNETIZE. I GUARANTEE IT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |