| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Evangelion - ambitne anime dla psycholi:P
Autor Wiadomość
kusiu
Gość
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 13:29   Evangelion - ambitne anime dla psycholi:P

Ciekawie sie czy sa na tym forum milosnicy tej anime oraz mangi i czy ktos ogladnął wszystkie odciki i end of evangelion i najwazniejsze czy mu sie podobalo. Aha i czy ktos cos wie o tym czy manga bedzie ponownie w polsce?
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 12 Cze, 2004 12:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jestem fanką NGE oglądałam anime i czytam mangi (zaczynam włąsnie kolekcjonowac NGE) a manga wydana w języku polskim jest już od dawna, teraz jest już bodajrze 4 czy 5 tom więc jeżeli dziewczyno chciałabym zbierać i miec w swojej domowej kolekcji mang (jeżeli takową masz) wyślij do wydawnictwa JPF kupon zamówieniowy bądź jedź do jakiegoś większego maista w swojej okolicy i odwiedź Empik / sklep mangowy (w katowicach jest kilka takowych, na dworcu oraz naprzeciw Ślązaka na Mickiewicza nazywa się "Imago") ;] pozdrowienia...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Sro 23 Cze, 2004 10:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Evangelion to super anime. Ogladalam wszystkie odcinki (po japonsku z angielskimi napisami). Na poczatku wydaje sie takie w miare spokojne, rooty sobie walcza i wogole. Ale im dalsze odcinki tym bardziej staje sie ono mroczne, ujawnia sie cala prawda o Evangelionach i o Second Impact. Na koniec wszyscy albo dostaja swira albo umieraja. Ujawniaja cala prawde o Rei i o przeszlosci Asuki. Robi sie coraz ciezsze w odbiorze... Szczegolnie zapadl mi w pamiec odcinek, kiedy Eva01 zjadal Eva04.
Film mam na plycie, ale zobaczylam tylko czesc i stwierdzilam, ze nie jest fajny. Mangi nie czytalam, bo u mnie w miescie jej praktycznie nie ma. Praktycznie, bo byl gdzies kiedys Cowboy Bebop. Ale ogolnie serial Evangelion jest fajny (chociaz sie beznadziejnie konczy).

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 24 Cze, 2004 07:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oglądałam te samą wersję co ty laville =] a film jest ciekawy, zobacz i moim zdaniem wcale nie kończy się beznadziejnie, włąsnie jest to ciekawe =] prawie wszystcy umierają itd. a mange polecam, fajna +] wyszły już hm... bodajrze 5 części...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Czw 24 Cze, 2004 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to, ze beznadziejnie sie konczy-samo zakonczenie. Ze on sie wyrywa z takiej nostalgii a wszyscy mu bija brawo. Glupie Confused

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 22:16   

Ja właśnie zaczynam się wtapiać w Evangeliona, bo coraz lepiej poznaję mangę, którą zaczęłam kupować biggrin mam trailer do NGE i twierdzę po tym trailerze, ze anime także jest świetne i muszę jakoś załatwić
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 10:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

polecam i anime i mangę po prostu cudeńko obydwa..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 01:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak ambitne.. jak tylko może być ambitne anime o robotach.. dodali do tego odrobinkę mistycyzmu i symboliki [a japończycy uwielbiają się bawić symbolami i jest to u nich na porządku dziennym] pare ładnych bohaterek [nie zaprzecze, jestem miłosnikiem misato [zwłaszcza jej głosu] ] ale praktycznie niczym nie odbiega to od reszty gundamów itp

jedyny fenomen polega na tych późniejszych odcinkach, w których nagle dzieją się dziwne rzeczy, ale wszystko jest proste- za dużo kasy na początku serii przeznaczyli na produkcje, że potem im zabrakło i musieli puszczać jakieś głupie slajdy i udawać że cośtam się dzieje biggrin no niestety taka jest smutna prawda o evangelionie [jak to ktoś ładniej kiedyś skomentował -OMG JAKIE TO GŁĘBOKIE, AŻ TAK BARDZO ŻE NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ %-)]

w ogóle cały ten fenomen jest dziwny, anime takie sobie [kiedyś też byłem jego wielkim fanatykiem, ale z perspektywy lat uważam że to taka sobie seria, która dziwnym trafem zdobyła światowy respekt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mr.Spike napisał/a:
tak ambitne.. jak tylko może być ambitne anime o robotach.. dodali do tego odrobinkę mistycyzmu i symboliki [a japończycy uwielbiają się bawić symbolami i jest to u nich na porządku dziennym] pare ładnych bohaterek [nie zaprzecze, jestem miłosnikiem misato [zwłaszcza jej głosu] ] ale praktycznie niczym nie odbiega to od reszty gundamów itp

jedyny fenomen polega na tych późniejszych odcinkach, w których nagle dzieją się dziwne rzeczy, ale wszystko jest proste- za dużo kasy na początku serii przeznaczyli na produkcje, że potem im zabrakło i musieli puszczać jakieś głupie slajdy i udawać że cośtam się dzieje biggrin no niestety taka jest smutna prawda o evangelionie [jak to ktoś ładniej kiedyś skomentował -OMG JAKIE TO GŁĘBOKIE, AŻ TAK BARDZO ŻE NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ %-)]

w ogóle cały ten fenomen jest dziwny, anime takie sobie [kiedyś też byłem jego wielkim fanatykiem, ale z perspektywy lat uważam że to taka sobie seria, która dziwnym trafem zdobyła światowy respekt

omg, jedyne co mozna odpisac to "dziecko."
Anyway, Evangeliony to nie roboty kochany, moze czas przejzec na oczy i zrozumiec, ze to jedno z najlepszych anime w swiecie?
No, ale dla Ciebie ambitny jest Wolf's Rain xD

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 12:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lavile napisał/a:
Chodzi mi o to, ze beznadziejnie sie konczy-samo zakonczenie. Ze on sie wyrywa z takiej nostalgii a wszyscy mu bija brawo. Glupie Confused

Zakonczenie to End Of Eva, a nie ostatni ep serii.

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 12:48   

Ty mi tu nie porównój NGE do Gundama... Gundam bfeeeee... nie przepadałam za tym anime, a Evangeliona strasznie lubię, dzieję się tam więcej niż w Gundamie, a co do tego, ze japończycy lubią symbole, to lubią także roboty i co z tego? Są anime, lepsze i gorsze, każdy kto zetknął się z NGE był nim zachwycony, jesli był w temacie anime&manga... z innymi rożnie bywało, ale koledzy mężnie mi kupili mangę na urodziny, chociaż sami zawsze się zastrzegali, ze naweyt nie dotkną
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 15:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Avell, kochany, jak widac nie wyrosles jeszcze na tyle, zeby poznac wszelkie aspekty 'wlasnego zdania'. Czas przejrzec na oczy, i zrozumiec ze ludzie posiadaja wolna wole i wlasne gusta.

imo evangelion jest po prostu sredni. Ot, ladne toto, w miare ciekawe, ale jakbym mial wybierac, to wole sobie ksiazke poczytac or sth like that.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
Avell, kochany, jak widac nie wyrosles jeszcze na tyle, zeby poznac wszelkie aspekty 'wlasnego zdania'. Czas przejrzec na oczy, i zrozumiec ze ludzie posiadaja wolna wole i wlasne gusta.

imo evangelion jest po prostu sredni. Ot, ladne toto, w miare ciekawe, ale jakbym mial wybierac, to wole sobie ksiazke poczytac or sth like that.

nie lubie jak ktos, nie rozumiejac pewnych przeslan, pisze ze to jest tak skomplikowane, ze az bez przeslania (watpie czy zrozumiales chociaz polowe wszystkich symboli z NGE)
A, ps: Zmien ten je**** podpis, bo to zaczyna byc irytujace.

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masz prawo watpic czy zrozumialem chocby jeden symbol z evangeliona. Twoje prawo. I przypominam o obecnosci przycisku 'ignoruj' ktory umozliwi ci odpoczynek od mojego podpisu oraz moich postow, oraz z mozliwosci ograniczenia rozdzielczosci i rozmiaru ladowanych przez przegladarke obrazkow

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
masz prawo watpic czy zrozumialem chocby jeden symbol z evangeliona. Twoje prawo. I przypominam o obecnosci przycisku 'ignoruj' ktory umozliwi ci odpoczynek od mojego podpisu oraz moich postow, oraz z mozliwosci ograniczenia rozdzielczosci i rozmiaru ladowanych przez przegladarke obrazkow

nie bede tylko z Twojego powodu bawil sie w ograniczanie obrazkow, kochany.
AD. twoich postow, nie mam zamiaru ich ignorowac, bo lubie sie posmiac a czasami uda Ci sie napisac cos "na poziomie"

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |