| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Evangelion - ambitne anime dla psycholi:P
Autor Wiadomość
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Avell napisał/a:

omg, jedyne co mozna odpisac to "dziecko."
Anyway, Evangeliony to nie roboty kochany, moze czas przejzec na oczy i zrozumiec, ze to jedno z najlepszych anime w swiecie?
No, ale dla Ciebie ambitny jest Wolf's Rain xD


no ale szkoda że nie sypnąłeś żadnym argumentem "proszę pana"
wolfs rain jest o wiele lepszym anime, zresztą jak widać niedocenionym przez prawdziwych fanów takich jak "pan" i jego pseudo-religijno-filozoficzna otoczka nigdy nie bierze góry nad tym co się dzieje, bo autorzy brali swoich widzów na serio

Evangelion to nie roboty? a co? jeśli chodzi ci o uściślenie są to bio-mechy, ale nie zmienia to faktu że anime to bieganie za sobą tychże bio-robotów, stzelanie do siebie itp- niczym nie odbiega to od schematu znanego z gundama nieprawdaż?? a ostatnie odcinki są tak zrobione, bo jak mówie, pan hideaki anno nie miał kasiorki i cóż, musieli robić sprytne recapy okraszone odgłosami bohaterów
jedno z najlepszych anime na świecie- hahahaha no brawo wielbcie sobie eve dalej

no cóż.. spotkałem już wielu fanów anime i dzielą się oni na tych co czczą evangeliona [tak jak pisałem " OMG TO NIE MECHY !! TO SĄ ISTOTY STWORZONE Z ANIOŁÓW!!! omg oni nie walczą z robotami tylko z aniołami!! omg systhema sephiroticum!! shinji przez wszystko przechodził aby doznać zbawienia!!! omg nie rozumiem end of evangeliona !! jakie to głębokie musi być] i ty zaliczasz się do tych fanów "proszę pana" oraz tych co już za starzy są na takie numery

wg. mnie jedyne co jest do wielbienia w evangelionie to misato-sama biggrin ze wszystkim co stanowi, reszta to tylko chwyt pod niewprawioną publikę, taką jak dorosły/dojrzały Avell
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 17:52   

Avell podpis Altruisty był już potępiany, ale on go nie zmienił, bo ma symboliczne znaczenie, którego nie pamiętam Wink a off-topy o podpisie proszę robić gdzie indziej najlepiej na PW, lub chacie
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mr.Spike napisał/a:
(...)oraz tych co już za starzy są na takie numery

[cenzura], a ja myslalem ze jestem jeszcze mlody i mam cale zycie przed soba :/

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 03:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
Mr.Spike napisał/a:
(...)oraz tych co już za starzy są na takie numery

[cenzura], a ja myslalem ze jestem jeszcze mlody i mam cale zycie przed soba :/

to było w sensie doświadczenia w oglądaniu anime biggrin przynajmniej opsiując po moich doświadczeniach z nimi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 06:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale z ciebie grubas:), Bier se misato ja biore naszą niebieskowłosą anielice Smile Buuuu spajki jak mogłeś perzestać lubić Eve ale zdrajca z ciebie, pamiętasz jak rok temu się ralaliśmy nią Smile. A pozatym nieznasz się na Kabale i Drzewie życia Smile

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 23:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przepraszam biggrin jedyne co mnie jarało to wizja czworokącika z misato, mayą i ritsuko, lub ewentualnie z rei, asuką[ale zakneblowaną] i misato biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 03:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mr.Spike napisał/a:
przepraszam biggrin jedyne co mnie jarało to wizja czworokącika z misato, mayą i ritsuko, lub ewentualnie z rei, asuką[ale zakneblowaną] i misato biggrin

Jakby Asuka pomylila mnie z Kajim to ani myslalbym zeby ja kneblowac ;]

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Avell - jedno z najlepszych anime na œwiecie?.. no œwietne... moze powiedzmy lepiej, ze jedno z najlepszych anime na œwiecie w danym gatunku ? for me Eva jest fajna... jednakze nie jara mnie tak.. osobiscie wole sie w anime smiac niz rozwazac nad sprawami wyzszymi - GTO rox biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tenchion napisał/a:
Avell - jedno z najlepszych anime na œwiecie?.. no œwietne... moze powiedzmy lepiej, ze jedno z najlepszych anime na œwiecie w danym gatunku ? for me Eva jest fajna... jednakze nie jara mnie tak.. osobiscie wole sie w anime smiac niz rozwazac nad sprawami wyzszymi - GTO rox biggrin


Mówiłem ze kojażysz mi się z Zappym Smile on jest taki uroczy^^...... Łiiiii
A przy GTO też ślepłem od łezek śmiechu.
A wracajac do Evy, czy ma ktoś załatwić kostium Evangeliona ???...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 00:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tenchion napisał/a:
GTO rox biggrin

WATASHI NO KURESTA!!!!

a tak na serio... Kanzaki Urumi roxxx[ ale jej francuski nie:D] a nie ten zboczyl eikichi%-)

Avell napisał/a:
Jakby Asuka pomylila mnie z Kajim to ani myslalbym zeby ja kneblowac ;]

ta? nigdy nie wiadomo do czego ta lolitka była zdolna

Cytat:
A wracajac do Evy, czy ma ktoś załatwić kostium Evangeliona ???...

załatw se kostium kajiego biggrin tylko grzywke se zrób i jestes kadzim:D

Cytat:
Mówiłem ze kojażysz mi się z Zappym

nic se nie zmieniłeś biggrin lizusie%-)

_________________
I WANT TO BEND YOU OVER A PING-PONG TABLE AND FORCE YOU TO READ HARPER'S BIZAAR WHILE I VIOLATE A SERIES OF YOUR ORAFICES. I'LL COUNT EACH PLUNGE OF MY INVADER IN GREEK. YOU'LL COME SO HARD YOUR NOSE RING WILL MAGNETIZE. I GUARANTEE IT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja Lizus no co ty biggrin...... Wkażdym bądź razie azpraszam cie na kuleczki ryżowe i 2 litry sake Smile.... wpadnij kiedyś na Ślunsk kochany dresiku :]....
Ej no co ty Asuka była gorąca Smile.... taka żywa szprycha normalnie Smile... bałbym się zostać z takim stworem sam na sam (on tylko na to liczy-dop. Aug.).. Twisted Evil

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |