| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wychowanie seksualne?!
Autor Wiadomość
Lola!!
Gość
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 12:13   Wychowanie seksualne?!

Moja mama podpisała,że w następej klasie będziemy mieli wychowanie seksualne,wiem o co mniej więcej w tym chodzi,ale powiedźcie mi konkretnie!Może ktoś z was miał już to?
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Wychowanie seksualne" to inaczej "Przygotowanie do życia w rodzinie". Miałam to w 6 klasie. Na tych lekcjach rozmawia się przede wszystkim o: przyjaźni, dojrzewaniu(oczywiscie lekcje o dojrzewaniu chłopacy i dziewczyny mają osobno), dzieciach, ciąży itp. O wszystkim, co może przydać się w przyszłości Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak byłem młodszy i tez to miałem to myslałem ze cos poważnego tam bedzie, a sie okazało że nic o tych sprawach nie było

Nawet o ciazy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

My nie rozmawialiśmy jak np. kobieta zachodzi w ciążę tylko o kolejnych etapach życia płodu np. kiedy pojawia się serce, kiedy kształtują palce, kiedy można określić płeć itp.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 17:08   Re: Wychowanie seksualne?! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lola!! napisał/a:
Moja mama podpisała,że w następej klasie będziemy mieli wychowanie seksualne,wiem o co mniej więcej w tym chodzi,ale powiedźcie mi konkretnie!Może ktoś z was miał już to?


nigdy czegos takiego nie miałem ale sie jakoś dowiedziałem:) o co chodzi Smile a takie wychowanie i tak cie nie przygotuje całkowicie do zycia w rodzinie, tego cie nauczy zycie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak będziesz miała takie cos na lekcjach to może dostaniesz podpaski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Lola!!
Gość
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 19:29   

Podejrzewam,że tak,bo moja siostra też podobno miała coś takiego i dostała właśnie pudełeczko,kalendarzyk,jakąś broszurkę i podpaski!
Powrót do góry
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm kalendarzyk:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie dostałam podpasek,kalendarzyka,broszurki itp. na "przystosowaniu do życia w rodzinie" tylko na prelekcji z panią z firmy Always. Prawdopodobnie też coś takiego będziesz miała(podejrzewam,że przeszłaś do szóstej klasy).

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak ja chodziłem na te lekcje to na tych lekcjach przerabialiśmy takie żeczy jak: narkotyki, rozwuj psychiczny człowieka, problemy z dojrzewaniem , i.t.d. wiecej ci niepowiem dlatego że po pierwszych lekcjach przestałem chodzić jak reszta klasy bo pani tylko przynudzał Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |