| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Papierosy!
Autor Wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 20:31   

papierosy wymyślił człowiek
wszystko jest dla ludzi
nie widze nic złego w paleniu
nikt nikogo nie zmusza a jak ktoś ulega presji towarzystwa i w tym towarzystwie pali z przymusu aby być modnym to jest głupi i tyle [za przeproszeniem]
jak ktoś pali to niech sobie pali tyle że nie przy niepalących
jego życie jego sprawa
ja pale czasami, średnio paczka na miesiąc i niektórym to sie nie podoba, ale co im do tego skoro to nie oni niszczą mi życie a ja wiem co robie?
większość palaczy wie o konsekwencjach/chorobach i tych innych negatywnych rzeczach
jeżeli więc dalej palą pomimo tego wszystkiego to coś w tym musi być - niekoniecznie nałóg
a komercyjna propaganda ogłaszana wszędzie na siłe i tak niczego nie zmieni
Przejdź na dół
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 06:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio znalazłem na swojej paczce ostrezżenie o impotencji .. niby głupi tekscik a robi swoje....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 15:44   

Papierosy!!!! okropne kto mogl je wymyslic!! zeby tylko ludzi potroc! u mnie w rodzinie nikt nie pali ja tez nigdy nie zaczne!! poco marnowac zycie?
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka12 napisał/a:
Papierosy!!!! okropne kto mogl je wymyslic!! zeby tylko ludzi potroc! u mnie w rodzinie nikt nie pali ja tez nigdy nie zaczne!! poco marnowac zycie?


xxx [cenzura ze wzgledu na post Feanora;P]

Dlaczego od razu marnowac zycie? Wszystko dla ludzi, wiadomo, papierosy skaraja je i przynosza duzo strat, jest to glupota, ale 'kazdy musi cos w zyciu robic', niektorzy maja hobby, inni, niestety zajmuja sie paleniem papierosow Wink


Ostatnio zmieniony przez kicp dnia Sro 08 Gru, 2004 18:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
Agnieszka12 napisał/a:
Papierosy!!!! okropne kto mogl je wymyslic!! zeby tylko ludzi potroc! u mnie w rodzinie nikt nie pali ja tez nigdy nie zaczne!! poco marnowac zycie?


.Nie jestem pewienale gdzies mi kiedys wpadlo do ucha i drugim wylecialo, ze papierosy palili z poczatku wiezniowie, nie wiem ile w tym prawdy, ale potem ktos zobaczyl, jak silnie to uzaleznia, i puscil to w swiat [wiezniow tak truli, o ile mi dobrze wiadomo].

Dlaczego od razu marnowac zycie? Wszystko dla ludzi, wiadomo, papierosy skaraja je i przynosza duzo strat, jest to glupota, ale 'kazdy musi cos w zyciu robic', niektorzy maja hobby, inni, niestety zajmuja sie paleniem papierosow Wink


Więźniowie..... stary aznim wystrzelisz załaduj to taka moja dobra rada..... Wzieło się to od indian. Najpierw Fajki, potem tytoń do żucia, w końcu opakowali tytoń w papierek i tak powstał skręt (papieros)....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 18:57   

jak podejść faceta?
impotencja=)
Powrót do góry
::PtyLuQ:: Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 87
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja se tak myślę co będzie w 1 gimnazjum ? Bo tam podobno (ale raczej) ci z klasy 3 (gimnazjum) zmuszają do palenia Mad (tzw. kocenie). I to wydaje sie prawdą bo nie dawno wychodząc ze szkoły zauważyłem "pierwszaków" z papierosami !!! Cóż się dzieje na tym świecie ... ?

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 07:10   

Witam.
PtyluQ, jeżeli pierwszaki wychodzą sami to znaczy, że sami z siebie palą. U mnie tak było do momentu zmiany dyrektora...Teraz jest, powiedzmy, troszkę taka dyktatura, ale skutkuje. Osobiście wolałem tego starego, ale teraz już nikt nie pali w szkole i w najbliższej okolicy. To jest kwestia wyboru. Chcą umrzeć 20 lat wcześniej.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 07:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Żeby umrzeć trzeba naprawdę jarać porządnie i długo.... na przykład takie 3-4 papieroski dziennie mają szkodliwośc niewielką... jakbyś mieszkał zaraz koło autostrady.... 6-7 papirerosków na imprezie to jak ognisko... chociaż też coś robi złego.
Nikotyna usuwana jest z krwi po 5 dniach....
Ale jaranie uzależnia i potem chcesz częściej i więcej...... naprzykłąd stoisz se na przystanku... to se zajarasz....... czekasz na coś..... to se zajarasz.... Smile i tak w kolo macieju tracisz kase i zdrowie..

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 08:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
Żeby umrzeć trzeba naprawdę jarać porządnie i długo.... na przykład takie 3-4 papieroski dziennie mają szkodliwośc niewielką... jakbyś mieszkał zaraz koło autostrady.... 6-7 papirerosków na imprezie to jak ognisko... chociaż też coś robi złego.
Nikotyna usuwana jest z krwi po 5 dniach....
Ale jaranie uzależnia i potem chcesz częściej i więcej...... naprzykłąd stoisz se na przystanku... to se zajarasz....... czekasz na coś..... to se zajarasz.... Smile i tak w kolo macieju tracisz kase i zdrowie..

Owszem, 3-4 może i mają szkodliwość niewielką, ale pomnożone przez 20 lat (21900-29200 Razz). Być może jest usuwana po 5 dniach, ale zniszczenia które w tym czasie dokonuje ciężko jest odwrócić.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
::PtyLuQ:: Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 87
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 12:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT: No ale oni nie palą sami z siebie Rolling Eyes . Oni ich ZMUSZAJĄ ! Bo nawet taki jeden (były kolega) mówił mi, że zmuszają. A on sam oczywiście pali. (15 lat).

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FEAŁANOR
Gość
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 16:20   

Kto kogo zmusza i do czego ?
Powrót do góry
::PtyLuQ:: Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 87
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LoL. Powtórzę jeszcze raz Smile :
Dzieci (jeśli można tak nazwać) z 3 gimnazjum zmuszają do palenia papierosów tych z pierwszej klasy gimnazjum. Już rozumiesz ? Czy to pytanie to był zwykły sarkazm ... ?

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja akurat potrafie sobie poradzić już pare osób ... facetów dostało z glana w twarz za różne rzeczy ... które są nie na temat ...a z niektórych mogłaby byc tragedia

Nie raz byłam namawiana do wypicia wódi na jakiejś imprezce lub zapalenia papierosów
ale radziłam sobie z tym ... przecież mam własne zdanie ... i moge decydowac o sobie

A co do tych pierwszoklasistów
Cytat:
Ja se tak myślę co będzie w 1 gimnazjum ? Bo tam podobno (ale raczej) ci z klasy 3 (gimnazjum) zmuszają do palenia (tzw. kocenie). I to wydaje sie prawdą bo nie dawno wychodząc ze szkoły zauważyłem "pierwszaków" z papierosami !!! Cóż się dzieje na tym świecie ... ?

Cytat:
KoT: No ale oni nie palą sami z siebie . Oni ich ZMUSZAJĄ ! Bo nawet taki jeden (były kolega) mówił mi, że zmuszają. A on sam oczywiście pali. (15 lat).


Słuchaj ... ja widziałam 5 klasistkę palaca skręta ... lol kolega jej dał ... mnie już mało co jest w stanie zdziwić ...
A co do tych pierwszaków ... to normalka ! ... u mnie też palą ( j w 5 klasistki również ) i nikt ich do tego nie namawiał ... a skoro zauwazyłes ich z papierosami wychodzac ze szkoły to wnioskuję że sami zaczeli palić ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
::PtyLuQ:: Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 87
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mimo to inaczej wnioskuję bo to było podczas przerwy. Poza tym wiem, że to normalne ale ja za rok idę do 1 gimnazjum Evil or Very Mad .

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |