| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Papierosy!
Autor Wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 18:10   

Cholera, ludzie, jak mozecie byc tacy slepi na skutki uzywania tego syfu? Media i wielkie korporacje zniszcza ludzkosc :\
Przejdź na dół
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 18:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ludzkosc sama sie zgubi, jesli bedzie miala taka ochote,

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 19:19   

Ludzie sa zbyt glupi, zeby dojzec skutki swojego postepowania. Oczywiscie nie wszyscy, ale wiekszosc ;]. Jak widze mojego ojca zalosnie biegajacego po papierosy, gdy tylko mu ich zabraknie, to zaczynam sie bac o losy tego swiata ;].
Powrót do góry
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak to się mówi: "róbta co chceta". Jeśli ktoś chce niszczyć swój organizm i jeszcze za to płacić to oczywisćie może, nie zakażesz mu tego. Taki już jest ten nasz świat...

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh róbta co chceta, jeśłi niechecie palić to nigdy niezaczynajcie..... tak się kończy jeden papierosek na miesiąc.... jedną paczką dziennie...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 21:58   

Napastnik napisał/a:
Jak to się mówi: "róbta co chceta". Jeśli ktoś chce niszczyć swój organizm i jeszcze za to płacić to oczywisćie może, nie zakażesz mu tego. Taki już jest ten nasz świat...

Nie do konca. Poprostu ludzie nie maja zdolnosci przewidywania i glupio wierza w swoje mozliwosci, wyolbrzymiajac je do granic mozliwosci. DLatego tez uzaleznionych nalezy tepic ;]]]
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakos ludzkosci udalo sie przezyc juz tych kikanascie tysiacleci...wiec ja bym sie tak bardzo nie martwila o rychly koniec......a jesli juz cos ma cie smucic to moze raczej szybko tyjace spoleczenstwo? bo jak wskazuja wszytskie znaki na niebie i ziemi liczba palaczy sie zmniejsza a otylych wrecz odwrotwrotnie...i jak czujesz potrzebe potepiania/wytepiania to moze zacznij od wlasnego domu (twoj tata chyba pali nie?).....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anton, ja na Twoim miejscu raczej martwilabym sie o siebie, jako ze wiekszosc fanatykow ginie w sposob malo przyjemny (ci bardziej znani jakby nie zyja, a ci co zyja spotykaja sie z uogolnionym sprzeciwem wiekszosci spoleczenstwa)

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 06:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje koleżanki w dredach Smile bijemy go ? Extremalne sposoby na extremistów Wink

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
Moje koleżanki w dredach :) bijemy go ? Extremalne sposoby na extremistów :wink:

ech, przemoc jest zla i niczego nei uczy. Nie lepiej czysto wychowawczo przybic my uszy do kolan 5calowymi kolkami rozporowymi, zeby wyciagnal z tego jakas nauke? Ech, a wy odrazu z przemoca do czlowieka, tak sie rodza patologie...

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 12:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
Pan_Feanor napisał/a:
Moje koleżanki w dredach Smile bijemy go ? Extremalne sposoby na extremistów Wink

ech, przemoc jest zla i niczego nei uczy. Nie lepiej czysto wychowawczo przybic my uszy do kolan 5calowymi kolkami rozporowymi, zeby wyciagnal z tego jakas nauke? Ech, a wy odrazu z przemoca do czlowieka, tak sie rodza patologie...


Tak twoja postawa jest istnie altruisticzna Smile

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 16:33   

frigg napisał/a:
jakos ludzkosci udalo sie przezyc juz tych kikanascie tysiacleci...wiec ja bym sie tak bardzo nie martwila o rychly koniec......a jesli juz cos ma cie smucic to moze raczej szybko tyjace spoleczenstwo? bo jak wskazuja wszytskie znaki na niebie i ziemi liczba palaczy sie zmniejsza a otylych wrecz odwrotwrotnie...i jak czujesz potrzebe potepiania/wytepiania to moze zacznij od wlasnego domu (twoj tata chyba pali nie?).....

On juz jest skonczony w tym nalogu. I wlasnie gdy go widze, wiem, ze przykro by bylo nie skusic kogos do reflekcji ;].
Nidhogg - to grozba, czy co? :\ Bo jezeli chcsz mnie pouczyc, to troche dziwnie to robisz ;].
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to przykro mi, ze obudziles sie z reka w nocniku......ale moze sasiadka pali, albo ktora z nauczycielek w szkole, albo moze szef mamy?
poza tym dostales kilka przykladow, ktore maja rownie niekorzystyny wplyw na ludzkosc, ba a nawet wiekszy bo wciaz rosnacy....moze jednak skusisz sie na zamiane frontu walki....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grozba ? po co ?
pouczyc ? jak na razie to Ty usilujesz nieudolnie pouczac, ja jedynie przedstawiam fakty, wszak wiadomym jest, ze juz byli tacy co to chcieli z takich czy innych powodow uzdrawiac narody i tepic "innych" - o tych wlasnie powyzej, sadzac po tym co piszesz i w jaki sposob wlasnie do takich sie kwalifikujesz.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 22:02   

frigg napisał/a:
no to przykro mi, ze obudziles sie z reka w nocniku......ale moze sasiadka pali, albo ktora z nauczycielek w szkole, albo moze szef mamy?
poza tym dostales kilka przykladow, ktore maja rownie niekorzystyny wplyw na ludzkosc, ba a nawet wiekszy bo wciaz rosnacy....moze jednak skusisz sie na zamiane frontu walki....

Ten post to prowokacja, dobrze wiesz, ze to co napisalas nie ma sensu. A co do tych innych czynnikow (otylosc) - to jest juz zupelnie cos innego, otylosc jest problemem bardziej cywilizacyjnym.
Feanor, odwal sie od czarnych rasistow! Rownowaga musi byc na swiecie! :[ ;]
Nidhogg, mam wrazenie, jakbys pol zycia stracila na wojnie ;]. Chyba za daleko posuwasz sie w swych wnioskach.
Z reszta moje zdanie o uzywkach raczej chcialem przekazac mlodszym, gdyz sa oni czesto bardziej podatni na sugestie, a 1 osoba na milion to zawsze cos ;].
Temat ten koncze rowniez tutaj. Wiem juz wszystko, co chcialem wiedziec i powiedzialem nawet wiecej, niz mialem w zamiarze.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |