| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Papierosy!
Autor Wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 09:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wg mnie Palisz to twój wybór i niema o czy dyskutować na prawdę. A jeśli ktoś stojący obok pali możesz go poprosić aby odszedł lub prezstał to działa. ! Ja się pytam w obecnosći panien czy moge zapalić ( to jest tak urocze ze nigdy nieodmawiają)..... :>

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fanziela Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tytex ??? hyyyy zależy jaki czasem sie skopciu szluga lm albo cuś może być polecam pallmalez filtrem węglowym biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Coupe Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 15
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jestem świętoszkiem ,mam swoje za uszami Twisted Evil ,ale co do używek to: nie palę nie piję nie biorę. Nie chcę nawet pomyśleć co by było jak bym zaczął ,u mnie w klasie palą z 3 osoby miałem okazję zapalić ale mnie to nie ciągnie. Nie chcę potem pluć krwią i kawałkami swoich płóc-nie chcę chorować/umrzeć z swojej winy. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 09:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA przenig nigdy (a nawt jeśli to sie zabiję) nie zapalę!!! W mojej rodzinie niktn ie pali oprócz jakiś dalekich wujków wiec jestep przewrażliwiona na temat papierosy! Dal mnie to świństwo rujnacja życie itp.! Niedośc że to jest TTTTAAAAKKKII wielki smrud(ale zabrzmiało heh...) to jeszcze pewnie nie dobre;) BLLLEEE FUUUJJJ

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez tak mówilam kiedys, a teraz samej zdaza sie raz na jakis czas przypalić.
Sama wciaż uważam ze to najgorsze świństwo jakie może być dlatego najmniejszego zamiaru wciągnąć się nie mam (choć nigdy nic nie wiadomo). Jak na razie koło pół roku jestem na poziomie 'maksymalnie 2 czy 3 fajek w tygodniu' choc i tak nie czesciej niz co 2 czy 3 tygodnie.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wystarczy sobie przeczytać te napisy ostrzegawcze na każdej paczce papierosów, a uświadomicie się, czym jest papieros. Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 20:52   

Kto chce, niech pali, innych nikt nie zmusza.

Denerwuje mnie jednak, jak np. koleżanka czepia się mnie, że paliłem- przecież jej to nie szkodzi, więc w czym problem?
Powrót do góry
Coupe Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 15
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kto chce, niech pali, innych nikt nie zmusza.


zgadza się jak ktoś lubi i chce to niech pali jego sprawa ,nie chciałbym tylko ,żeby moja dziewczyna paliła Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 21:32   

a ja pale i sie nie wstydze mniej więcej 3 paczki na miesiąc i co? umre od tego ale ja umre chciałabym zauważyć niepotrzebnie sie użalać nad innymi skoro tego niechcą
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Kto chce, niech pali, innych nikt nie zmusza.

Denerwuje mnie jednak, jak np. koleżanka czepia się mnie, że paliłem- przecież jej to nie szkodzi, więc w czym problem?


nieprawda Razz twoj dym się unosi w powietrzu i my ,biedni nie-palacze,musimy to wdychać!! :[ buehehe XD jak ja lubię zwracać uwagę palaczom...albo jeszcze lepiej-Karolina,chodźmy stąd,bo tu papierochami śmierdzi... biggrin

czasem tak robię..u mnei takj samo,jak u ajeczki ..NIKT,prócz dalekich cioć i wujków nie pali... a w ogóle,to co za bzdet z tym paleniem na balkonie?! Niech już lepiej palacze w domu palą,a nie palący wyjdą na balkon biggrin bo tka,to smród niesie ho hohoh ohooo i jeszcze dalej Razz buhee XD zawsze się rozpisuję tak na ten temat,bo jestem cholernie przeciwna paleniu Razz nienawidzę,nigdy nie "próbowałam" i próbować nie będę...to samo tyczy się alkoholu..nie mam zamiru pić...przynajmniej przed 18-stką...a po..w małych ilościach...no chyba,ze adwokat biggrin przyznam się,ze nigdy się nie upiłam,ani nawet nie wzięłam łyka jakiegoś piwa,czy czegos bez wiedzy rodziców...i wiecie co??Jestem z tego dumna ^^

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 23:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I co pochwaliłaś się ? mile podłechtałaś swoje wzorowe ego ?...
Chwali się że jesteś wolna od używek ale żeby zaraz robić z tego afere....hih Mad

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 07:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

podpisuje sie pod wierzbąRazz
... x wiecejnic:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 10:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
panienka_wierzba napisał/a:
tez tak mówilam kiedys, a teraz samej zdaza sie raz na jakis czas przypalić.
Sama wciaż uważam ze to najgorsze świństwo jakie może być dlatego najmniejszego zamiaru wciągnąć się nie mam (choć nigdy nic nie wiadomo). Jak na razie koło pół roku jestem na poziomie 'maksymalnie 2 czy 3 fajek w tygodniu' choc i tak nie czesciej niz co 2 czy 3 tygodnie.


Czyli już wiesz ze masz przejebane ?


Czmu sie pytasz czy ma przejebane? Ona przecież sama tego nie wie,,,,

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 10:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ja to wiem...... -_-

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

afair Feanor i wierzba sa rodzenstwem, wiec sie nie dziwie, tez bym siostrze gnoju narobil w takiej sytuacji.

nie pale, szkoda $, wole wydac na soczek, batonika albo butelke Teachersa [z naciskiem na to trzecie]

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |