| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Srednia na koniec roku szkolnego

Jaka Wam wychodzi średnia na koniec roku szkolnego?
poniżej 4,5
15%
 15%  [ 3 ]
powyżej 4,5 do 5,0
57%
 57%  [ 11 ]
powyżej 5,0 do 5,9
26%
 26%  [ 5 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 08:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nina_006 napisał/a:
spontan twoje posty czasami mnie tak wnerwiają! Nigdy nikomu nic nie poradzisz , piszesz posty typu " hehe" , " zgadzam się z tobą" to jest nabijanie tylko postów.
A co do sredniej Martyyny 5.0. to porownaj sobie jej srednią z twoją hjehje


ok teraz porównejmy w której ona jest kalsie a to ze ja byłem w 4 liceum i masz odp.

_________________
widać że nosze są słabe
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 4.89

A pasek u nas jest od 4.75

Ale i tak nasza klasa ma najwyższą średnią w naszej szkole
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorki wtedy się pomyliłam u nas w szkole najwyższa srednia to 6, 0 !!
A w klasie najwyzsza to 5,5 , a najniższa w klasie to 3,5 ! Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 07:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

6.0 ? czy siet? w morde same szóstki.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 5.1 ! Napiszcie z czego macie te szóstki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

He he!Ja w tamtym roku miałam średnią 5.1,a teraz 4.5 Very Happy W tamtym roku całyczas kułam,a teraz szfendam się z kumplami i jest cool (i tak mam dobre oceny,jak mnie w domu prawie wogóle nie ma) Wink Mój kolega ma średnią 5.7 i jest snobem,znaczy on chce mieć kolegów,ale on nawet nie ma czasu ich poznawać,bo ciągle kuje Very Happy

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O mamo.... 6.0 na koniec roku...
Ja to bym pałac dostała jakbym miała taka srednia, a w ostatnim tym poście to sie pomyliłam miało być 4.9 zamiast tego 1.9 Smile
Sie ma zeza Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martyna Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 51
PostWysłany: Pią 18 Cze, 2004 10:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 6 z muzyki i z plastyki
U nas w szkole najwyższa średnia to 6.0 a w klasie 5.3

_________________
Sš takie wydarzenia, które - wspólnie przeżyte - muszš zakończyć się przyjaŸniš
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8481434
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 18 Cze, 2004 16:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj przezylam szok.....pani kazdemu mowila jaka mu srednia wychodzi i okazało się ze mi wychodzi 5,7 ! ! Wow...
j.polski-6
matematyka-5
j.niemiecki-5
historia-6
przyroda-6
muzyka-6
plastyka-6
technika-6
w-f - 5
_____
i te przedmioty ktore się nie wliczają do sredniej to:
j.angielski-6
religia-6 Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 18 Cze, 2004 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam niską srednią - 4,76, to tak akurat na pasek ... w naszej szkole najwyższa średnia to 5,6, a liczba punktów z testu gimnazjalnego to 98, najlepiej w województwie (w kraju ?). Ale nasza szkoła nie daje szóstek za byle co. Ostatnio większość podstawówek zeszła na psy :/ ... Bo NIE wierzę, że jakaś jedenastolatka/ jakiś jedenastolatek, czy starsze dziecko jest tak wszechstronne, ze ma od góry do dołu szóstki. Jak sobie przypominam, to jak ja byłam jeszcze w podstawówce, miałam średnią 5.3 i już wtedy niektórzy nauczyciele dawali szóstki za nic ! A teraz ? Teraz to siostra mojej przyjaciółki zarobiła 6 z przyrody, bo wiecie co zrobiłą ? Na "Dniach naszego miasta" (takie święto miasta) rozdawała ulotki o zagrożeniach przyrody przechodniom i za to na koniec miała sześć (a jej oceny to pięś piątek !). Tak właśnie ocenia się w podstawówkach ! :/
Acha: no i oczywiście NIE CHCĘ NIKOGO OBRAZIĆ, takie jest poprostu moje zdanie i wiem, że tak jest w naszym mieście... a innych nie oceniam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 19 Cze, 2004 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam średnią tylko 4.6 Crying or Very sad A to dlatego, że kończę podstwawówkę i nam dodali do średniej oceny z plastyki(4), muzyki(4) i techniki(5) z poprzedniego roku bo w tym roku nie mieliśmy. No i odjeli nam ocenę z j.angielskiego(5) przez co jeszcze bardziej mi sie obniżyła...A bez tych zmian miałabym 4.75 a od 4.76 jest pasek:] Do tej pory bzawsze miałam 4.9 i zawsze było świadectwo z paskiem.
U mnie w klasie(a zarazem w szkole) najlepsza średnia to 5.8 czy tam 5.9 Wink

Ja po prostu nie mam szczęścia do średniej ale na teście kompetencji nawet dobrze mi poszło....Ale ile miałąm punktów to nie napiszę Mr. Green

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basieq Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 94
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mmnie w szkole jedna kujonka co przyszla do szkoly w tej klasie ma 6,0 najwyzsza srednia w klasach 6 to 5,7 a ja mam 5,0 łądnie jesli patrzac ze sie wogole nie uczylam :]

A powiem na koniec:

SZKOŁA ÓCZY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi wychodzi srednia 4,6... strasznie w tym roku sie obnizylam, bo wczesniej mialam srednie typu 5,4 i 5,3.

a pasek bede miala, ale na tylku jak to moja matka gada Wink

ale musze sie pochwalic, bo z testow kompetencji (na koniec 6 klasy) mialam 39 pkt

_________________
})i({ mOtYlKI })i({
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem w pierwszej gimnazjum, ze względu na to że bardzo mało przykładałam się do nauki w pierwsyzm semestrze (a mamy okropny system oceniania punktowego) to mam średnią około 4,1 4,2 a w 6 klasie miałą 5,4. No trudno, w przyszłym roku musze sie wziąść do pracy..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Katharsis Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 68
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam 5,38 i w sumie jestem zadowolona ale denerwuje mnie to ze babka od histy niesprawiedliwie oceniała!! hehe nasze gimnazjum też jest niezłe. egzaminy napisaliśmy powyżej średniej wojewódzkiej:D Very Happy
i było kilku laureatów i finalistów Very Happy

_________________
"Każdy ma swojego Boga a oni wszyscy są jednym"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1146095
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |