| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Prosze pomużcie mi, to jest baardzo ważne ...!!
Autor Wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 10:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ale ja sie wstydze....













(a tak poza tym to nie masz prawa osądzać mnie o udawanie chłopaka bo tego nie zrobiłam!! Mam brata....i wogóle to zawsze gdy wchodze na tą strone jestem automatycznie zalogowana...możliwe że mój brat skożystał z tego albo moja młodsza siostra (siostra ma 11 lat a brat 9,5)
A ty odrazu do mnie masz pretensje......strasznie sie na tobie zawiodłam bo posądzasz kogoś o coś czego nie zrobił) Mad Mad Mad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 11:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MAM POMYSL! kup sobie wkladki i powiedz ze... dostaliscie w szkole;-)))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 12:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NaTuSia it's very good idea!!
Dobry pomysł ale ja teraz mam ferie!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NaStKa napisał/a:
No ale ja sie wstydze....

Wiem, Nastko, całkowicie Cię rozumiem.
Jednak tym razem chodzi o Twoje zdrowie. Lepiej teraz porozmawiać z mamą niż np. w przyszłości nie móc mieć dzieci.
NaStKa napisał/a:
(a tak poza tym to nie masz prawa osądzać mnie o udawanie chłopaka bo tego nie zrobiłam!! Mam brata....i wogóle to zawsze gdy wchodze na tą strone jestem automatycznie zalogowana...możliwe że mój brat skożystał z tego albo moja młodsza siostra (siostra ma 11 lat a brat 9,5)
A ty odrazu do mnie masz pretensje......strasznie sie na tobie zawiodłam bo posądzasz kogoś o coś czego nie zrobił) Mad Mad Mad

Co za niesamowity zbieg okoliczności! Twój 9,5 letni brat kilka minut po napisaniu przez Ciebie postu wylogowuje się z Twojego konta (napisałaś, że logujesz się automatycznie) i udając 11,5 letniego chłopaka pisze post akurat w wątku utworzonym pół godziny wcześniej przez Ciebie. Tak to jakoś z chłopakami jest, że nie za chętnie publicznie sięgają rad dziewczyn a szczególnie swojej siostry na łamach całego forum. Wybacz, ale nie wierzę w taki scenariusz.

Ale nadal Cię lubię i mam nadzieję, że będziesz pisała swoje mądre posty! Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 20:42   

Yyyyyy !? O co chodzi ? Razz Razz Razz
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 10:15   Oh! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchaj Deg, naprawdę nie ja pisałam w imieniu jakiegoś chłopaka a ni nic z tych rzeczy! Jednak uważam że nie masz dowodów aby mnie obwiniać o coś takiego, jak to sie mówi "nie złapałeś mnie za rękę!"!!

Ale ja Cie też lubie, mimo ze tak mnie potraktowałeś!!
I będę dalej pisała posty, bo jeszcze dużo siedzi mi w głowie pytań na które muszę otrzymać odpowiedź!!
No a oto jedno z nich:

Zauważyłam że ta moja wydzielina pachnie dokładnie tak samo jak płyn którym się muje (znaczy tę okolicę ciała). Czy ten płyn może byc przyczyną że tak śmierdzi wudzielina? Bo ona naprawdę śmierdzi tak jak ten płyn...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 14:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć !

Nastka to rzeczywiście tak tylko się mówi

Spróbój jednak powiedziec o tym gdy odważysz się na pierwszy krok przy następnych problemach bedzie ci łatwiej bedziesz wiedziała że nie jesteś sama ktoś jeszcze o tym wie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jak mam powiedzieć o tym mamie...jezeli powiem jej że śmierdzi to ona na to "Idź się umyć, wszystko przez to że sie nie myjesz..." a przecież to nie prawda!
Kurcze co robić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nina
Gość
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 19:27   

Nastko!Powiedz wszystko swojej mamie o wydzielinie a mama Cię zrozumie na pewno!!!!
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 31 Sty, 2003 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wam łątwo mówić!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Lut, 2003 21:58   

NaStKa ! Ja się wstydziłam o tym powiedzieć mamie, ale powiedziałam ! No przecież Twoja mama ma miesiączkę i widomo - wydzielinę ! I co w tym takiego dziwnego ? Poprostu NaStKo dorastasz ! Rozwijasz się - dojrzewasz. Ja też mam wydzielinę i co z tego ? Powidziałam mamie o tym i mnie zrozumiała. Kazała mi nosić wkładki, no i noszę Smile
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 04 Lut, 2003 01:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NaStKa napisał/a:
Wam łątwo mówić!

Nastko - oczywiście - nam łatwiej doradzać, niż Tobie zrobić. Jednak teraz powinnaś szybko zdecydować się na ten krok. Im później, tym może być dla Ciebie gorzej. Zaciśnij zęby i biegnij do mamy.

A tak profilaktycznie, to zmień płyn do higieny intymnej lub na jakiś czas z niego zrezygnuj. Zaobserwuj zmiany zapachu.

Wracając do tematu nieszczęsnego postu, to dla mnie "złapaniem za rękę" jest napisanie obu postów z tego samego, Twojego komputera. A na to mam dowody Wink
Ale strasznie nie chcę się z Tobą sprzeczać. Może wyjaśnijmy to poza Forum, co?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 04 Lut, 2003 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nastko:to trudnne! Ale jak raz sie przelamiesz nastepnym razem bedzie ci latwiej!
Powodzenia


_____________________
Kinga:
skąd masz tkai profil?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Wto 04 Lut, 2003 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zmienie płyn do higieny intymnej tak na tydzień , zobacze co będzie...

A co do wkładek jest mi strasznie ciężko zacząć rozmowe, moze lepiej nie mówić Embarassed bardzo mi cięzko...


A co do tego postu, to mozemy pogadać o tym poza forum...jak chcesz..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale łatwo wam mówić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |