| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Prosze pomużcie mi, to jest baardzo ważne ...!!
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 22:16   

NaStKa ! ! ! ! ! Przestań marudzić ! ! ! ! ! ! Powiedz o tym mamie ! Zresztą...zobacz moje poprzednie posty ! ! ! ! ! !
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 06 Lut, 2003 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kleo ma 100% racji.
Zostaw na chwilę komputer i leć do mamy.

No chyba, że chcesz aby rozwinęła się w Tobie infekcja. Może doprowadzić to do nieprzyjemnej operacji ginekologicznej (zapomnij o dziewictwie), wycięcia części narządów płciowych i braku możliwości zajścia w ciążę.

Sama zdecyduj co wolisz.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 06 Lut, 2003 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie przeczytałem Twój post w innym wątku.

Za mocno Cię postraszyłem. Jeśli z Twoją wydzieliną wszystko OK, a zapach pochodził od płynu (rzepak faktycznie niezbyt pięknie pachnie; a roślinki gdy owocują - paskudnie śmierdzą), to nie grozi Ci scenariusz, który opisałem.

Ale i tak powinnaś z mamą zacząć rozmawiać. Najgorzej zacząć. Potem jakoś pójdzie. Trzymam za Ciebie kciuki!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki wam wszystkim , jesteście kochani....
Z mamą spróbuje pogadać wtedy kiedy bedziemy same w domu czyli podczas szkoły...
Mam nadzieje ze wszystko pójdzie OK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 13:54   :)

Tak, deg ma racje. Będziesz mieć męża, i on by chciał z Tobą mieć dzieci, ale Ty nie będziesz mogła ich mu dać. Powiedz mamie o wydzielinie jak najszybciej ! Możliwe, że żaden mężczyzna Cię nie będzie chciał z powody, że mu dzici nie będziesz mogła dać. Posłuchaj mojej, dega i innych rady ! Wink
Powrót do góry
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kleo nie przesadzasz??? Deg juz sprostowal swoja odpowiedz, a ty dalej straszysz Nastke. Mezczyzni nie patrza na to czy dajesz mu dzieci czy nie, tylko na to jaka jestes osoba!

Nastus moze masz racje Smile Mogl to byc tylko plyn do mycia czesci intymnych, ale dla wlasnego spokoju mozesz isc do lekarza. Tak tylko zeby sie upewnic ze wszystko jest w pozadku.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 15:19   

*Eh...Nemeia...mężczyźni to dranie (oczywiście niektórzy).

*NaStKa...zgłoś się do lekarza - koniecznie. Ale to chyba raczej właśnie przez ten płyn, ale dla pewności zgłoś się do lekarza - KONIECZNIE ! Wink A jeśli chodzi o te dzieci, to napewno to są bzdury co właśnie przed chwilą napisałam Wink więc nie ma się czego bać. Więc jak napisałam, zgłoś się dla pewności do lekarza - koniecznie!!!!!!!!
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiecie , zmieniłam płyn , nieużywam już tamtego o tygodnia i.....już nie smierdzi!Poprostu nie smierdzi Laughing biggrin Laughing biggrin To dobrze bo wiem że wszystko (cały ten problem) był stworzony przez płyn , a ze mną jest wszystko OK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 16:43   

Dobrze zrobiłaś NaStKa Wink bardzo dobrze. Powodem był właśnie tamten płyn (jak sama zauważyłaś).

1. Czy można wiedzieć jaki to płyn wcześniej używałaś ?
2. A jaki teraz używarz płyn ?
Powrót do góry
nieznajoma13
Gość
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 23:36   

szczerze mówiąć to tez sie bałam powiedziec o tym mamie ale na szczescie mam jeszcze 2 starszcie siostry jedna ma 14 lat a druga 20 lat a wiec poszlam do tej siostry ktora ma 14 lat i powiedzialam jej troche sie zdziwiła ! ze dostalam pierwszej miesiaczki no ale tak powiedziala mamie! zamienilysmy na ten temat pare zdan a bym wiedziala co do czego i mama powiedziala nawet ze to bardzo dobrze ze dpostalam miesiaczki i że niemam zupełnie czego sie martwić mama wiedziała ze żecz jasna wiem w ktorej szawce w łazience znajduja sie podpaski iw kładki ! powiedziała co najlepiej używać i wogóle! to dobrze......mi wyszło mam szczescie ze mam siostre moge z nia pogadac ! jak sie wstydze mamy ! cale szczescie biggrin
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 23:40   

POWIEDZ O TYM SWOJEJ MAMIE !!! BO TO NIE BEDZIE DOBRZE JESLI NIE POWIESZ !!! SŁUCHAJ SIĘ NASZYCH RAD ! JA POWIEDZIAŁAM I CO MNNIE MMA NIE ZABIŁA ! biggrin Z TOBA BEDZIE TEZ SPOKO BO JESLIMNIE POWIESZ TO MOŻE BYĆ PÓŹNIEJ NIE MIŁO NAPRAWDE ZROZUM !!(PÓXNIEJ MOŻESZ TEGO NAPRAWDE ŻAŁOWAĆ) Cool
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sob 08 Lut, 2003 08:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO ja zarzywam naczczo 1,5 tabletki raz dziennie.
1.Używałam płyn rzepakowy o zapachu rzepaku
2. teraz używam do miejsc intymnych bezzapachowy jakiś dla dzieci
I wszystko OK
A co do sprawy z mamą to już załatwiłam , w sumie nie było tak źle jak myslałam a mama powiedziała "ciesze się że masz do mnie zaufanie" Ufff....nareszcie dopiełam swego biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 12 Lut, 2003 00:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Strach ma wielkie oczy - mawiają Smile
Gratuluję odwagi przy rozmowie z mamą. Teraz będzie już łatwiej.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 12 Lut, 2003 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki DEG Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 15 Lut, 2003 14:14   Re: :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:
Tak, deg ma racje. Będziesz mieć męża, i on by chciał z Tobą mieć dzieci, ale Ty nie będziesz mogła ich mu dać. Powiedz mamie o wydzielinie jak najszybciej ! Możliwe, że żaden mężczyzna Cię nie będzie chciał z powody, że mu dzici nie będziesz mogła dać. Posłuchaj mojej, dega i innych rady ! Wink


Kleo, przeciz deg w swoim drugim poscie napisal ze nic (najprawdopodobniej) jej nie jest.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |