| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak zostać harcerzem?
Autor Wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 21:47   Jak zostać harcerzem? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napiszcie mi jak zostać harcerzem.Moje miasto jest małe i istnieje harcerstwo. Jak się do niego dostać??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 14:23   ........ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja dostałam się do harcerstwa po przez nabory ... Druhowie przychodzą do szkoły i namawiają do przyłączenia się Idea


Ostatnio zmieniony przez aska dnia Pią 02 Lip, 2004 15:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Asia
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 23:07   

ja też dostałam się do harcerstwa przez nabór Smile i cieszę się bardzo z tego powodu, że tam trafiłam Razz
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja pewnego słonecznego dnia( Mr. Green ) zobaczyłam plakat z informacją na szybie drzwi wejściowych w mojej szkole. Od razu poszłam na zbiórkę, bo mnie to zainteresowało. I nie żałuję! Popytaj się w szkole, poszukaj w Internecie. Na pewno gdzieś jest! Dowiedz się, kiedy są zbiórki, przyjdź na najbliższą. Co za problem? Na pewno nie powiedzą Ci "150 zł za zapis, 10 zł od zbiórki, jak nie masz forsy to spadaj" Wink Życzę powodzenia Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przyszla harcerka
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 16:00   

Czesc mieszkam w Chelmie(kolo Lublina) i chciala bym sie dowiedziec czy ktos wie gdzie w moim mieszcie znajduje sie harcerstwo,gdzie mogla bym sie do niego zapisac???
Powrót do góry
kanciara14 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Sie 2004
Posty: 6
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja poprostu przyszłam na zbiórke. Razem z koleżanką wybrałyśmy się na jedną ze zbiórek harcerskich obok naszych domów. Jak weszłyśmy tak już tam zostałyśmy Smile jesteśmy harcerkami już 2 lata i jesteśmy bardzo zadowolone Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1932121
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przyszla harcerka napisał/a:
Czesc mieszkam w Chelmie(kolo Lublina) i chciala bym sie dowiedziec czy ktos wie gdzie w moim mieszcie znajduje sie harcerstwo,gdzie mogla bym sie do niego zapisac???


Ehm ? . . . To my mamy wiedziec ? To Ty powinnas wiedziec , w koncu Ty tam mieszkasz ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

waktycznie skąd my mamy wiedzieć , może jest a może będziesz musiała gdzieś dojeżdżać popytaj się w szkole ...

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Anulkaa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2004
Posty: 15
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niestety nie wiem jak mozna dostac sie do harcerstwa w twoim miescie próbowałam znaleźc cos w necie ale ZHP z Chełmu podobnie jak z Tarnobrzega nie ma swojej strony internetowej. Zbliża sie wrzesian i nabory może harcerze przyjda do waszej szkoły ja dostałam sie do harcerstwa własnie w ten sposób poszłam na spotkanie w naszej szkole a potem na zbiórkę w harcówce. Jeslli harcerze nie przyjdą do twojej szkoły to może nasz jakiegoś znajomego harcerza który mógłby sie spytać do jakiego zastepu mogłabyś chodzić bo co do przyjęcia to nie mam żadnych wąpliwosci... Jak juz bedzeisz harcerzem to napisz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1602149
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |