| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Powiedzieć?
Autor Wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 21:58   Powiedzieć? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój kolega pali marychę( ma 16 lat).Zajmuje się jej sprzedażą. Powiedzieć to komuś??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 07:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po co? chcesz pogrążyć kolegę? chcesz być kapusiem? kablem? chcesz zeby miał przez ciebie przykrości? nic nikomu nie mów.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 20 Cze, 2004 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ZDECYDOWANIE powinieneś powiedzieć.
Uratujesz tym życie kilku lub kilkunastu osobom.
Najlepiej na policyjny anonimowy telefon zaufania. W każdym województwie jest osobny numer - sprawdź w książce. Jeśli nie chcesz, aby Cię namierzyli, dzwoń z budki.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Nie 20 Cze, 2004 09:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może naipierw pogadaj z nim sprubuj wytłumaczyc żę to szkodliwe
i zniszczy mu zycie

a dopiero potem dzwoń

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to nawet nie opłaca się z nim rozmawiać. Nawet jeśli Ci powie "tak,oczywiście, rzucę to, nie wezmę, nie będę sprzedawał"( w co wątpię Rolling Eyes ) to i tak czy siak dalej będzie to robił. A po rozmowie z nim jeśli zadzwonisz np. na policję będzie wiedział,że to Ty i tak tego nie zostawi...Ale Ty nie możesz stać i patrzeć jak on truje coraz więcej osób. Gdzie możesz zadzwonić wypisał Ci Deg.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 10:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

15 bucks, szkoda ze nie jest chłopcem:) czemu mam sobie w łeb strzelać, ja tu mówię o zaufaniu, o lojalości. natomist nie o kablowaniu vel mówieniu innym:) jego biznes ze bierze ze sprzedaje i takie tam, to jego zycie i niech robi z nim co chce.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

15bucks napisał/a:
spontan napisał/a:
po co? chcesz pogrążyć kolegę? chcesz być kapusiem? kablem? chcesz zeby miał przez ciebie przykrości? nic nikomu nie mów.
nie no nie ma za co. co ty wygadujesz ziomie za ziomem? strzel se w leb odrazu



15bucks zastanów się a potem pisz kapujesz

([cenzura]ą mnie takie posty)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Butelka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Lip 2004
Posty: 9
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 00:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli juz tak bardzo chcesz się wtrącić w tą sprawę Rolling Eyes to pogadaj z kolegą. Imo to jest jego sprawa co robi, nikomu na siłe tego nie wciska, więc po co robić niepotrzebne kłopoty , skoro to jeszcze twój kolega? Posadzą go na 3 lata , wyjdzie i będzie dalej palił.

_________________
Zbyt pozytywna, dlatego zakazana...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4137408
Paula89
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 22:42   

Ja nie mogę!! Nie rozumiem was!! Deg czy ty zakapował byś na jednego ze swoich najlepszych kumpli. Dużo czytałam i zresztą nie tylko ja...wiele osób doskonale wie że maryśka nie jest aż tak szkodliwa. Moim zdaniem nie powinnaś nikomu o tym mówić, nie tylko stracisz kolegę, ale będziesz później miała wyrzuty że go pogrążyłaś. A od palenia źle mu napewno nie będzie. A co do sprzedaży to ci ludzie którzy kupują sami się w to pakują. Co myślicie że jak będzie o jednego handlarza mniej to ludzie nie będą palić??!! Przecież jest ich jeszcze milion więcej!!!
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 23:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Paula89 napisał/a:
A co do sprzedaży to ci ludzie którzy kupują sami się w to pakują.


Ale czasem są pod wpływem alkoholu i zapominają się . Albo wpadają w "doła" bo np. laska go zdradzila ... :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 15 Sie, 2004 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może mnie spławicie ale ja mam odmienne zdanie: NIE ponienieś tego nikomu mówić...takie jest moje zdanie..To jest twój kolega (nie wiem jak dobry ale kolega) i napewno nie był by zadaowlony gdybyś na niego doniusł..potem miałby z tego powodu kłopoty..zresztą onpali tylko marichuane a nie bierze cięższych narkotyków...wiem, wiem że od marichuany się zaczyna ale znam ludzi którzy palą marichuane już pale lat i nie sięgnęli po nic cięższego..jest ich niewiele ale cóż...to życie twojego kolegi i jego decyzje..gdybym ja miała nanieść na kazdego kogog znam palącego martichuane to by było pół mojej szkoły i 1/3 mojej klasy..SERIO! Takie czasy..zresztą ja chodze do publicznej a nie prywatnej szkoł a tam jest tego więcej. Możesz z nim pogadac i tylko tyle...to jego życie..wysłucha cie i sam zdecyduje co chce zrobic..nie powniens za niego decydowac..to tyle..ale nie musisz się kierowac moją wypowidzią..jesli czujesz ze musisz to komus powiedziec to to zrób..każdy a wasne zdanie i kieruj sie swoim a ni cudzym.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Egoista Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 22
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2004 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wiem, wiem że od marichuany się zaczyna ale znam ludzi którzy palą marichuane już pale lat i nie sięgnęli po nic cięższego..jest ich niewiele ale cóż...

Pale od dwoch lat, znam przynajmniej kolejne 20 osob ktore rowniez pali i nigdy nie siegnelo po ciezsze narkotyki, wiec argumentacja ze zaczyna sie to wszystko od palenia mariHuany mnie nie przekonuje. Podobnie jak nie przekonuje mnie tekst o tym, ze powiadomienie o tym ze ktos sprzedaje trawe moze uratowac zycie kilku/kilkunastu osobom.
Jesli chcesz zeby twoj kumpel dostal 3 w zawiasach albo i wiecej {dilerka} to mozesz powiadomic o tym policje lecz wydaje mi sie ze dla was obu bedzie lepiej jesli tego nie zrobisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i tak swoja droga: sprzedanie dilera nie jest najrozsadniejsza rzecza w zyciu ktora mozna zrobic, mozesz sie ludzic ze nie wyjdzie to poza komisariat, ale watpliwosci sie rozwieja przy pierwszej [i ostatniej] wizycie duzych, smutnych panow ktorzy tesknia za swoim pracownikiem/kolega/dilerem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

q.. jak ja nienawidze j.....ch konfidenotow takich to najlepiej z miejsca za....c
wez sie zamknij i siedz cicho bo jak ktos sie dowie ze to ty go wkapowalas na suki to odrazu cie za....a Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Maciek ... nie mogłes tego powiedziec innymi słowami ? Ja uwazam .. ( zmienilam zdanie :p ) ze nie powinnas tego mowic NIKOMU ! Zle będzie z Tobą .. jak jego kumple dowiedzą sie ze to Ty go wkopalas ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |