| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Powiedzieć?
Autor Wiadomość
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe
sorka ale troche jestem wqrzony
a jeszcze
slyszalem o kolesiu ktory wykapowal z 40 osob na psach
to ukrywal sie przez 3 miechy Mr. Green (niewiem jak to mu sie udalo)
to jak dorwali to wywiezli do lasu popiescili pradem kolesia pobili nogi polamali
i zostawili w lesie
ktos tam mowil ze jakos koles jeszcze zyje ale tego juz niewiem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Nie 26 Wrz, 2004 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Macie dziwne podejście do tego wszystkiego. Widzicie w tym tylko donoszenie na kolegę. Owszem to obrzydliwe. ale bardziej ohydne jest handlowanie prochami. To prawda, że marihuana, to tylko marihuana. Skąd jednak macie pewność, że nie sprzedaje również twardych narkotyków? Marihuana jest łatwo dostępna, więc zaczyna od niej. A co jeśli poczuje szmal w kieszeni i weźmie się za coś innego? Dla mnie kolega, przyjaciel czy chłopak, który by zaproponował dla mojej siostrzyczki kolorowy znaczek nasączony LSD, to ostatnia szmata. Nawet przez moment nie zastanawiałabym się czy to zgłosić. Owszem każdy ma prawo decydować o swoim życiu (sprzedawać - nie sprzedawać, brać - nie brać), ale to wcale nie oznacza, że mamy takim ludziom pozwalać bezkarnie to robić. To samo z braniem narkotyków. Czy dlatego, że ktoś jest moją przyjaciółką, kolegą, bratem czy siostrą, to mam milczeć, że bierze? Jeśli w porę się zareaguje, to można z tego wyciągnąć takiego człowieka. I może jeszcze z innej beczki... Jeśli Wasz kolega czy przyjaciel pobije kogoś czy zgwałci Waszą siostrę, to też będziecie milczeć, bo się nie donosi, bo to kolega...?
Dobrze, że brzydzicie się donoszeniem, ale nie zawsze milczenie jest lepsze.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Firithhir
Gość
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 00:20   

luudziee... od czego są anonimowe telefony???!!

Zadzwoń i powiedz!
[quote:]qwa jak ja nienawidze jebanych konfidenotow takich to najlepiej z miejsca zajebac
wez sie zamknij i siedz cicho bo jak ktos sie dowie ze to ty go wkapowalas na suki to odrazu cie [cenzura] [/quote:]

Osoba, która to napisała nie grzeszy inteligencją, wali totalnym brakiem kultury. Tacy ludzie, oprócz tego, że są totalnie niewartościowi, mają wszelkie predyspozycje do agresji nie tylko w necie, jak widać tu, ale i w życiu codziennym. Jak bym się zastanawiał, to choćby na złość takiemu zadzwoniłbym, bo nienawidzę takich ludzi.
Poza tym sam znam osoby, które zaczynały od marihuany, a teraz są na kokainie...
Ktoś może pójść dalej niż trawa, a ktoś nie, ale zastanów się ile osób, które poszyły by dalej ratujesz w ten sposób.

Totalnie bez sensu jest też gadanie, że dealerów są miliardy i zakapowanie na jednego nic i tak nie zmieni.
Równie bez sensu jest w takim razie jakiekolwiek karanie za zażywanie/posiadanie i sprzedarz narkotyków??? Ludzie, macie mózgi, uwierzcie mi i używajcie je.
Poza tym nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pojedynczego kroku.
Zadzwoń z budki i olej kretynów, którzy są przeciw 'kapowaniu', tylko dlatego, że tłamszenie 'konfidentów' jest 'trendy'. Nie wyobrażam sobie większej społecznej głupoty...

Dzwoń!! Masz szanse coś zdziałać, więc działaj!
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 06:59   

Witam.
Po części poprę Firithhira i ToJę. Anonimowy telefon czy telefon z budki nie jest przecież taki trudny do wykonania. Resztę wyjawili (w trochę ostrzejszych barwach, niż ja chciałem to zrobić) poprzednicy, więc powiem tylko, że gdy możesz pomóc ludziom, którzy powoli schodzą na twarde narkotyki, warto to zrobić.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
maq Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deq napisał/a:
Uratujesz tym życie kilku lub kilkunastu osobom.

racja, bo jak oni sobie te marichuane wstrzykuja brudna igla to moga miec ejc....

_________________
Primum non nocere, secundum sacerne urinium

9 dziwek W 3 domach Całodobowa Ochrona Lepsza Niż Papieża,
Hajs, Szacunek I Sława Do Tego Będe Zmierzał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 19:46   

Boze,co to za okres wykopalisk archeologicznych Mad [troche wziełam to od pułkownika:D]
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 07:45   

Dobry Wink
Got ya! Znowu Was mam, niecni odkopywacze starych tematów...Kolejny temat do zamknięcia Cool
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |