| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Z aplikatorem czy bez??
Autor Wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sro 23 Cze, 2004 18:57   Z aplikatorem czy bez?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czym się różnią tampony z aplikatorem i bez??I co to jest ten aplikator?? Może ktoś używa? To niech odpowie jaka jest różnica. Próbowałam włożyć tampon i nie chce wejść i chce mi się wymiotować!bleeeeeeee!Napiszcie mi też cos o tych objawach.Proszę!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 24 Cze, 2004 07:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tampony z aplikatorem i bez aplikatora, rożnią się tym (jak sama nazwa wskazuje) że tamponm z aplikatorem ma aplikator, czyli taką tekturową "tubkę" dzięki której niby łatwiej ejst włożyć tampon. Ja używam tamponów bez aplikatora (bella light flow =]) ponieważ mi osobiście aplikator przeszkadza i trudniej jest mi wlożyć tampon. Jeżeli próbujesz włożyć tampon kiedy nie masz aktualnie okresu to po co to robic? dużo trudniej wejdzie, i bardzo długo będziesz sie męczyć z wyjęciem, a jeżeli chce ci sie wymiotowac to może po prostu nie jesteś gotowa na użycie tamponu jeżeli sie tego brzydzsz, pomyśl o podpaskach i tampony spróbuj znowu, za 2 czy 3 miesiące.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 17:12   

Aplikator umożliwia dokładne i łatwe wprowadzenie tamponu w miejsce pożądane oraz służy do zachowania higieny podczas jego aplikowania.
Dzięki niemu tampon nie ma bezpośredniego kontaktu z dłońmi i dlatego znajdujące się na nich bakterie nie przedostaną się do wnętrza ciała kobiety. Natomiast tampony bez aplikatora na odwrót.

Tampony 'Bella' dostępne są w czterech rozmiarach, każdy o innej chłonności.
Mini - stosowane przy małych krwawieniach oraz zalecane dla osób chcących stosować tampony po raz pierwszy.
Regular - stosowane przy średnich krwawieniach.
Super - stosowane przy większych krwawieniach.
Super + - przeznaczone dla kobiet, dla których rozmiar Super jest niewystarczający.

Tampony 'ob' dostępne są w pięciu rozmiarach, każdy o innej chłonności.
Normal - stosowane przy małych krwawieniach
Super - stosowane przy dużych krwawieniach
Super Plus - stosowane przy małych krwawieniach
Ultra - stosowane przy bardzo obfitych krwawieniach
Comfort - stosowane przy ostatnich dniach miesiączki lub przy słabych krwawieniach
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |