| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Muzyka techno
Autor Wiadomość
bioly321 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 24 Cze, 2004 16:30   Muzyka techno Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

House bee - Rocket base to jest coś ;] kto słucha techno ;d;d;d Surprised PIszcie 7893391 moj numer gg
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 08:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja słucham ale ten temat musi isc doi kasacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 10:39   

CZEEMUU ??
Powrót do góry
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 10:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
CZEEMUU ??


Bo to nic nie wnosi, żebyś jeszcze przedstawił jakieś ciekawe argumenty a tu napisane w przypływie jakiejś euforii Smile

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 11:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Techno
muzyka ta jest bardzo ograniczony
nic niewnosi nowego do swiata muzyki czyli jest to cofniecie sie do pierwszych dzwiekow wydawanych przez czlowieka (gra na bebenkach)
jeszcze wspomne ze teksty tych piosenek sa bardzo skomplikowane Mr. Green
tak....
posluchaj lepiej chlopcze troche muzyki klasycznej a nie tego lomotu dla ograniczonych ludzi (nie do wszystkich to kieruje Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moti Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Cze 2004
Posty: 16
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 13:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm, ja jakoś lubię bardzo techno Wink I nikt mi tego nie zabroni Twisted Evil

_________________
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu... Dobrze widzi się tylko sercem
/A. de Saint Exupery/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4359456
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubie tak średnio.
Czasami bardzo chce mi się tego słuchać a czami mam ochote się na techno wyżygać
(mówiąc szczerze)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sob 26 Cze, 2004 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Techno... Jak dla kogo. Ludzie, bądzcie tolerancyjni i nie uważajcie kogoś gorszego, tylko dla tego że nie słucha techno. Techno stało się modne i teraz prawie wszyscy tego słuchają. Ja osobiście lubię tylko lekkie techno i tylko czasami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Sob 26 Cze, 2004 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dexia napisał/a:
(...) Techno stało się modne i teraz prawie wszyscy tego słuchają.(...)


Raczej bardziej by się wydawało że to hh jest modny i prawie wszyscy go słuchają.

Też lubię techno ale lubię posłuchać też bardziej spokojnej muzyki (poważna oraz filmowa)

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Cze, 2004 22:33   

Szczerze mówiąc nie lubię techno. Dlaczego? Ano, żadnej muzyki, żadnych słów, sam tylko rytm. Właściwie wszystkie utwory techno są niemal takie same. Rozumiem - na imprezę, do tańczenia, ale nie mogłabym słuchać techno jako muzyki.
Powrót do góry
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 28 Cze, 2004 11:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no nie takie same, sa różne rytmy ale słów nie ma. to jest chyba muza typowa do szybkich samochodówSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 10 Wrz, 2004 20:23   

Niie... Nie lubie techno :/ To nie muzyka, a takie łubu-dubu ;P Dobre jedynie na zabawy, imprezy, dyskoteki.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Wrz, 2004 23:33   

Jak to piszę na naszywkach na kostki i tak ogulnie dla ludzi mojego pokroju "I hate techno music" A oto wpis do mojego blog na temat techno:
Cytat:
kłuciłam się z Radkiem, bo puścił jakieś techno i się pyta mojej mamy i mnie czy dobre. Ja na to "To nie ma duszy". Popatrzył się na mnie i zapytał czy Rock i Metal mają duszę. Ja mu odpowiedziałam, ze tak, ze gitary i perkusja nadają duszę każdej piosence. Popatrzył się na mnie i stwierdził, ze takie krzyki nie mają nic z duszy, a techno ją ma. Nie rozumiem jak muzyka stworzona tylko przez w sumie maszyny i jednego czlowieka, który rusza placami i krążkami ma duszę. Zespoły rockowe mają kilkoro członków i instrumenty, które bez czlowieka nie dadza nic od siebie. W muzyce rockowej duszą piosenki jest duszą jej wykonawców, oni wkładają cząstkę siebie w to co grają. Muzyka by nie powstała bez ich poświęcenia, a on mi tu o techno, które powstaje w sumie od razu, nawet nie potrzebuje tekstu

No to to jest to co twierdze o techno
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 10:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, techno to jest muzyka. Mocno uposledzona, plytka i na jedno kopyto, ale jednak muzyka.

ełe piotr napisał/a:
nie no nie takie same, sa różne rytmy ale słów nie ma. to jest chyba muza typowa do szybkich samochodów

1) tak, jak narazie zaobserwowalem w techno dwa glowne nurty: jebnka z rytmem na 3/4 + elementy dekoracyjno-jarmarczne w stylu walenie lyzka o patelnie, i o wiele bardziej innowacyjna: jebanka z rytmem na 4/4 + gwizdki, patelnie, krzyki kastratow i plastikowe panie z problemami gastrycznymi ktore usiluja brzmiec seksownie.
2) nie wiem jak ty, ale jadac 150km/h nadal mam bole zoladka kiedy leci techno. W szybkim samochodzie prymitywne dzwieki pozostaja prymitywnymi dzwiekami

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 21:25   

Mi pozostaje tylko klaskać Altruiście i jego wypowiedzi. pozostać wiernym fanem tych słów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 11 Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |