| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Czy lubicie pop?

Czy lubicie pop?
Kocham
22%
 22%  [ 4 ]
Lubię
55%
 55%  [ 10 ]
Nienawidzę
11%
 11%  [ 2 ]
A co to jest?
0%
 0%  [ 0 ]
Lubie tylko trochę
11%
 11%  [ 2 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2004 08:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja pop lubię, bo takie piosenki są dobre na dyski Mr. Green Ale mnie interesuje też polski hip hop (np. Liber, Mezo. Eminem odpada-on jest...!!!) oraz amerykański rock (np. Linkin Park). Wink
Acha, a Britney jest do kitu moim zdaniem-choć piosenką "Toxic" się wykazała, albo te "Everythink" czy jakoś tak....Widać zaczyna brać się w garść! Shocked

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2004 12:46   

Lilly napisał/a:
Ale mnie interesuje też polski hip hop (np. Liber, Mezo. Eminem odpada-on jest...!!!)

Ale Eminem to amerynkański hip hop jest.
Powrót do góry
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 09:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lubię POP-a Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
Martyna Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 51
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię POP Very Happy

_________________
Sš takie wydarzenia, które - wspólnie przeżyte - muszš zakończyć się przyjaŸniš
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8481434
angel of berlin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2004
Posty: 48
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kocham pop, wszystkie britnej spirs oraz bekstrit bojs teżSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zaznaczyłam "Lubię trochę" ... bo taka jest prawda... tylko niektóre piosenki są spoxik Smile
Np: uwielbiam "where is the love" chociaż to już przeżytek biggrin i yyy... O-zone też lubię biggrin
A tak w ogóle to uwielbiam HH ... Eminema, też bardzo lubie biggrin a ulubiona piosenka (z polskiego HH) to "dla mnie masz stajla" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 16 Lip, 2004 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena napisał/a:
A słyszałeś cover Brainshake'a "Baby one more time"? biggrin


A słyszałaś "Toxic"? Rolling Eyes A widziałaś do tego teledysk? Rolling Eyes Rolling Eyes
Ja podobnie jak Nena nie przepadam za pop-em. Większość tych wokalistek(np. Brudna Spears) to tapeciary, które myślą,ze są świetne, zamiast śpiewać to piszczą i takie jest moje zdanie...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubie POP Smile Lubie bardzo Eminema, a moją ulubiona piosenką hh jest ''Tylko Ty Kochanie'' Laughing (poprostu ją kocham Love )

_________________
Tak łatwo kogoś kochać
a tak trudno być kochanym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pop jest bardzo fajny, ale wiadomo nie wszystkie piosenki popowe są fajne Wink .

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Sro 21 Lip, 2004 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja także lubie pop. Niektóre piosenki są naprawde [cenzura] Wink no ale potwierdzam Lune... nie każde idealne Neutral

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Kania Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sro 21 Lip, 2004 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lubie pop sczegulnie Ingrid jest fajna chociaż nie wszystkie pieśni pogrzebowe( Laughing )popowe są [cenzura] niektóre są do bani Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4973663
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 25 Lip, 2004 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poprostu lubię i tyle..ale pop to dla mnie nic szczególnego...znacznie bardziej wole rock, metal i muzke elektroniczną.

Lilly napisał/a:
Ja pop lubię, bo takie piosenki są dobre na dyski Mr. Green Ale mnie interesuje też polski hip hop (np. Liber, Mezo. Eminem odpada-on jest...!!!) oraz amerykański rock (np. Linkin Park). Wink
Acha, a Britney jest do kitu moim zdaniem-choć piosenką "Toxic" się wykazała, albo te "Everythink" czy jakoś tak....Widać zaczyna brać się w garść! Shocked


Też lubię LP i Eminema ale co do Britney to chyba "Everytime" a nie "everythink" Wink Akurat te dwie piosenki które podałas lubie w jej wykonaniu ale reszta mi sie nie podoba zreszta jak sama britney...uwarzam że ona jest zwykłą przesłodzoną lolitką.,..

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Buziaczek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Sie 2004
Posty: 19
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 11:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubie.Ale HH wole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Wrz, 2004 13:46   

Bez przeklinania z sęsem i z rytmem to lubie ale też tylko nie które
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |