| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
???????????
Autor Wiadomość
samanta
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 17:06   ???????????

cześć czy to troszkę nie za wcześnie? mam 10 lat 166cm wzrostu rozzmiar stanika 70aa i mam już włosy łonowe i pod pachami czy to troche nie za szubko? i jeszcze coś dzisiaj zobaczyłam na majtkach takie coś białe (konsystencja trochę zaschłego błota) i do tego takie malutkie zielone kropeczki (ale nie plamy!)co to jest pliss odpiszcie
Przejdź na dół
Elmusia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 6
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 17:13   Droga samanto..1 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jetem od Ciebie ttrochę starsza..i jeshcze nie mam miesiączki...Kiedys miałąm na majtkach takie czerwone kropeczki..Myslalam ze to okres . A to sie okazało, że to mi jakaś żyłka pękła. Te twoje zielona kropki mogą pochodzic z zafarbowanych majtek lub jakiegos innego materiału. Nic nie jest zawcześne. KAzda dziewczynka staje się kobietą w swoim naturalnym wieku..ja noshę 75 A i w twoim qiwku nosiłam 70 AA.. Co do wzrostu jestes mocno wysoka..A ten śluz jest to wydzielina ..co prawda przed miesiączkowa..ale ja mam taką bardzo długo i ani śladu okresu...Myślę że to wszytsko co miałam ci do powiedzenia...i nie martw się wszytsko jest OK...Jak będziesz mogła napisz cos jeszcze..Razz..papa..3maj się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6740598
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj miesiączka nadciąga:(

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każda z nas jest inna. Niektóre wcześniej dojrzewają inne póżniej. Widocznie teraz przyszła na ciebie kolej. Noś w plecaku podpaskę bo okres tuż tuż.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tym wypadku czesciowo popieram spontana (za Sad). Ale nie musi to znaczyc, ze za niedlugo dostaniesz okresu. moze byc tak, ze jeszcze sporo poczekasz, zanim ten czas nadejdzie. Ale nie martw sie tym-im pozniej tym lepiej Wink I tak bedziesz go miala prawie do konca zycia Smile

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 21:52   

Ty nie jesteś zamłoda. Dojrzewa się od 10 do 17 roku życia. Ty już masz odpowiedni czas. Włosy łonowe już są - to dobrze. To białe na bieliźnie jest wydzieliną sluzową i każda kobieta to ma przez cały czas aż do menopauzy, bo i jak miesiączka się to zatrzyma lecz nie ma wtedy przerwy z nią. Ale niepokoją mnie te kropki zielone. Może one to tylko zeschnięta wydzielina i ma barwę nie zieloną, lecz zielonkawą lub zółty kolor wpadający w zieleń? Hmm...? Nie będę Cię straszyć, ale jeśli ta wydzielina ma kwaskowaty nieprzyjemny zapach i jest czasem żółtawa, to może być to zakarzenie pochwy, ale tego nie jestem pewna! To chyba musi być tylko zeschnięta wydzielina Wink
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te "małe zielone kropeczki" są widocznie od bielizny. Nie ma się czym martwić. Ja też tak kiedyś miałam,tylko ze czerwone a pare dni wydzielina była zielona, bo używałam zielonego papieru toaletowego Mr. Green Nie jest za wcześnie, mi włosy łonowe rosły kiedy miałam 9 lat. W razie czego noś podpaskę w plecaku Wink Wszystko się zgadza tylko trochę za wysoka jesteś ale to już tak jest,ze dzieci są teraz coraz większe Rolling Eyes Mr. Green

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2004 11:30   

Na nic tu nie jest za wcześnie!!! Niektórzy zaczynają dojrzewać w wieku 10 lat , a inni w wieku 14:-) To białe dziwne coś to wydzielina, która pojawia się zazwyczaj 6 miesięcy do 2 lat przed miesiączką. Ja też zaczęłam "produkować" wydzielinę w tym wieku co ty.A miesiączki raczej tak od razu nie dostaniesz :-)
P.S. Polecam dla Ciebie strone www.dorastam.pl Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |