| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
irokezy, itp..jak sie podoba??
Autor Wiadomość
czarny_krzysiek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 31
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2004 21:06   irokezy, itp..jak sie podoba?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam prawie 13lat, slucham punk-rocka i oi-punka. Moj starszy brat jest punkiem a kuzyni to skini. Chodzi o to, że bardzo interesuje mnie czy dziewczynom w moim wieku (i troche młodszym i starszym) podoba sie moda punkowa: kolorowe irokezy i inne odjechane fryzury(np.crusty), podarte spodnie, ciężkie,brudne glany, skórzane kurtki, kolczyki w uszach itp. i ogólnie punkowcy albo moda skinowska (łyse głowy, obscisle jeansy, wypastowane glany, koszulki polo, krawaty itp.) i skini?? No jak myślicie dziewczyny, powiedzicie czy jest to dla was atrakcyjne?? bardzo jestem ciekawy.
Anarchia i Pokój!!!

_________________
Nie wyjdę dziś z tobą baby na techno, nie pójdę z tobą pod rękę po molo...Nigdy w zyciu nie pokocham dziewczyny która słucha disco-polo!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2004 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak Anarchia Krzysiek, nareszcie ktuś o podobnych do mnie poglądam, sama słucham Punk-rocka tysz i osobiście podoba mi sie jak chłopak chodzi w glanach (nie muszą być brudne, równie fajnie wyglądają dość "czyste") /trampkach, w moim guście zarąbiście wyglądają irokezy (mój kumpel ma, dość wysokiego w dodatku...) innych za bardzo nie kojarze (znaczy po nazwach) przybliż mi troche ich wygląd... skórzane kurtki, ramoneski mmm... (mójb rat tysz ma =]) , sama mam dość dużo kolczyków (no znaczy narazie 6 ale zamierzam mieć dość więcej Razz) u chłopaków nie źle wygląda jeden, ale nie więcej (no może jeszcze jeden u góry) a punkowcy są zajeb***** (przepraszam ale przejełam sie tym tematem te ;D) z modą skinowską to nei za bardzo, prawie wogóle nie podoba mi się, może glany.. i na tym koniec.. napisz do mnie na gg to se pogadamy i będzie fajnie te, wymienimy sie troszku poglądami (punka słucham od dość niedawno, moda punkowska i ich styl bycia podzielam już od dawna więc nazwy zespołów to u mnie troche trudno) ;] no to ja pozdrawia :*

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2004 12:10   

Skini nie bardzo, ale punki - jak najbardziej Smile
Powrót do góry
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 07:17   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę takich ludzi !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
macia
Gość
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 12:29   

Pół na Pół z punków troche i z skinów troche
Powrót do góry
angel of berlin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2004
Posty: 48
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ani jedni ani drudzy- same brudy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

angel of berlin napisał/a:
ani jedni ani drudzy- same brudy.


i widzimy typowy przejaw nietolerancji, dlaczego uważasz ich za brudasów? powiedz mi prosze, czy ja tez mam szufladkować wsyzstkich ludzi (bo ty tak własnie robisz)

po prostu wariuje jak coś takiego słysze

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
angel of berlin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2004
Posty: 48
PostWysłany: Sro 07 Lip, 2004 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienko z okienka czy też z wierzby:) ja zawsze szufladkuje ludzi. jestem cham typowy, taki burak ze wsi. ja uwazam ze wwszystkie sup i pop kultury to brudasy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anja
Gość
PostWysłany: Sro 07 Lip, 2004 19:00   

ogolnie ostatnio jestem na anty co do subkultur, wole ludzi ktorzy mają całkiem swój styl, no ale niektorzy za swoj uwazaja wlasnei punkowy. wsyztsko ok, irokezy są git, glany są super (osobiscie jednak mam glany czysciutkie i wiecznie błyszczące) i wogle git, ale do skinów jakoś sympatia nie pałam
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 08 Lip, 2004 22:07   

angel of berlin napisał/a:
panienko z okienka czy też z wierzby:) ja zawsze szufladkuje ludzi. jestem cham typowy, taki burak ze wsi. ja uwazam ze wwszystkie sup i pop kultury to brudasy.

Trzeba by szczerym Smile
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 08:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ta, w gruncie rzeczy taa Wink tylko nienawidze takich przejawów czystej nietolerancji, a teraz jak już wiem że to ty ełe piotrze to sie ie dziwie Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gość
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 10:15   

jak [nie wyrażaj się!] jestes tolerancyjny/a jak mowisz ,ze nie tolerujesz nietolerancjii??
WHITE POWER FOR POLAND
----
Edit. post zmieniony przez moderatora - Nikitę
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 10:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
A ja nie naleze to zadnej subkultury Wink jestem jak to sie mowi ... normalna Razz
(buu przecietna) Wink ale jest spoko. Nie ubieram sie jak hh, metalowa itd ... no czasami sie zdarzy Wink
Tolerancyjna jestem dla subkultur ... ale ogolnie nie toleruje paru rzeczy np chamstwa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 12:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh no tez racja, czyli jestem nietolerancyjna bo neitoleruje przejawów nietolerancji, a to nie rpawda, toleruje je, bo musze, innaczej sie po prostu nie da..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 11 Lip, 2004 13:38   :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy ma własny gust...czy podobają mi się skini, metalowcy, skejci, punkowcy itp? Ja obracam się różnym towarzystwie i znam troche tych i troche tych...nie obchodzi mnie jak się kto ubiera, jak wyglda i jakiej muzyki słucha tylko czy jest fajny z charakteru. To tyle o chłopakach jako kolgeach, ale jeśli miałabym chodzić np. z metalowcem czy punkiem...oczywiście że mogłabym...napewno nie z każdym ale mogłabym. Jeśli patrze na chłopaka to zwracam uwage głównie na jego twarz i charakter a czy jest punkiem, skejtem, metalowcem itp to już drugorzędna sprawa. Mój obecn6y chłopak jest metalowcem...i wcale mi to nie przeszkadza chodziaż nie słucham takiej muzyki jak on bo lubie głównie rock i troche hh. Ale jest naprawde fajny....ma poczucie humoru, jest kuluralny, fajnie sie z nim gada itp. Gościu nosi glany (nawet latem), czarne ciuchy, i ma czarne włosy do ramion i kocham go własnie za to ze ma własny styl i jest sobą. Jeśli dziewczyna cie kocha to nie będzie ją obchodziło czy robisz sie na skejta czy punka.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |