| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Lubicie hip-hop?

Czy słuchacie hip-hopu??
Tak
46%
 46%  [ 48 ]
Nie
36%
 36%  [ 38 ]
Jak idzie na imprezie to nie mam wyboru
10%
 10%  [ 11 ]
Co to wogóle Hip-Hop?
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, ale tylko Amerykański!
6%
 6%  [ 7 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 104

Autor Wiadomość
Tim Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 04 Lip 2003
Posty: 157
PostWysłany: Sro 24 Wrz, 2003 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiktoria napisał/a:
yenk napisał/a:
ja nie slucham hip hopa... to we wspolczesnym swiecie bardzo denna muzyczka... taki tekst hh mozna wymyslic w 5 min... wazne zeby tylko byl niecenzuralny i jakis glupi... ale widze ze tu jest wiekszosc ludzi ktora nie slucha hh... ale gdy wyjdziesz na ulice 60% ludu odpowie ze slucha hh


Zgadzam się!

Co ty słuchasz Question może disco pola taaa.. tam to dopiero jest liryka i te bity full wypas ta diskopolo żądzi Razz

_________________
Tim reaktywacja Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie zapardzo lubię hip-hop
Zależy kogo
Bo Peje lubie ale innych...wole pop
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
only_girl_12


Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 29
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2003 01:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie... te forum nie jest po to żebyście obrażali czy tam urażali jak kto woli tych ludzi którzy go słuchają.Jak tego nie sluchacie to sie nie wypowiadajcie! a tak wogóle kaliber44 to jest hiphop!P.S ja nie lubie hh ja go kocham !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2003 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wies,z nie widzę sensu w pisaniu że jeżeli nie lubimy hip hopu mamy sie nie wypowiadać, każdy ma prawo wypowiedzieć się na ten czy inny temat czy ci sie to podoba czy nie. A że nie obrażać to racja ale wypowiedziec się ma prawo, wiec ja sie wypowiadam, mi hip hop prawie całkowicie nie leży, ewentualnie moge se czasem peji posłuchac ale reszta jest dla mnie mniej niż obojęta.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2003 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nienawidzę hh.Jest denny.Jak ludzie chcą,to niech sobie słuchają,ale ja najczęsciej od takch uciekam.Powiedzmy,że żyję z grupka ludzi(jeśli chodzi o koleżanki i kolegów),którzy mają podobne pomysły na....wspólną zabawę....teraz wyjaśnienie-Dlaczego nie lubię hh?:
-jest po prostu denny
-bez wyrazu
-ma głupie teksty
-i wykonawców
-ma duuuuużo wulgaryzmów
-co dla mnie jest wieśniackie
P.S.Ja nie mam zamiaru kogoś wytykać palcami,bo słucha hh.Po prostu...kazdy słucha tego,co słucha,a ja mówie,że nienawidzę hh Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2003 02:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie cierpie HH pisza go ludzie ktorzy gdy juz wdepna w gowno zostaja w nim dra sie na cala gembe ze tak ciezko na blokowisku oj ocha ahc takie panienki z nich bo jak jzu jest sie w gownie to lepiej w nim zostac nim podniesc noge.
Pewnie moze jest jaksi tam tekst hh ktory w miare jest inteligentny i nie polega na tym by zebrac grupe jaknajwiekszych drechow dookola siebie ale na tym by pomoc dzieciakom mieszkajacym na "blokowiskach" gdzie sie poznaje "prawdziwe" zycie.
Czasami zdazylo mi sie uslyszec wsrod moich kolegow ktorzy sluchaja hh jakis tekst ktory wlasnie mowi o tym zeby nie robic zadncyh gangow i takie tam co jest bardzo madre bo wiekszosc dzieciakow co mieszka w blokowiskach to "tenpe riolniki" co tylko mysla jak drugiemu dac motyczka w leb.
Ale wiekszosc tekstow hh jest poprsotu dennych szczegolnie "gangsta raperzy" ktorzy ubieraja na swoja szyje ogromne kajdany jak krowa na polu i sie dra ze ciezka w geccie.
Ciezka im? no to niech sie wyprowadza zarobia kase.
Pojada dio jakiejs rodiznki a jak nei maja to niech wyjada z miasta tego i jakos sproboja zdobyc kase na budowe domu gdzies z dala od "getta"
Napewno takze jest wiele ludzi ktorym wydaje sie ze ich sytuacja jest beznadziejna ale zawsze moga zostac zebrakami Smile.
Ale na serio jest wiele mlodych dzieciakow ktorzy przyszlosc maja przekreslona bo wpadli w zle towarzysto ale nie ma zecyz niemozliwych bo jest przyapdek ze jeden wiesniak ma 8% popularnosci zaraz za zona prezydenta jest Smile
Wiec nei ma zeczy niemozliwych wystarczy ze czlowiek zacznei sie dobrze uczyc i wtedy mozliwe ze znajdzie prace nawet gdzies za granica bo one walsnie sie otwieraja. Ale nie bede gadal o uni i lepperku bo nie mam o tym zielonego pojecia poprostu tak mi sie wydaje.
A podsumowywujac nie lubie HH bo to jest
-Stek bzdur i biadolen ludzi slabych
-Stek bzdur i biadolen lduzi slabych powtarzajacy sie w ten sam rytm
-Nawet d ebil moze na kompie zrobi muzyczke i dostac za to kase
-Bo Rock i Metal to najlepsza muzyka i hh nie ma prawa jej zagrozic w moim guscie ! biggrin
Pozdrawiam Pulkownik

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2003 11:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z wami HH jest denny Shocked nienawidze hh i nie moge go słuchac, choć od czasu do czasu gdy usłysze peje, która jest jako jedyny zespoł dla mnie obojętny no to nic mie nie jest :/. I zgadzam sie z wami METAL I ROCK to tylko, to jest coś co kocham, i dla czego warto żyć Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Mona
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 01 Sty 2004
Posty: 30
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2004 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie słucham tej "muzyki"... najgorzej wychodzi to polakom Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Pią 09 Sty, 2004 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam hh. mysle ze niektore txty sa bardzo inteligentne i nie nalezy osadzac calej muzyki na podstawie kilku kawalkow ktore sie slyszalo


H I P H O P RULEZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Pią 09 Sty, 2004 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam hh. mysle ze niektore txty sa bardzo inteligentne i nie nalezy osadzac calej muzyki na podstawie kilku kawalkow ktore sie slyszalo


H I P H O P RULEZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 10 Sty, 2004 00:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja najszczerzej w świecie nienawidzę hh.I zgadzam się z osobą,która napisała,że "tekst do hh można wymysleć w 5 minut.Wystarczy,żeby był wulgarny i głupi"....raz przechodziłam obok samochodu i w nim usłyszałam "mówienie" hh(bo to w żadnym wypadku nie możnaby nazwać śpiewem),które,jak się okazało poźniej,miało tytuł "pocałuj mnie w dupę".Tekst był taki-".............,......,...........ja,............Cię!"Itp.,itd.Nie wiem,czemu młodziez ciągnie do takiego GÓWNA(przepraszam Shocked za wyrażenie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Sob 10 Sty, 2004 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja bardzo lubie hh. znaczy sie nie do konca... lubie niektore piosenki. bardzo podobaja mi sie piosenki pei. to wcale nie prawda ze sa tam tylko przeklenstwa... w niektorych piosenkach nie ma ich wogole... a przez przeklenstwa autorzy chca "mocniej" wyrazic to co czuja... a slyszeliscie piosenke "jak zapomniec" -Jeden Osiem L?? ona wcale nie ma przeklenstw... podoba mi sie chyba najbardziej... a skoro tak latwo wymyslic hh, to moze ktos sprobuje?? moge sie zalozyc, ze nikt nie ulozy dobrego, hiphopowiego tekstu w 5 minut...

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sob 10 Sty, 2004 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja ubustwiam kazdy hip-hop Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2004 00:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mona napisał/a:
Nie słucham tej "muzyki"... najgorzej wychodzi to polakom


Zgadzam się... najgorsze w całym świecie muzyki jest polski hip hop i niemieckie piosenki (ale o nich pogadamy kiedy indziej Smile ). Lubie hip hop, ale NIE POLSKI ! Podobają mi sie wszelkie piosenki Eminema... i innych światowych wykonawców Smile
A co do polskich hiphopowców to wg mnie są poprostu wieśniacy (sorrka za wyrażenie !). Zachowują się tak jakby nie wiedzieli co to muzyka i nie umieli wyrazić swoich uczuć (inaczej niż przez przeklinanie), i jakby byli niewyżytymi dziećmi ...
Megi napisał/a:
a przez przeklenstwa autorzy chca "mocniej" wyrazic to co czuja...

Tu się napewno nie zgodzę... Wiesz jak wyglądałby świat jak każdy by tak wyrażał swoje uczucia? Ojjj... źle !
Idda napisał/a:
-jest po prostu denny
-bez wyrazu
-ma głupie teksty
-i wykonawców
-ma duuuuużo wulgaryzmów
-co dla mnie jest wieśniackie

Ze wszystkim się zgadzam, jeżeli to mowa o polskim hip hopie, a jeżeli o światowym to się nie zgadzam Smile ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Pon 05 Kwi, 2004 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lubie lubie.. co prawda tylko niektóre piosenki ale ogólnie jest ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |