| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Lubicie hip-hop?

Czy słuchacie hip-hopu??
Tak
46%
 46%  [ 48 ]
Nie
36%
 36%  [ 38 ]
Jak idzie na imprezie to nie mam wyboru
10%
 10%  [ 11 ]
Co to wogóle Hip-Hop?
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, ale tylko Amerykański!
6%
 6%  [ 7 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 104

Autor Wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 15:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najbardziej lubię rock i metal ale hip-hop czasem też posłucham..nie było zadnej opcji w stylu ze srednio lubie hip-hop i dlatego zaglosowalam ze jak leci na imprezach to nie mam wyboru chodziaz u nas w szkole na dyskotekach leci głownie techno ktrego nie lubie :/ Hip-hop lubie tak srednio..tylko niektore zespoły.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 13 Sie, 2004 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubie zespo`ły popowo hiphopowe np. Black Eyed Peas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Nadia25 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Sie 2004
Posty: 107
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kwiat Ja właśnie jestem z Dominikiem w domu i słuchamy Liber-Skarby uwielbiam Hip-Hop Kwiat

Kwiat Pomóżcie tacie ToJa wszelkie informacje na tej stronie http://dziecionline.pl/forum/viewtopic.php?p=35898#35898 Kwiat Crying or Very sad Potrzebna pomoc Crying or Very sad

_________________
Ja jestem ciebie nie ma Razz
Kocham Alberta

Pozdrowionka dla mojego Albertina!!!

kicia1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 12:23   

Nie słucham bo uważam że to tandetne.
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 14:52   

Tylko amerykański Cool
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja Polski i Amerykanski .. ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buziaczek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Sie 2004
Posty: 19
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię Hip-Hop.Zagłosowałam że słucham Hip-Hop'u.Lubie Eminema DKA Liber.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie że odnawiam stary temat(mozecie mi nawet dac za to ostrzezenie) ale muszę to napisac;p A więc..przeczytałam caly temat..:> i nie pamiętam kto ale chyba Idda napisala że wykonawcy są głupi Confused W jakim sensie?? Że się źle uczyli? czy jak?;/ Trochę z tym przesadziłas...nie wiesz czy oni są głupi czy mądrzy...
Jeszcze ktoś napisał że Polacy nie umieją tworzyc hiphop'u...(cos podobnego;p) Łatwo powiedzieć ze ktoś nie umie itp...ale ciekawe czy ten Ktos (nie wiem kto to napisał Razz) by lepiej nagrał niektóre piosenki...
I jeszcze o przekleństwach... jak się uslyszało jedną piosenke KAramby-pocałuj mnie w dupe (sory ale taki jest tytuł;p ) to się mówi ze cały czas przeklinają..:/ Chcialabym wam powiedzieć ze w piosenkach hiphopowych nie ma tak dużo przeklenstw jak wam się wydaje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jasne ze lubie ale tylko polski i to tez nie wszystko

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oCZYWIŚCIE ŻE SŁUCHAM HIP-HOPU ZARÓWNO POLSKIEGO JAK I AMERYKAŃSKIEGO ... ALE POLSKI JEST LEPSZY Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez slucham, ale nie lubie, gdy leci na dyskach, bo sie nudno wtedy robi

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z AmazonkĄĄĄ głupio gdy hip-hop leci na dyskotekach bo przy nim nie da się fajnie potańczyć Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA BARDZO LUBIE HIP-HOP.ZROWNO POLSKI JAK I AMERYKANSKI ALE Z OPINIAMI POWYZEJ SIE JAK NAJBARDZIEJ ZGADZAM ZE NA DYSKACH NIE DA SIE POTANCZYC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mówiąc szczerze to.. smutno mnie się niezmiernie robi gdy tylko myślę o tym... "zjawisku" powszechnie zwanym hip-hopem. nic nie widzę szczególnego co by w tej muzyce mogło przyciągnąć uwagę jakiegokolwiek człowieka, który siebie szanuje. wg mnie muzyka musi posiadać albo melodę albo energię. niestety hh nie posiada ani jednego ani drugiego. równie dobrze mogli by się wykonawcy zająć recytowaniem wierszyków, nie muszą dokładać do tego powtarzających się bitów, które jestem w stanie produkować w tempie kilkanaście dziennie. hmm. może tu chodzi o ów flow, który to przecież jest ważny, żeby się pokazać, że ma się "technikę"?! wątpię w to. idąc dalej. spójrzmy na obecną sytuację: gdzie się nie ruszysz spotkać można "twardych chłopaków w miękkim obuwiu", którzy chętnie zagospodarują się Twoją kmórką. czy gdy hh'u nie było było takie zjawisko?! odpowiedź prosta: Nie. oczywiście nie mogę powiedzieć, że cały hh jest gówniany tak samo jak ludzie jego słuchający są .. uhm. jakkolwiek by ich określić. pewnie i w hiphopie znajdą się wyjątki, ale popatrzcie choćby na wypowiedzi na tym forum: prosicie, żeby nie patrzeć na "wyjątki". ale jak mam na nie nie patrzeć, skoro co w autobusie widzę takich dwóch, którzy nie pokazują zbyt wysokiego poziomu, czy gdy w telewizji mtv, viva, czy innym medium widzę przepełnienie ową tandetą?! jeśli tego jest najwięcej, to chyba świadczy to tym, że jest najbardziej popularne. prośba została wysłuchana, jednak ogólna opinia zmianie nie uległa.

pozdrawiam

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Pią 10 Gru, 2004 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi sie odwidział już HH.

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |