| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Lubicie hip-hop?

Czy słuchacie hip-hopu??
Tak
46%
 46%  [ 48 ]
Nie
36%
 36%  [ 38 ]
Jak idzie na imprezie to nie mam wyboru
10%
 10%  [ 11 ]
Co to wogóle Hip-Hop?
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, ale tylko Amerykański!
6%
 6%  [ 7 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 104

Autor Wiadomość
skate Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Gru 2004
Posty: 12
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pią 10 Gru, 2004 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA KOFFAM HIP HOP I JESTEM SKATEM. UFIELBIAM JEDEN OSIEM EL !!!!!!!!!!!!! Love Love Love

_________________
JESTEM SKATEM I KOFFAM HIP HOP POLSKI ZWŁASZCZA I KOFFAM JEDEN OSIEM EL I SISTARS !!!!!!! MTV 4EVER!!!!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 10 Gru, 2004 23:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem zmuszony zaznaczyc odpowiedz 'tak', gdyz pasuje ona najbardziej do mojego 'nastawienia' do hip-hopu [ktore bynajmniej nie jest jednoznacznym TAK]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Libra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Gru 2004
Posty: 9
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

absolutnie nie . Ja po prostu nie wyczuwam w tym prawdziwej muzyki , takie jest moje zdanie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 22:21   

Moze Jakiegos Hip-Hopowca Uraże Ale.... Polski Hip-Hop Jest...Jakby To Nazwać...WIERŚNIACKI !!!
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 22:31   

Ktoś ładnie powiedział:
"Ja nie należę do tych co siedzą i płaczą, że polski rap sie skończył, bo on się dopiero zaczął"
Niestety w Polsce panuje komercja i to duża komercja jeżeli chodzi o zespoły hip-hopowe, np. 1 8 L, Sistars, Ascetoholix czy Mezo, którego od jakieś czasu do tej komercji również zaliczam. Na szczęście są jeszcze takie zespoły/tacy wykonawcy jak DKA, Kaliber 44 czy PFK, któży jakoś ratują polską scenę hh. Niestety to bardzo nieliczne wyjątki.
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 16:34   

Nie nie słucham hip-hopu,na głowe nie upadłem:/Ale wyznaje zasade że trzeba poznać wroga,więc przesłuchałem z 10 kaset z HS(nie pytajcie co znaczy ten skrót,kto wie to wie,kto nie to nie musi;])no i...LUDZIE!Hip hop jest jakby to określić..Prymitywny.Teksty są głupie(nie wszystkie,ale większość),Muzyka to na pewno nie jest.To jest komercha tak jak pop czy techniawa...Moda,po prostu przeminie,mam nadzieje.Słucham 2paca,to nie hip hop tylko rap,a z rapu i tak tylko świętej pamięci Shakura trawie,ba,lubie go!
Aha,i zdecydowanie wole ROCK,METAL i REGGAE,i nie boje sie mówić o tym głośno,możecie mnie za to gnoić,ale mnie to tyle obchodzi,co zeszłoroczny śnieg,drodzy hip-hopowcy.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 17:05   

Fan czy ty myślisz, ze my gnoimy za słuchanie metalu, rocka i reggae? Jesli tak to szybko zmień zdanie, bo wiele osób tu nie przepada za hip hopem, a woli cięzsze brzmienie biggrin oczywiście nie wszyscy, ale dużo przypadków takich jak ja, Wierzba czy Nena... za niedlugo zobaczysz
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja czasem lubie hh ale z polsiego to raczej ograniczam sie do kalibra 44 i warszafskiego deszczu (w ramach wspomnien - calusy dla ewy i numera raz) a tak to lubie czasem dla kilmaty wlaczyc jakies soul zy r'n'b (angie stone bla bla) ale to naprawde zadko..a tak to ciezki brzmienie ... i fanie podpisuje sie pod slowami elfki bo to madra dziewczunka jest hyh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 17:35   

No ja wiem,ale ja nie mówie o wszystkich:)Tak więc Elfko,i reszto normalnych,nieuprzedzonych ludzi,zwracam honor.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 17:44   

Ludzie, ale wy mnie dowartościowywujecie... niech no tylko bęzie jakiś zlot to stawiam wszystkim kolejke soku pomarańczowego biggrin
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie piwo mam uczulenie na cytrusy:) a wogole wiesz elfko jak ktos gada madrze to czemu mam sie z tym nie zgodzic?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 17:51   

Cytat:
bo wiele osób tu nie przepada za hip hopem

A niektórzy wręcz nazywają to złem Twisted Evil.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pułlinko to ja Ci powiem "jesteś piękna i madra i piszesz super posty" zasłużyłam na butelke wina? Wink hyhy
nie no, trzeba sie zgodzić, nikt tu nie gnoi za słuchanie metalu czy muzyki alternatywnej (ja nie gnoje ale wręcz kocham takie osoby biggrin) hyh.
i tak =) panna Elfula pisze mądrze ^^ podziwiam Cie kobiiito

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 11:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podziwiam ludzi, którzy są ukierunkowani na jeden rodzaj muzyki. Osobiście słucham wszystkiego- w zależności od okazji, miejsca i nastroju. Może być i hip-hop (choć w ilościach bardzo ograniczonych, bo zbyt dużo infantylnych tekstów mnie wyprowadza z równowagi), i pop, i metal... Ubustwiam starych dobrych pink floyd'ów, bardzo popowego Petera Gabriela (tworzy wspaniałą muzykę fimową), dziwne porcupine tree i dość ciężkie stone temple pilots (a obecnie inną formację wokalisty stp-velvet revolwer). NIe nudzi się niektórym z was słuchanie tylko jednego gatunku? Możecie to słuchać i jak jest wam dobrze i jak macie doła?
Poza tym niech ktoś mi scharakteryzuje co oznacza komercja- bo jedni za komercję uznają to, co jest puszczane przez radio, a inni to, czym radia się brzydzą, ale za to każdy ma to w domu. Przyznam uczciwie, że znanymi definicjami tego słowa nie potrafię określić tego, co uznaje się dziś za komercyjne lub niekomercyjne. Kiedyś Republika była żadko słuchana, dziś, po śmierci Ciechowskiego wszędzie słychać stare utwory i stała się nagle "komercyjna" tym samym rpertuareem którym kiedyś była off'owa. Tak samo ludzie nagle odkrywają wielu innych wykonawców. Co waszym zdaniem oznacza "komercja", którym to słowem tak często się posługujecie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 12:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobnie jest z Renatą Przemyk- niby kobieta, której repertuar jest mało znany - bardzo "niekomercyjny" dla stacji radiowych, ale "Babę zesłał Bóg" chyba każdy raz w życiu przetańczył i co druga osoba ma na płycie lub w formacie mp3. Nie uważacie że słowo "komercja" jeśli już ma być używane, to najwyżej do pojedynczych utwóró a nie całych zespołów czy ich repertuaru?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |