| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Lubicie hip-hop?

Czy słuchacie hip-hopu??
Tak
46%
 46%  [ 48 ]
Nie
36%
 36%  [ 38 ]
Jak idzie na imprezie to nie mam wyboru
10%
 10%  [ 11 ]
Co to wogóle Hip-Hop?
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, ale tylko Amerykański!
6%
 6%  [ 7 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 104

Autor Wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

polski hiphop wybiórczo, baaaardzo wybiórczo. poza k44, pfk i fiszem wlasciwie ssie. a amerykanski...nie slucham.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 18:57   

Ja nie słucham HH ale to nie oznacza że mam go od razu gnoić, ok ktoś tam sobie słucha HH i mnie too nie obchodzi, niech sobie ludzie robią co chcą. Ja słucham Metalu ale 90% słuchanej muzy przezze mnie to $SLIPKNOT $ i do nich to się każdy czepia, zę są obrzydliwy czyć coś tam choć tak na prawdę nic o nich nie wiedzą, nie są jakimiś szatanistami czy coś, są normalnym ,ciężkim, ,szybkim, zespołem tylko że w maskach. A wogóle to maska Joey,a może tylko zachwycać (perkusista główny #1)
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 20:13   

Slipknot jest świetny, ostatnio oglądałam Koncert na Vivie +, maski jest to świetny symbol rozpoznawczy... a do zespołu naprawde nic nie mam, a po za tym to ty jeszcze nie wiesz, ze każdy punk to brud, a każdy metal to satanista =] jak nie wiesz to już wiesz
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm jako gatunek sam w sobie nei jest zly, ale to co polacy z nim zrobili jest zle - przynajmniej to co leci w radio, tv etc.

chociaz z zalozenia lucham troche innego miusiku to akurat lubie cypress hill i control machete, z polskiego tylko kaliber moim zdaniem zrobil cos niezlego (chociaz, nie znam sie i moze sa teraz jakies dobre yyyy zespoly (?))

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 15:05   

elfkaNenar napisał/a:
Slipknot jest świetny, ostatnio oglądałam Koncert na Vivie +, maski jest to świetny symbol rozpoznawczy... a do zespołu naprawde nic nie mam, a po za tym to ty jeszcze nie wiesz, ze każdy punk to brud, a każdy metal to satanista =] jak nie wiesz to już wiesz
I tu się z tobą absolutnie nie zgodze! ,,każdy punk to brud, a każdy metal to satanista ,, Oni sami wyznali w wywiadzie żę nie są szatanistami, a wwogóle czemu tak uważasz??? ja po nic NIC nie szatanistycznego
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 16:24   

Człowieku czy ty mnie nie rozumiesz czy tylko udajesz? To był sarkazm, nic nie mam do Slipknotu, ani do metalu, ani do punków... ja się nabijałam z ludzi, któzy tak twierdzą, a jakbyć chciał wiedzieć to większosć takich zespołów jest oskarżana o satanizm, a więc ze slipknotem to nic nowego
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 16:39   

A propos metali-satanistów.
Ciekawe, czy ludzie którzy sądzą, że metal=satanizm słyszeli kiedykolwiek zespoły metalowe, które grają i śpiewają o Bogu.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 16:52   

Nie słyszałeś, ze co z tego spoko o Bogu? Bo przecież przekazywanie wiary w taki sposób wpływa na podświadomość i nie jest to mówienie o Bogu tylko pewnego razu narzucanie swojej woli innym tak samo wiary... myślałam, ze kite jakczytałam cały artykuł na ten temat
Powrót do góry
ana9924 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 42
PostWysłany: Sro 05 Sie, 2009 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja słucham hh

_________________
Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawijące ból nie wiadomo dlaczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9377564
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 05 Sie, 2009 13:24   

ana9924, DATY!
Powrót do góry
Gestapo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 14
PostWysłany: Pią 04 Wrz, 2009 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja prawie nie słucham Hip Hopu Smile. A jak już coś to "Made in USA".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Sob 05 Wrz, 2009 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

od czasu do czasu

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Fionkilla Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 6
PostWysłany: Sob 19 Gru, 2009 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubie peje i eminema
Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Sob 19 Gru, 2009 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Żyję rapem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
michal88 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 67
PostWysłany: Sob 20 Mar, 2010 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja NIENAWIDZE

_________________
Hello
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |