| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Lubicie hip-hop?

Czy słuchacie hip-hopu??
Tak
46%
 46%  [ 48 ]
Nie
36%
 36%  [ 38 ]
Jak idzie na imprezie to nie mam wyboru
10%
 10%  [ 11 ]
Co to wogóle Hip-Hop?
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, ale tylko Amerykański!
6%
 6%  [ 7 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 104

Autor Wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobnie jest z Renatą Przemyk- niby kobieta, której repertuar jest mało znany - bardzo "niekomercyjny" dla stacji radiowych, ale "Babę zesłał Bóg" chyba każdy raz w życiu przetańczył i co druga osoba ma na płycie lub w formacie mp3. Nie uważacie że słowo "komercja" jeśli już ma być używane, to najwyżej do pojedynczych utwóró a nie całych zespołów czy ich repertuaru?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 12:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

komercja, czyli coś an sprzedaż. Muzyka wydawana przez jakąkolwiek wytwórnie jest komercyjna, i trzeba się z tym pogodzić. Zarzucanie muzykowi 'komercyjności' jest tak samo zasadne jak mówienie górnikowi że pracuje pod ziemią [pierwsza osoba która wyskoczy z tekstem 'niektórzy wydaja płyty dla idei!' albo 'robią to co czują!' zostanie zabita śmiechem].

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 15:55   

Robal napisał/a:
NIe nudzi się niektórym z was słuchanie tylko jednego gatunku? Możecie to słuchać i jak jest wam dobrze i jak macie doła?

No cóż ja raczej słucham ukierunkowanej muzyki na metal.. rozciaga się to na rock i jakoś nigdy mi się to nie nudzi, bo różne zepsoły mają różne repertuar, może HH jest do siebie podobny...
A co do komercji to jak powiedział ktoś niekomercyjnymi zespołami są tylko te garażowe, ale i te się wybijają... są zepsoły poprostu komercyjne i komercyjniejsze, jedne są nastawione na tworzenie muzyki, która się podoba choćby małemu gronu, a inne poprostu muzyki, która podoba się wszystkim i na zbijanie kasy na tym
Powrót do góry
Agusia_11 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Sty 2005
Posty: 3
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, ja słucham Hip-hopu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za jazzem, ale jeśli leci w radio lub w TV, to nie wyłączam. Natomiast Hip-hopu nie trawię. Dla mnie, to nie muzyka. Jak "toto" słyszę, to potrafię oderwać się od kompa żeby wyłączyć.
Ale jestem ciekawa czy muzyka, którą lubicie potrafi wami zawładnąć tak do końca... Ja jestem zakochana w muzyce Leonarda Cohena. Gdy jego słucham nie ma mnie. Potrafię się wyłączyć. Zawsze znajduję utwór na każdy nastrój, na każdą porę dnia... Kochałam Cohena odkąd tylko pamiętam. Zawsze byłam oddana tej muzyce całą duszą.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 21:37   

Ja tak mam jak słucham YES albo Floydów,po prostu sie wyłączam,nie ma mnie.A Cohen faktycznie jest fajny i też go lubie:)taki spokojny,miło sie go słucha wieczorkiem.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 16:56   

czuje sie tu inna
odpowiedziałam "nie" i boje sie reakcji otoczenia:/
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 20:40   

Hmm... hih-hop polski moim zdniem jest do bani... oni gadają a nie spiewają i to eszcze te teksty są pełne wulgaryzmów... niektorych nie mozna sluchac przy rodzicach.. albo te teledyski.. np.jarają i takie tam. Nie za bardzo lubie hip hop jak juz cos to słucham amerykanskiego... a z polskiego to jedyny skłąd jaki moge sluchac to jeden osiem L
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 21:24   

Ja nie lubie ani tego ani tego. Zarowno w amerykanskim i polskim jest za mala roznica miedzy poszczegolnymi wykonawcami. Jak leci cos w radiu z polskiego, to do poki mnie ktos nie oswieci, nie wiem, czy to Mezo, 18L czy moze Peja, podobnie z amerykanskim. Sluchalam jednak Eminema i nadal go lubie. Ogolnie muzyka jest dobra, teledyski z jajem, teksty smieszne, a jak nie to madre, zawsze jednak z sensem.
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 21:40   

No nie wiem czy z sensemm... moze niektore ale np. takie " palililili" i ze sobie jarają.. no ja tu nie widze sensu .. Rolling Eyes
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 21:41   

Co?
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 21:49   

W Amerykańckim masz to samo palilili tylko, że w wersji po angielsku, co do Eminame to nic do niego nie mam, on umie ośmieszać, z HH ogulnie toleruje tylko Cypress Hill
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 21:57   

Agnieszka12 napisał/a:
No nie wiem czy z sensemm... moze niektore ale np. takie " palililili" i ze sobie jarają.. no ja tu nie widze sensu .. Rolling Eyes

Ale ja nie mowie o polskim hip hopie. Caly polski hip hop to jeden wielki bezsens i nieporozumienie. Mowilam o teksatach Eminema.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 04 Sty, 2005 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
komercja, czyli coś an sprzedaż. Muzyka wydawana przez jakąkolwiek wytwórnie jest komercyjna, i trzeba się z tym pogodzić. Zarzucanie muzykowi 'komercyjności' jest tak samo zasadne jak mówienie górnikowi że pracuje pod ziemią [pierwsza osoba która wyskoczy z tekstem 'niektórzy wydaja płyty dla idei!' albo 'robią to co czują!' zostanie zabita śmiechem].


coz altuisto masz racje jesli chodzi o znaczenie tego slowa..ale jak powiedzila elfka..sa zespoly i zespoly...ja nwet gdybym bardzo chciala to nie moge postawic znaku rownosci (oczywiscie pod wzgledem komercyjnosci i zreszta chyba jakim kolwiek poza tym ze i to muzyka i to muzyka) miedzy dzeinifer lopez czy destinis czajdl a finntrollem czy diamanda galas...wymienieni przeze mnie wykonowacy sa komeryjni ale czy sa jednakowo komercyjni, mimo ze wydawani sa przez wytwornie plytowe i kazda plyta cos kosztuje? czy dla ciebie altriuisto nie ma takiej roznicy?
czy do tej definicji komercyjnosci nie nalezalo by dodac jescze ze komercyjnosc to tez to co sie sprzedaje masowo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 04 Sty, 2005 17:37   

Agnieszka12 napisał/a:
Hmm... hih-hop polski moim zdniem jest do bani... oni gadają a nie spiewają i to eszcze te teksty są pełne wulgaryzmów... niektorych nie mozna sluchac przy rodzicach.. albo te teledyski.. np.jarają i takie tam. Nie za bardzo lubie hip hop jak juz cos to słucham amerykanskiego... a z polskiego to jedyny skłąd jaki moge sluchac to jeden osiem L

A jak myślisz amerykański hh nie jest pełen wulgaryzmów? Qrwy lecą tam mniejwięcej w takiej czestotliwosci jak w polskim hh. Wolisz go dlatego że, nie rozumiesz co śpiewają (mówią)? ;/
Co do tego czy słucham hip hopu to odpowiedź jest krótka i szybka:
nie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |