| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Help :(
Autor Wiadomość
Ktosia :(
Gość
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2004 13:52   Help :(

Odkąd pamiętam mam na posladkach krostki, od czasu do czasu powiekszją się, od czasu do czasu maleją. Nie wiem czym może być to spowodowane (powtarzam, mam je odkąd pamiętam).

Teraz problem drugi, na pośladkach oraz powoli również na biodrach (od strony posladkow) powychodziły mi "żylaki", są ułożone poziomo, są dość długie, wąskie i mocno rozgałęzione, moja mama powiedziała, że są to jakieś wybroczyny, ale wygląda to jak zwykły żylak. Używałam żelu arnikowego formy "Flos~Lek" na opakowaniu pisze "na sińce, potłuczenia, obrzmienia" (nie wiem po co kupiła mi go mama), wogole nie pomógł, prosze pomóżcie mi :(. Są wakacje (co z tego że zimne) chcialabym przejść się na basen, nad rzeke, ale nie moge bo to brzydko wygląda, może macie jakieś sposoby na to (może ktoś z Was też miał podobnie?)

Od razu mówię, Mam 14 lat, od prawie roku mam miesiączkę, nie mam zaburzeń wzrostu, rozwijam się dość prawidłowo (oprócz miesiączek, które mam co 2 czy 3 miesiące, bardoz neiregularnie).
Przejdź na dół
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2004 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Radze Ci isc do dermatologa ... jesli chcesz to w piatek skonsultuje sie z dermatologiem i
dam Ci odpowiedz co masz zrobic Smile chyba tyle czasu wytrzymasz ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
No coz ... bylam umowiona a dermatolog zrobila sobie wole Razz cos jej wypadlo ... grr jechalam 10 kilosow Razz w pon kazali mi przyjsc (wtedy sie z nia naradze wreszcie grr)
Wiesz mi wydaje sie ze sa to potowki ... powiedz jak dlugo je masz
Akurat te czesci naszego ciala sa wlasciwie non stop zasloniete i to powoduje ze powstaja takie krostki a co do jakis tam specyfikow to jak najszybciej postaram sie dac ci odpowiedz
I sorry ze nie udalo mi sie jej dzis zlapac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
ktosia :(
Gość
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 18:42   

mi sie raczej wydaje że to potówki nie są, ponieważ mam te chrostki (jak już pisałam wcześniej) odkąd tylko pamiętam, czyli od baaaardzo dawna, no conajmniej 7, 8 lat bo dalej to jakoś pamięcią nie sięgam...
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 23:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ktosiu: Poprostu idź do dermatologa. Wyłumacz mu wszystko, odkąd masz te krostki i te "niby żylaki". Lekarz napewno Ci pomoże Wink ... A na forum możesz to opisywać, ale żaden opis nie będzie tak dokładny, żeby lekarz stwierdził po nim na 100% co to jest. Więc pewniej byłoby iść samemu do dermatologa... Przecież lekarze nie gryzą ! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pokaż te "żylaki" lekarzowi - nie tyle dermatologowi, co pediatrze - przy najbliższej grypie lub przeziębieniu.
Lekarz powinien stwierdzić co to jest - prawdopodobnie masz słabe naczynia krwionośne - kuracja jest prosta ale dość długotrwała. Żele pewnie Ci nie pomogą. Trzeba walczyć z przyczyną a nie skutkiem.

BTW: Wiesz, jak można walczyć z żylakami? Chirurgicznie. Nacina się skórę co kilka centymetrów i wyrywa żylaka Wink. Poważnie. Wiele kobiet decyduje się na taki zabieg. Fajne, nie? Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |