| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
skorka pomaranczowa
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Nie 30 Maj, 2004 14:13   skorka pomaranczowa

witam . mam 14 lat waze 46 kg i mam 163 cm wzrostu ( tyle albo troche wiecej lub troche mniej ) nie uwazam sie za osoba chuda ale gruba tez nie jestem dlatego dziwi mnie ze na moich udach i biodrach pojawil sie celluitis .. prowadze dosc aktywny tryb zycia i staram sie zdrowo odzywiac..jak mam z tym walczyc? latem gdy jestem na basenie wyglada to okropnie , te biale chropowate kropki na moim ciele.. czy tez macie podobny problem ? pomocy..
Przejdź na dół
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 30 Maj, 2004 14:23   Skoora

Tez to mam.Ale nie jest to cellulitis,przynajmniej tak sądze Laughing
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Nie 30 Maj, 2004 17:43   

a czy moglby mi ktos dokladnie opisac co to jest ten celluitis i jak wyglada?
Powrót do góry
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 31 Maj, 2004 07:55   

Drogi Gościu!! Pytasz się jak walczyć z celluitisem.... Z tego co napisałaś nie jesteś grubą osobą/na pewną szczuplejszą ode mnie bo ja mam 162 cm i ważę 49 kg ;//. Jednak to wcale nie znaczy, że nie możesz mieć celluitisu. Ja mam koleżankę, która jest bardzo szczupła, żeby nie napisać chuda a ma na nogach celluitis... Jak można się go pozbyć?? Ja wiem, że powinno się mieć taki specjalny przyrząd do masażu przeciw celluitisowi /nie wiem jak to się odmienia.... ;// Sama mam w domku to urządząko. Musisz masować nim uda i biodra okrężnymi ruchami. Rób to codziennie po kąpieli. Taki przyrza możesz dostać hmmm.... Na pewno jest w katalogu w Oriflame, bo ja tam go kupowałam, ale w sklepach z kosmetykami tez powinien być.
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Czw 03 Cze, 2004 14:53   

stosowalam sie do tych rad - masowalam szorstka gabka stosowalam krem antycellulitowy i cwiczylam .. staralam sie tez mniej jest ... waze 45 kilo ... boje sie tylko ze wpadne w anoreksje... chociaz nie jestem chuda bardzoi bym chciala i nie przeraza mnie mysl ze moge miec anoreksje .. wiem ze to glupie ale wole byc anorektyczka z piekna figura niz zdrowa psychicznie i fizycznie pulchna dziewczyna
Powrót do góry
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pią 04 Cze, 2004 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam 150 i 35 kilogramów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 17:52   

To nie jest raczej cellulit.
Nie wpadniesz w anoreksję, bo wpadłabys, gdybyś miała 163 wzrostu a 30 kg wagi.
Ja mam 168 cm i ważę coś... 45 - 47 kg.
Ale jestem jak patyk Razz
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 18:28   

sory ale ty chyba nie wiesz co to anoreksja .. jest to choroba na podlozu psychicznym i wcale nie musze wazyc 30 kg by w nia wpasc... gdy bede wazyc 30 kg to bede juz anorektyczka a choroba moze sie zaczac o wiele wczesniej np. teraz
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 18:39   

Hehs, wiem co to jest anoreksja.
Ale powiedziałam o tym na podłożu wagi i wzrostu, bo o żadnych innych urazach nie pisałeś/pisałaś.
Powrót do góry
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 18:40   hm... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 148 cm wzrostu i waże 35 kg.
Nie jestem ani gruba ani nie wiadomo jak chuda... wedlug mnie jestem spoko. Podoba mi sie moje ciało (z wyjątkiem wzrostu i piersi).
A napisze jeszcze że mam prawie 13 lat!
I wy napiszcie ile macie wzrostu i ile wagi i co w waszym ciele wam się najbardziej podoba i nie podoba Smile Very Happy Laughing Exclamation Mr. Green


Ostatnio zmieniony przez Paulka dnia Nie 06 Cze, 2004 19:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 19:18   

Cytat:
Nie wpadniesz w anoreksję, bo wpadłabys, gdybyś miała 163 wzrostu a 30 kg wagi.


to swiadczy o twojej malej wiedzy .. w anoreksje nie wpadaja chudzinki wrecz przeciwnie .. anorektyczka jest niezadowolona ze swojej figury ale glownie chodzi tu o psychike ...

wydaje mi sie ze zaczynam miec anoreksje

1 - glodze sie i jestem dumna kiedy udaje mi sie nie jesc przez dluzszy czas
2- nie przezraza mnie wizja bycia anorektyczka - wracz chcialabym tego


niech to oceni jakis specjalista najlepiej psycholog
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Gość podaj jeszcze swoją wagę i wzrost
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 19:50   

Anonymous napisał/a:
Cytat:
Nie wpadniesz w anoreksję, bo wpadłabys, gdybyś miała 163 wzrostu a 30 kg wagi.


to swiadczy o twojej malej wiedzy .. w anoreksje nie wpadaja chudzinki wrecz przeciwnie .. anorektyczka jest niezadowolona ze swojej figury ale glownie chodzi tu o psychike ...

wydaje mi sie ze zaczynam miec anoreksje

1 - glodze sie i jestem dumna kiedy udaje mi sie nie jesc przez dluzszy czas
2- nie przezraza mnie wizja bycia anorektyczka - wracz chcialabym tego


niech to oceni jakis specjalista najlepiej psycholog

Jest takie powiedzenie: "Słuchaj uchem a nie brzuchem". To ja troszkę przerobie i ci powiem: "Czytaj oczami a nie nosem".
No to napiszę jeszcze raz to, co wcześniej:
"Hehs, wiem co to jest anoreksja.
Ale powiedziałam o tym na podłożu wagi i wzrostu, bo o żadnych innych urazach nie pisałeś/pisałaś."


PS. Piszą to tylko i wyłącznie dlatego, że nie lubię osób, które zarzucają mi, że czegoś nie wiem itd. gdy ja to wiem.
Powrót do góry
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja mam 184 cm wzrostu i waze 80 kg

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anoreksja to choroba związana z zaburzeniami psychicznymi. Szczupła(lub lekko otyła) dziewczyna sądzi,ze jest gruba i zdecydowanie przesadza z odchudzaniem. Jest wychudzona, całkowicie traci apetyt, ma zaburzenia w dojrzewaniu i jeszcze wiele innych niepotrzebnych rzeczy...W innym wypadku nie rozmawiamy o anoreksji.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |