| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
tampony a woda>ODPOWIEDZCIE SZYBKO
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 11:45   

No jasne że sie możesz normalnie kąpać!!!!!Przecież po to wynaleziono tampony!Tylko po wyjściu z wody jak najszybciej go zmień i bedzie spoko ;-)
Przejdź na dół
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co jesli sie nie zmieni tamponu? Jakie moga byc skutki uboczne?

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może wdać się silne zakażenie Exclamation tampon trzeba zmieniac jak najczęsciej (2-4 godzin). We krwi miesiączkowej rozwijają się bakterie i jeśli tamponu się nie zmieni moze sie wdać naprawde silne zakażenie! No a wtedy musimy podreptać do lekarza... a on da nam lekartwa. Moga to być np. dopochwowe pigułki Shocked

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 14:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzeszczulka bez przesady tampony powinno się zmieniać od 2-6 godzin, nie trzeba tak szybko jak po 2 godzinach bo wtedy by sie całe opakowanie w jednym dniu wykorzystywało, a to by było trochę za drogie, ja osobiście zmieniam mniej wiecej co 6 godzin, i tyle mi wystarcza

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok, moze troche przesadziłam Rolling Eyes ale ktoś mi mówił ze ok od 2 do 4 godzin. Ale jesli mówisz ze co 6... możliwe, nie wiem dokłandie bo nie uzywam tamponów Rolling Eyes

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To wychodzi na to ze podpaski trzeba zmieniac czesciej..ja podpaski musze zmieniać co 2-3 godziny. Mi się wydawało ze tampony zmienia się mniej więcej co tyle co podpaski..no ale jak mówicie ze mozna trzymac go nawet 6 godzin to pewnie mozna...ale z tego co wiem to z woda jest tak ze przed wejsciem do wody nalezy zalozyc czysty tampon a po wyjsciu jak najszybciej go zmienic nawet jesli trzymałas go tylko pół godziny bo jest mimo wszystko zmoczony.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przed chwilą dostałam pocztą broszurke z próbką tamponów ob (które zamówiłam sobie w internecie) jest tam tez ksiażeczka w której napisane ejst:

"(...)Może byc tak, że w diach, kiedy krwawienie jest bardziej obfite powinnaś zmieniac tampon co 3-6 godzin. W dnaich, kiedy krwawienie jest słabsze o.b. Comfort (bo to sie tyczy tamponów ob ale i też innych -dop. wierzba) jest zazwyczaj wystarczający i może być używany przez około 6-8 godzin.(...)"

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Woooo! próbke tamponów?! gdzie?? Very Happy (jaka ciekawośc Smile ) Napewno płatna próbka... nie? ile kosztuje i na jakiej stronie można zamówić to poczytam Rolling Eyes

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

_grzeszczulka_ napisał/a:
Woooo! próbke tamponów?! gdzie?? Very Happy (jaka ciekawośc Smile ) Napewno płatna próbka... nie? ile kosztuje i na jakiej stronie można zamówić to poczytam Rolling Eyes

Z tego co wiem takie próbki sa bezpłatne...w gazetach dla młodziezy można znaleść takie ulotki które się wypełnia i wysyła poczta a oni przysyłaja ci darmowe próbki. PEwnie to samo jest przez internet

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak, zamówiłam sobie przez internet na stronie OB (www.obtampons.pl) można sobie zamówić przychodzi za darmo po jakimś miesiącu półtorej (do 2)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 17:46   Re: tampony a woda>ODPOWIEDZCIE SZYBKO Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
mam pytanie mam 14 lat i wybieram się na wakacje do Kołobrzegu mam pytanko czy można założyć tampon i swobodnie się kompać???Odpowiedzcie SZYBKO PLIS
tampony właśnie po to śą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Wrz, 2004 16:50   

sami10 - wydaje mi się, że niepotrzebnie "reaktywujesz" stare posty Confused Dziewczyna uzyskała już odpowiedź, a ty jakbyś nabijała sobie cyferki obok napisu "Posty"...
Powrót do góry
ewqq-niezalogowana
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 20:39   

Ja zamówiłam sobie tampony (chociaż na razie mi nie potrzebne :D) na stronie http://eu.itsmybody.com/phppages/parser.php?country_id=48&path=/nf_index.html ale to było ponad miesiac temu. Wczoraj zrobiłam to znowu. Nie wiem czy tamto zgłoszenie doszło. Tylko popatrzeć na to, że zamówiłam również siostrze, mamie i bratowej. Pewnie mi dadzą swoje, bo one nie używają. Ale będę mieć kolekcję :D dołączę je wtedy do paczki otrzymanej od pani na WDŻ którą dostanę jeszcze w tym półroczu :D
Powrót do góry
ewqq-niezalogowana
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 20:40   

PS. to www.obtampons.pl nie dziala.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ewq nie odkopuj starych tematow ...:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |